Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość no doczekalas sie
mala mniejsza i mikra :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała............
przemo- piękny wiersz lubię poezje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim;) ...ale tych małych sie zebralo uuuuuuuuu ktora jest ta wlasciwa.? ;) mała do kąta :P za kare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drzewa przeznaczenia spadła żółtym liściem -wiesz, nie pytając czy ją chcę, czułością ujęła taka ciepła Mała... w tłumie odnalazła mnie. Dlaczego wiatr zawiał aż tak, że liść ten spadł, gdzie stałam ja? Dlaczego łkam, kiedy ją mam, więc skąd ta łza? Sza..cicho, sza. Dni jej pomaluję pastelami marzeń - wiesz, taka smutna jesień jest, napoję melodią, pożywię strofami - też, lecz czy ona zostać chce? Niepewna jest ta Mała ... krucha jak liść czy chce nim być? Ty, Mała ... dziś proszę Cię, nie schodź do snów, bądź ze mną tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoję w kącie
i ...ryczę 😭 ps. pprzemo chyba zakłada mały haremik małych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja do najmniejszych nie należę heh... wczoraj byłam na 30-tce kolegi i tak ostatnio własnie po 30-tkach sie bujam.no cóz takie życie ludzie sie starzeją tylko ja nadal taka młoda siksa..\":)było fajnie zwłaszcza ze bez alkoholu choc na antybiotykach więc ciut otumaniona byłam.. a dzis piękna pogoda ..trzeba serca i portfele otworzyć na szczytny cel..wielka orkiestra zbiera dziś na dzieci chore na raka..do tych mam ogromną słabość ..więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 przemo gniewasz sie jeszcze na mnie za ostatnie pojechanki? nasz dyskusje to nie powod do gniewania sie;) zawsze byly tak burzliwe:P pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia;) tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo czy mogę już
wyjść z kąta ???? i ...dalej ryczeć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdz z tego kata
i nie marudz !!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedź w tym kącie i ani się rusz! Katie, zauważyłaś, że nam jakaś mała Przema odbija?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co wy
chcecie by umarla z glodu w tym kacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myśli prostytutka uprawiając seks z klientem?(patrząc w sufit) zapłaci? nie zapłaci? zapłaci ?nie zapłaci? Co myśli zona kochając się z mężem (również patrząc w sufit)? malować? nie malować? malować? nie malować? straszne, przerażające, ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myśli zona kochając się z mężem (również patrząc w sufit)? mysli zeby sie pospieszyl bo zaraz :moda na sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para małżeńska leżąc w łóżku w przeddzień 25-ej rocznicy ślubu.... ....ona pomyślała sobie- ....za te wszystkie lata mógłby kupić mi jakiś piękny prezent, ...pierścionek, futro??? ....on pomyślał sobie- .....cholera,...gdybym ją tamtego dnia udusił, już jutro wychodziłbym na wolność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambada.
-przyjdziesz na moj slub ? -przyjde ! - a kiedy ? -w piatek . - a z kim sie zenisz ? - z toba ! - to przyjde ! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co mysli mąż wtedy..... nie wiem ale pewnie mysli zeby mu bylo dobrze;) mimo ze zona lezy jak kloda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×