Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość no ladnie macie SETNA strone
no a gdzie szampan ????? ;););) :D:D .......MILEGO DNIA, i WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!!!!!!!!!!!! w ukladaniu na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po świętach....i dobrze ze po:) teraz jeszcze tylko sylwester i można zaczynać nowy rok...mieć nowe plany i marzenia..a czy sie zrealizują??? wierze ze tak... pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez po swietach;) widze ze wszyscy zyja;) cieszy mnie to:) najedzeni pewnie rozleniwieni;P przyznac sie kto ile przytyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudles po takich balangach
to nic dziwnego,,,,:D:D;) ja chetnie ugotuje pierogi ..ruskie !! lubisz ????????? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaraz balangach, a pierogi ruskie lubię.....z mięskiem lub kapustą i grzybami również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riplej..pierogi juz wystygly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już był jeden
taki, co liczył na ruskie pierogi i...słuch po nim zaginął (niejaki Przemo) trzymaj się z daleka od Pani Pierogowej, Riplej ..... Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi obiecal juz ktos pierogi ulepic ;) wiec przykro mi nie skorzystam:) i zyczonka noworoczne dla wszystkich:P Ile Tusk przez Lecha szlochał Ile Łyżwa kobiet kochał Ile Rydzyk ma moherów ile w sejmie jest frajerów ile Lepper ma wyroków tyle szczęścia w NOWYM 2009 ROKU!!! ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzliwa... :) .....dzięki za przestrogę, .....a, czy Pani Pierogowa, jest jak.....Dr. Jekyll i Mr.Hyde ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego Dnia
Notomi sie dostalo za te ..PIEROGI!!!!??? ;)..:D:D:D pozdrowienia dla...Stellli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha !!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ..zabawe czas zacząć...pora zakończyc stary rok, który nie był łatwy...wierzyć ze Nowy będzie łaskawszy...że spełnia sie marzenia i ziszczą sny... Życzę wam udanej nocy sylwestrowej.....i szcęśliwego nowego roku ide zrobić sobie drinka.. wasze zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****pomarańcza życzliwa******
SŁOOOODKIEGO, MIŁEEEEEGO ŻYYYYCIA W NOWYM 2OO9 ROKU dla ulubionego topiku i ulubionych jego bywalców czarnych i pomarańczowych http://pl.youtube.com/watch?v=dcLMH8pwusw szczególnie dla Stellllllllllllllli, ciasta marchewkowego, pieska, rybki i ucałowania 👄 dla niezapomnianego piekarnika ;D;D;D;D;D i serduszko ❤️ dla Ripleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka czuje do mnie miętę przez rumianek ?:)...ale fajnie:) Dla Wszystkich buziaki na Nowy Rok, bo już zmykam ( z psem oczywiście) na imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....karp już zjedzony, ciasto marchewkowe mi się przejadło, a piekarnika przecież ze sobą nie wezmę :) Trzymajcie się zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moi milidobra zycze
Zdrowia :D Milosci :D Szczescia :D:D:D.............kazdemu ..ZYCZE !!!!!!! Klos ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej2009 czy bedziesz
LEPSZY ;););(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzemy 12 miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości i małostkowości oraz lęku. Po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na caly rok. Każdy dzień przyrządzamy osobno z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy trzy duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie calość polewamy dokładnie dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej orzeźwiającej herbatki... Tylko takich dni życzę Wam w tym 2009 roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego co naj... ..życzę wszystkim 🌻 🌻 🌻 *****pomarańcza życzliwa***** dzięki za 😍....to jest bardzo miłe.....a, dla Ciebie 😘 Stella, spokojnie..... ;) *****pomarańcza życzliwa***** jest kobietą.....więc otrzymujesz 😘 ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no....no
Riplej.......... jakas pomaranczka startuje z serduszkiem ....a ja z pierogami mam widze mniejsze powodzenie...ja przez zoladek do...serca !!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****.....****
❤️ na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×