Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

fizia mizia fajnie to ujelas:) antych ogame to rozrywka dobra w pracy:) szybko czas leci:P a co do kumania to ciebie ciezko skumac:D szef cie szuka a ty kotlow nie wyszorowales:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia...mizia
katie --to w momencie kiedy zmienisz siebie, ale tak naprawde(to nie moze byc kwestia gry-ja ci pokaze) i zaczynasz miec w d...ta osobę to nagle olśnienia ona dostaje i zaczyna sie starac bo nie moze uwierzyc co sie stalo -- jeżeli naprawdę zaczynasz mieć w d....e tę osobę, to jakie znaczenie ma dla Ciebie czy ją olśniło i zaczyna się starać???? Problem w tym, że nie można sobie powiedzieć: od dzisiaj mam cie w d....e, to byłoby zbyt proste. --nabiera tej zyciowej mądrości z wiekiem (oby nie było to wieko dod trumny) i myśle ze ludzie dojrzali są w stanie stworzyc lepszy związek niz małolaty....no ćoz pozyjemy zobaczymy -- może to jest tzw. mądrość życiowa, ale to nie jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizia mizia- nie chodzi o to zeby powiedziec sobie od zdzis mam cie w d...bo tak sie nie da.ale uwierz mi, że przychodzi moment kiedy masz to w d...dostajsz tak w kosc ze juz dłuzej nie mozesz..po etapie walki, płaczu, zalu, cierpienia, szarpania sie i miotania z samym sobą przychodzi moment ze juz nic nie jest w stanie cie zranic....ze masz to totalnie w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zyciowej mądrości tez sie z toba nie zgadzam bowiem ludzie, którzy juz swoje przeżyli maja większe doświadczenie i tworzą lepsze i trwalsze związki oparte na prawdziwej miłości.nie robią problemów z byle g....i doceniają to co mają, a nie tak jak małolaty zakochują sie, pobieraja a potem niszczą sobie życie nawzajem..mozesz to nazywać starościa ja to nazywam zyciowa mądrościa, która niestety nabywa sie z wiekiem i często po przejściu piekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niestety ale zycie jest az tak brutalne ze często najbliższa osoba wbija ci nóż w plecy...wywija taki numer ze az przykro...że zastanawiasz sie czy jestes az tak głupi/głupia ze pozwalasz na takie traktowanie... dzisiaj zaczęłam zastanawiac sie co by było gdybym powaznie zachorowała np na raka...gdybym potrzebowała stałej opieki...odpowiedź mnie przygniotła tak ze nie moge odychac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddychaj oddychaj katie :) masz przyjaciol no i tego naj najwazniejszego faceta dla ciebie;) kubusia:) usciskaj go od nas:) ps: zycze wszystkim milego dnia a katie udanych urodzinek;) mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo :P stary jak cholera,czas pomyslec o emeryturze :D:D:P:P:P ps. kasiu-male sprostowanie do twojej wypowiedzi-madrosci zyciowej nabiera sie po ilosci zwiazkow a nie z wiekiem, jest wiele zwiazkow o b.dlugim starzu a jak sie zarli tak sie zra nadal..... czas tego nie zmieni :P co do reszty wypowiedzi -podpisuje sie czterena lapkami :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ileż by trzeba tych związków \"przerobić\" ???, by tej mądrości życiowej naprawdę nabrać....każdy następny jest przecież inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy jest inny
....chyba trzeba by je "przerabiać" do tzw. usr.nej śmerci ..... i też by to niewiele pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzinki udane:)teraz po całym domu jeździ karetka i wyje, za nia czołg i strzela a za tym wszystki śmiga smyk na hulajnodze i krzyczy ze jest spidermanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9] 01:55 [zgłoś do usunięcia] każdy jest inny ....chyba trzeba by je \"przerabiać\" do tzw. usr.nej śmerci ..... i też by to niewiele pomogło istne sranie po krzakach- oczywiscie -nie mozna przeciez od kazdego wymagac myslenia i wyciagania wnioskow :P:P:P to indywidualna sprawa :P sa tacy co koncza studia-niby wyzsze wyksztalcenie -a nadal pozostaja idiotami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych a tacy co koncza studia-niby wyzsze wyksztalcenie -a nadal pozostaja idiotami i tu sie zgodze:D Katie... pogadaj z kuba moze mi pozyczy ten czolg:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia mawia ze jak ktos sie urodził workiem to walizką nie umrze i tu nie pomogą zadne studia... po co ci czołg przemo..? obawiam sie ze nie pozyczy.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy facet to po trochu dziecko sama kiedys tak pisalas:P wiec tez bym pobawil sie tym cudownym czolgiem:P ja jak cos dzieciom kupuje to testuje to z nimi;) oni maja radoche ze tata sie bawi z nimi i ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kultura wyzsza od matematyki
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, każdy facet pozostaje dzieckiem do śmierci- tylko zabawki mu drożeją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultury może na studiach nie uczą, ale ogólnego obycia tak, bo w czytelni należy siedzieć cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak opiernicza pare razy to i mlot i dres to zrozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klos ziemi
Pozdrawia Was :) i klania sie nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stella bedziemy tymi zlymi i wyszczekanymi:P ale tu tez mozna zagladac i poplotkowac;) ewentualnie sie poklocic/dyskutowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faktycznie za spokojnie tu
pomaranczki sie zmyly :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, hej :) ...zaglądam czasem na stary topik, (z czystej ciekawości, a i czasem się wypowiem) ale widzę, że dziewczyny dają sobie świetnie radę....myślę, że nasza (przepraszam - MOJA) obecność tam na dłużej zmąciłaby tą atmosferę ....to jednak inny klimat, poruszane tematy, ....wiem, że wszyscy piszący tutaj rozumieją o co mi chodzi i pamiętają też z jakich powodów reaktywacja powstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×