Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość roxanne 17
Hm...rudne pytanie. Mam fajnych ludzi wokół którzy mnie wspierają. Mam też wyjątkowo popieprzoną sytuację. Mój ex mnie wytrąca z równowagi, emocjonalnie mnie uwodząc. A ja wpadam w tą pułapkę jak ćma do ognia, chociaż staram się świadomie temu przeciwstawić. Oblepia mnie tymcorobi i mówi i trochę tego potem zostaje. I j=ak balast ściąga mnie w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
wiesz,Katie, ja z teorii jestem bardzo dobra. Ale praktyka mnie przerasta. Fakt że jestem w wyjątkowo popieprzonym układzie. Nie mogę pisać więcej bo łątwo rozpoznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jest nie wpadać w takie pułapki..wiemy czym to pachnie, a jednak .. ja juz nie daje sie uwodzić emocjonalnie mojemu m.każdy jego podchód zaraz krótko ucinam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
a jak ucinasz? Ja mogę uciąć pierwszych 10, ale przy dwudziestym brak mi już sił...a ten jak natchniony. Robi to tylko po to, żeby manipulowac no i bo jest niedojrzały popapraniec jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanne musisz robić tak żebyś była szczęsliwa..sama wiesz najlepiej co.. ja nie wiem jak ja doszłam do stanu w którym jestem teraz.czuje ze mój m ma na mnie coraz mniejszy wpływ.napewno nie jest mnie w stanie juz zranić tym co mówi..nie jest tez w stanie przekonac mnie ze wszystko będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m mnie bierze na wspomnienia i tu robi błąd bo nie mam zbyt wiele miłych wspomnień...próbuje wzbudzić we mnie poczucie winy.pyta co powiem synkowi.próbuje wmówic mi ze jestem nic nie warta i nikt mnie poza nim nie zechce...nie wdaje sie z nim w dyskusje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxane to twój jest wytrwały... musisz brac z niego przykład i jak natchniona mówic NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Roxanne Chyba popieram Katie, ale przyznam się szczerze, że tylko rzuciłam okiem na Wasze ostatnie słowa ( byłam z psem:)..... Słuchaj Kaśki- to mądra dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
a kuku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
a wy czegos nie wiecie ,wiec wam zdradze tajemnice:P Katie27 ma dzis urodziny :) oczywiscie 17..!!!! wiec czego jej zyczymy:P ?? W dniu Twego święta, życzymy ci byś zawsze była uśmiechnięta. Żebyś znalazła wymarzonego chłopaka, który posiada białego rumaka.. I żebyś jeszcze miała kumpli tylu, aż żeby nie mieścili Ci się przy grillu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za życzenia koniec życia i przemo:) mój mąz zadzwonił i jego zyczenia brzmiały......wszystkiego najlepszego stara krowo (to miało byc oczywiscie zabawne.i oczywiscie nie było dla mnie) za to mój synek staje na wysokosci zadania.. postaram sie przezyc ten dzien najlepiej jak potrafie i z usmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę sie uśmiechała.bo to lubię.. zreszta nigdy nie wiadomo kiedy ktoś może zakochac sie w moim uśmiechu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ... ja też dołączam się do życzeń ... z całego serca wszystkiego dobrego Ci życzę ... dużo siły i wytrwałości w dążeniu do dobrego życia, niech Twoje marzenia powolutku się spełniają, żebyś zawsze miała, o czym marzyć ... 🌻 I oczywiście moc serdeczności dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Katie, ja też się dołączam do życzeń, uściski. Jesteś silną, mądrą i ciepłą dziewczyną i dacie sobie świetnie z synkiem radę. 🌼 Przepraszam że wczoraj zniknęłam tak bez ostrzeżenia ale zasnęłam nad komputerem:). Pysznego torta! Zjedz za mnie kawałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) jutro wpadaja do mnie 2 koleżanki na urodzinowe conieco.tylko tyle..wielkich celebracji nie będzie...ale 30-tke huczną wyprawie.....mam 3 lata na pozbieranie sie choc mysle ze na wiosne będę jak nowa..nie ma co marnowac dłuzej czasu... życzę wszystkim dużo uśmiechu.. spadam piec ciasto:) tym razem ja cos upieke a nie stella....a co:)tez potrafie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec_życia ... co u Ciebie? Dajesz radę? Dużo siły Ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie z okazji urodzin wszystkiego co najlepsze i spełnienia najskrytszych marzeń....:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Riplej, jak rany... Ty łąka pełna kwiatów, Przemo coś wspominał o pościeli zasłanej płatkami róż...Gdzie wyście się uchowali????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jeszcze raz za życzonka...i kwiaty(nigdy nikt nie obsypał mnie tyloma kwiatami co riplej:)dzień minął tak jak tego chciałam...spokojnie..mój m przyniósł kwiaty i prezent...jak bylismy razem to nigdy nie dostałam zadnego prezentu od niego...no cóż...... nie wiem jak sie potoczy moje zycie ale nie popełnie już tych samych błedów...mimo, że niektórzy sądza inaczej...:) teraz otworzyłam winko..wzięłam kąpiel i czekam na fajny film..życze wszystkim miłego wieczoru... katie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wystarczy odważnie wyprzedzić pragnienia innych, a już nazwą cię skandalistą." Lidia Jasińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riplej, film dla Ciebie na TVN \" Lepiej późno niż później\"- właściwie dla wszystkich mężczyzn:) Rzucam Cię, bo przesadziłeś z tymi kwiatami dla Katie........Co Ty sobie w ogóle nie wyobrażasz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×