Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Do Katie Kochana, masz dzisiaj urodziny i wypraszam sobie grobowy nastrój! Co znaczy ten cytat? Kto Ci znowu dowalił???...... Dziś wazeliniarstwa nie będziemy uprawiały , bo.....bo nie:)- wiesz, że baaardzo Cię lubię...... Buziaki i jeszcze raz spełnienia marzeń.......... Jestem pewna, że się spełnią, bo wytyczyłaś sobie cel i jesteś wartościową dziewczyna, która wie, co robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta nie wie czego chce ale nie spocznie póki tego nie osiągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, :).... podaruj jednej kobiecie kwiaty w dobrej choćby intencji, to inna już Cię rzuca (...nasty raz ???) ..... Stella....na otarcie krokodylich łez, mały 😘 dla Ciebie ;) - .....a tylko mi wyjedź teraz z wazeliniarstwem.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzyłam w to ze żyje.. 4 lata zapomnieć chce.. nie da sie.. 4 lata kochałam cię tak jakby świat przetrawac miał to jest jak cud ze mimo wszystko mogłam w sobie sens odnaleźc co dla mnie skarbem dla ciebie było piaskiem na plazy rozsypanym 4 lata budowalam dla nas dom lecz to był tylko zamek z piasku ...nie zostało z niego nic\to jest jak cud ze moge wszystko przetrwac i stac sie przez to lepsza tekst piosenki no i dól...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mógłbym sobie "wypożyczyć" Twój tekst....??? .."z każdym dniem mojego życia zwieksza się liczba osób które moga mnie pocałować w d....." i dobrze mi ztym.... rozumiesz, prawa autorskie :) i.t.p.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne riplej.. do tego potrzebny jest jeszcze taki obrazek z dużą gołą d....najlepiej duża i mozesz tam wpisywać imiona osób które moga cie cmoknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, dzięki- to będzie ukoronowaniem mojej stopki :) ...z imionami też chyba sukcesywnie "pojadę"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
no to Katie mi przyslala dzis pozew... wiec od jutra jestem na wydaniu:) hmm w ogame se pogram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
ogame mnie nie rzuci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
dobra zly ..jestem wiec dobranoc wszystkim....:) ps:docinanie sobie do niczego nie prowadzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×