Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość pprzemo
soory zrozumialem ze mam se znalesc miejscowa kobiete i....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
hmm tak czy tak mamy robaczywe mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta: Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka. Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwa siostrę przyrodnia Kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!" Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
nie zaprzeczam:P ale ty ciut ciut tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
oj przemo przemo wiem wiem podpadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
i tak trzymaj ,szkoda zeby taka fajna kobietka miala dola i sie zamartwiala:) trzeba sie pozbierac i isc dalej nie ogladajac sie za siebie;) hmm tak chyba najlepeij choc to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
rzucila mnie:( buuuuuu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo-jesli piszesz o mnie to nie licz na to - ja tak łatwo nie rzucam nikogo.Była u mnie kolezanka:) zozolku słłszałeś kiedys o antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie a co ma antykoncepcja do tematu ??? zadalem pytanie ale nie licze na powazna odpowiedz bo zapewne opsypiesz mnie inwektywami. jednak tamta informacja nie byla do ciebie skierowana ale do "konca zycia" waha sie, ma opory uwazasz, ze to co przytoczylem to wymysly kotre nie moga zdarzyc sie tylko komus z "gazety"? osmieszanie mnie nic tu nie zmeini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety niczym cie nie obsypie.uwazam poprostu ze przed niektórymi sytuacjami nie jestesmy wstanie sie ochronic..a nie mozna popadac w panike zamknąć sie w domu i nie wychodzic...trzeba uwazac, ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zozolek tak słabo oceniasz koniec życia, ???? ......biedny zozolku....kto Cię tak w życiu skrzywdził :( ... znasz wogóle więcej artykułów Magdy Hartmann??? jeśli nie... to dobrze, będziesz szczęśliwszy...;) koniec życia mówisz, że znasz faceta pół roku i widziałaś go 2 razy, i o to może właśnie kaman......jest Tobą zainteresowany i chciałby Cię bardziej poznać.....i cała filozofia.......;) pprzemo przeczytałem Twój wpis o dobrze płatnych zamówieniach, nawale pracy i końcu roku......i wiesz co pomyślałem sobie???, że to Ty jesteś Świętym Mikołajem.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze niektóre kobiety są głupie.raczej napewno..ale mysle, że koniec życia jest mądra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo przeczytałem Twój wpis o dobrze płatnych zamówieniach, nawale pracy i końcu roku......i wiesz co pomyślałem sobie???, że to Ty jesteś Świętym Mikołajem..... dobre-a ja sie głowie co robi przemo po nocach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolka to tak jakbym ja podała link do artykułu jak to mąz zamordował zone i dzieci..i ostrzagała wszystkie dziewczyny które chca wyjsc za mąż zeby sie zastanowiły jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolek przeczytaj.....W komputerze zatrzymanego znaleziono dziesiątki adresów i kontaktów do kobiet z całej Polski, z którymi się spotykał i prawdopodobnie utrzymywał kontakty seksualne. ciekawe jak gościu "wyrabiał " czasowo i finansowo....:)...przestań z takimi pierdołami poziomu brukowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym rypleyu dziwie Ci sie, ze tak podchodzisz do sprawy to nie autorka artykulu wymyslila problem. widze, ze holdujesz zasadzie "zamykam oczy nie ma problemu" troche to dziwne jak na dojrzalego czlowieka. smieszne macie podejscie do sprawy,ciekawe czy takie samo zdanie jak katie i rypley i byc moze inne osoby z tego forum, maja rodziny tych kobiet i one same. no coz widac jak podchodzicie do sprawy. a sczytalem jakis czas temu, ze potraficie cos madrego czasem napisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolek ok. chcesz ją przestrzec.....i myślisz sobie, że to nastoletnia głupia siksa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ripley chcesz zeby twoje bylo na wierzchu ?? chyba tak skoro tak odbierasz to co napisalem. ok masz racje, jednak w kazdej racji jest jakies ale.... pierwsze ale...ale nie tylko siksy daly sie nabrac drugie ale...nie jest to pierwszy przypadek trzecie ale...siksa to nie tylko wiek ale stan umyslu czwarte ale...nie uwazam jej ani za sikse ani za kogos niedojrzalego, kto nie potrafi pogadac bez uprzedzen. piate ale... skoro jest to forum dostepne dla wszystkich napisalem i to nie do was ale do konkretnej osoby bywajcie nowoczesni ludzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolek chce ją uswiadomić.. tylko że ona jest mądra kobieta i wieksze prawdopodobieństwo ze mąż który ja byc moze zdradzał zarazi ja czyms niz ze ona bedzie taka głupia i zaufa facetowi na czułe słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolka musisz sie liczyc z tym ze jesli piszesz cos na forum to kazdy moze to skomentowac jak chce .jesli chcesz zeby odnosiło sie to tylko do konkretnej osoby musisz napisac do niej na maila np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolek nie uciekaj patrząc na tą \"slodką buźkę\" delikwenta sądzisz, że normalna kobieta mogłaby z czymś takim pójść do łóżka???, a jeśli nie to za krzaczek???......chyba tylko ostatnia żulówa za najtańsze wino.....więcej realizmu zozolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolek jeśli według Ciebie to prawda co napisano w artykule, to mamy w kraju ogromną ilość kobiet desperatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie.zgadzam sie z riplejem..facet z artykułu wygląda jak menel anie jak hipis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×