Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Stella ty nocny marku;) pozdrowka... A Kasia nie focha tylko pewnie spi;) koncoweczko klotni nie bedzie juz:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiąc o egzekucjach komorniczych mam pojęcie jak świnia o gwiazdach ale popytam... miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka - symbol bezgranicznej miłości, w każdego dziecka sercu ten symbol wiecznie gości, czy młodzi czy dorośli nie ma rozgraniczeń, Matka jest tym światłem, które daje nam życie. To Ona w bólach na świat nas wydaje, kocha bezinteresownie, karmi, troszczy stale, zawsze chce dla nas najlepiej, oddaje wszystko by nam dzieciom stworzyć ciepłe, domowe ognisko. Jest naszym przyjacielem, kumplem, życia siostrą, kiedy strofuje zawsze ma na celu nasze dobro. Ona uczy nas co wolno a co nie, daje rady, podniesie na duchu gdy nasz stan psychiczny słaby. Pokazuje jak żyć, leczy, pomaga, wychowuje, kiedy się gubimy zawsze dobrą drogę nam wskazuje, sprawia, że się czujesz wyjątkowo, zawsze cię wysłucha, na nasze prośby, wołania nigdy nie pozostaje głucha. Ona jest naszym domem, naszego serca echem, bo wszędzie dobrze ale zawsze w domu najlepiej, to się nie zmienia z wiekiem, to w sercu wiecznie żyje, ta miłość, która się nie kończy tylko rośnie w siłę. Na zawsze już tak będzie, Matka - symbolem miłości, życia, ciepła, szczęścia, dzieciństwa, domu i radości. Lecz gdy przyjdzie smutny czas się rozstać kiedy Pan Bóg wzywa to dzięki tej miłości w naszych sercach zawsze będzie żywa. Niech ten 26 Maj będzie dniem przypomnienia, że głównie dzięki wszystkim Mamom zawdzięczamy swe istnienia, że zawsze o nich pamiętamy i kochamy, to moje orędzie, Mama to rzecz święta, dla Niej szacunek zawsze i wszędzie! Wszystkim mamom wielki szacun i miłego dnia:) stelka matko polko ty moja nie smutaj się za mna..wiesz gdzie mnie znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejno odlicz
1,2.3.4.........................ferajna :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkicj po dlugiej nieobecnosci tak dlugo mnie nie nie bylo i mozliwe ze nie pamietacie ale to nic....:) czy ktos z was moze wie jak dlugo czeka sie na odpowiedz z sadu apelacyjnego i jesli jest wniesiona apelacja to czy powinnam otrzymac informacje od czego dokladnie chce sie odwolac moj gnom. myslalam ze rozwod juz za mna niestety po tym jak zapadl niekorzystny wyrok dla gnoma postanowil sie odwolac od kazdego punktui tylko nie od rozwodu:):):) czekam juz ponad miesiac na jakies pismo i nic....a chcialabym miec to juz za soba. pozdrawim was goraco. widze ze musze wiele stron przeczytac by nadrobic zaleglosci i zorientowac sie co u was sie dzialo przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agnieszk.....ja ci nie pomoge..nie wiem...ale przemo na pewno coś tam bedzie wiedział i napisze mam dla was muzyke ale nie dołujcie sie p[rzy niej......ona ma taki klimat ale jest cudowna http://www.youtube.com/watch?v=VRET6Q1va_E&feature=related ja lubie aką muze choć wcale nie jestem zdołowana teraz...kaske kowalską też lubie choć smęci jak czarna rozpacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Katie czekam w takim razie na przema;) a czytalam ze i koncowka co nie co moze wiedziec na te tematy wiec jesli mozesz koncowko to poiwedz co wiesz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk, Końcówka już się na ten temat wypowiedziała ( cytuję): \" szczerze mowiąc o egzekucjach komorniczych mam pojęcie jak świnia o gwiazdach\":))) Poczekaj na Przema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzywano mnie do tablicy wiec jestem:P Kasia fajne klimaty zapodala ;) wiec nie bede gorszy:) dam podobne:P http://www.youtube.com/watch?v=BuMblP2Z4nQ&feature=related agnieszk taka podstawowa informacja:z twojego posta malo wynika ale;) sad apelacyjny to sad wyzszej instancji. odwolanie od wyroku jest w terminie 14dni wiec defacto powinnas udac sie do tego \"sadu apelacyjnego\" do ktorego bylo kierowane odwolanie i mozesz dowiedziec sie co jest zgrane oczywiscie mosisz miec numer sprawy spisany z akt lub pozwu:) odwolania sa rozpatrywane na posiedzeniach niejawnych w takich sprawach jak twoja bo podejrzewam ze chodzi glownie o alimenty i ich wysokosc;) i widzenie z dziecmi lub pozbawienie praw rodzicielskich:) jezeli sprawa w sadzie wyzszej instancji sie odbyla to powinnas dostac jakis papierek z decyzja,zakladajac ze poszlo po mysli exa:) Jezeli odwolanie odrzucono to obowiazuje cie i jego to co dostalas w orzeczeniu rozwodu:) masz watpliwosci to pytaj ;) chetnie pomoge....a teraz ide do wyrka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo przerazilo mnie to co napisales ze sprawa w sadzie apelacyjnym moze odbyc sie bez mojej wiedzy przeciez ja mam prawo by odpowiedziec na jego zarzuty oj jaka jestem zla oczywiscie nie na ciebie ale na to ze tak moze byc ze bez mojej wiedzy ........co do odwolania wlasnie odebralam pismo no i maz odwoluje sie od wszystkiego od alimentow, spotkan bez mozliwosci zabierania dziecka i ograniczenia wladzy. to czym popiera swoje glupoty to stek bzdur az sie wemnie zagotowalo jak to przeczytalam nie potrafioe nawet opisac tej zlosci darla bym sie w nieboglosy. czy to co uzna sad apelacyjny jest juz ostateczne czy bede miala jescze jakies mozliwosci odwolywania sie. przemo i inni ojcowie nie obrazcie sie to nie ze zlosliwosci ale ja nie wyobrazam soebi by on wzial moje dziecko nawet na 5 min poprostu boje sie o jego bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowko a mozesz cos wiecej powiedziec na temat tej kasacji jak to wyglada tid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowko ju zawracam glowy sprawdzilam w necie co i jak dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha..haha
Stellla chyba uśpiłaś na amen wszystkich tą kołysanką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiihiii
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku kuku
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie w łeb
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym niby mam sie puknac
??? i co ? cos mi zaswita ? kiedy bedzie cieplo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antych mnie martwi, bo byłam dziś u niego w domu, a tam cicho i głucho. Komórkę też wyłączył :( Chyba do jakiejś babki się wyprowadził.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych do babki.....stelka to by ograniczało jego wolność ...w sobote wyjeżdżam nad morze więc nie będzie mnie jakiś czas... trzymcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×