Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

przemo wybacz.ja niczego nie wyciągam.opowiedziałes swoją historie jak kazdy z nas..jesli masz teraz z tym problem to to jest twój problem.. życzysz mi nie najlepiej mówiąc ze tonę więc więcej do twojej szanownej osoby odwoływac sie nie będę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellla45 po moich wypowiedziach... kasia juz mnie nie bedzie lubila:) tak jak kiedys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuje ludzi, ale takich którzy mają swoje zdanie i szanują zdanie innch...masz juz swoje lata a zachowujesz sie jak dzieciak i łatwo dajesz sie sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo wybacz.ja niczego nie wyciągam.opowiedziałes swoją historie jak kazdy z nas..jesli masz teraz z tym problem to to jest twój problem.. życzysz mi nie najlepiej mówiąc ze tonę więc więcej do twojej szanownej osoby odwoływac sie nie będę.. przeczytaj swoja wypowiedz ale coz.... ja ci zycze zle? okreslilem stan w ktorym jestes:) coz metafora moze niezrozumiala... ok ...nie mosisz sie odwolywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+++AVE+++ bo zapodaje głupie tematy.ten o postanowieniach noworocznych tez pewnie taki jest wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten o postanowieniach noworocznych tez pewnie taki jest wiec ... ten temat jest realny i bardzo rosadny:) ciekawe jak czuje sie pani od borowania czy pewna osoba ja odwiedzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ok.... zachowuje sie jak dzieciak to ide se pograc w ogame:) bardzo ciekawe zajecie:) pozwala sie odstresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście Nieciekaw jestem świata, Ogromnych, pięknych miast: Nie więcej one powiedzą, Jak ten przydrożny chwast. Nieciekaw jestem ludzi, Co nauk zgłębili sto: Wystarczy mi pierwszy lepszy, Wystarczy mi byle kto. I ksiąg nie jestem ciekaw - Możecie ze mnie drwić - Wiem ja bez ksiąg niemało I wiem, co znaczy żyć. Usiadłem sobie pod drzewem, Spokojny jestem i sam - O, Boże! O, szczęście moje! Jakże dziękować Ci mam? J. Tuwim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen koteczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała.....wow...brawo! My tu lubimy muzykę:) Kochani, spałam dziś po południu 4 godziny i trochę mi lepiej..... Miłej nocy, zmykam, bo jestem słaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćby twe zycie rwało się na strzępy, choćby z bólu serce pęknąć miało, ty pokaż uśmiech bo ludzie jak sępy spodlą wyśmieją i jeszcze im mało.. miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobutka spiochy
nowy dzien !!!;) trzeba brac go za bary ,czekaja nas nowe wzmagania adrenaliny domaga sie nasze cialo -- tfu-tfu ----co ja plote !! MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś w zamkniętym ciemnym \"pudełku\" zapomniane serce cierpi samotnie ukrywa żal swój i rozpacz przed każdym liże z bólu zbroczone krwią rany gdzieś w zamkniętym ciemnym kącie bez marzeń wnętrze duszy łka ... to tylko ja za miłością bardzo tęsknię ach coraz trudniej jest mi uwierzyć że miłość na świecie istnieje gdzieś w zamkniętym ciemnym kącie nadzieja ostatnie oddaje tchnienie wiara tląc się w tunelu krzyczy –„nie umieraj”....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ........
wiesz dokąd Przemo???? ja też jestem mała.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×