Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Miłego dnia Wszystkim życzę
:)🖐️ Koncówko...............................................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miał być usta
:D...............Koncówko...................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) kasia bardzo pozno ale za to szczerze zycze wszystko naj naj lepszego by reszta marzen sie spelnila przemo wcielo mnie bo sotanio troche zajeta bylam praca i inne obowiazki jak nigdy daly sie we znaki a to jeszcze nie koniec;) milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj poprosiłam brata, żeby gdzieś ze mna pojechał jego autem, bo od egzaminu nie siedziałam za kółkiem. Na poczętku powiedział "nie", ale po chwili zgodził sie. Zrobiliśmy rundkę do Krakowa, potem po okolicach. Kiedy wrócilismy do domu powiedział: Weź mamę, R. (jego żone, a moja bratową) i dzieci i jedźcie do moich teściów". Kuźwa, ale miałam stresa. Ciemno, mgła i jeszcze dwójka małych dzieci z tyłu. Ale ... zdałam egzamin!!!!!!!!!!!!!! Super się czuję. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego dnia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego dnia i samego słonka
dla wszystkich 🖐️ Koncówko........................................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i życzenia pomarańczki sie spełniły... w Krakowie, za oknem mojego biura sliczne słońce, a ja muszę w murach siedzieć, potem zajęcia na uczelni. Porażka. Pozdrowienia dla wszystkich, udanego weekendu życzę. Dla mnie - jak od pewnego czasu samotny, dobrze, że na uczelnie jutro idę, wiec jakos to zleci. pomarańczko - buźka - kimkolwiek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj się Koncóweczko
glowa do góry........................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja życzę miłego
dzionka i niech będzie tym wyjątkowym na złość wszystkiemu :D i konieczny uśmiech proszę🖐️ Koncówko............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu łapię doła... dleczego jestem kobietą, która do szczęścia potrzebuje mężczyzny? Mam juz dość zapelniania czasu studiami, pracą i siłownia i fitness cztery razy w tygodniu!!!! To nic nie daje, bo wracam do pustego pokoju i śpie w zimnym łóżku... Nie mam z kim dzielić sie radościami, nie mam do kogo sie przytu;lić... i nikt nie mówi "kocham"... Mam dosć wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno... wpakowałam sie w cholerne g...o... obsesja wyglądu doprowadzila do tego, że każdy posiłek zwracam... 30-letnia bulimiczka... chciała, żeby byl z nia 26-letni facet. dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konie nie gryzą się na lata
powoli Koncówka za szybkie tempo całe życie przed tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam kncowko przesadzasz.....mowisz jak by faceci wygineli...hmm to nie mamuty :D o wyglad dbaj ale nie zbierajac tyle czasu sobie......daj organizmowi odpoczac...tydzien 2 przerwy by ci dobrze zrobil.... hmm andrzejki sa ;) wiec zycze wszystkim bywalcom dobrej zabawy ^^ kasia milczy czyli wszystko super,stella piecze ciasto:P aga spi:P viorika walczy z ex;) a koncowka sie niepotrZbnie doluje;) podsumowujac na topicu po staremu choc powoli umieraaaaaaaaaaa;) ale zadanie swoje spelnil;) chyba.......... pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiera- nigdy
a ja naprawdę życzę Wam wszystkiego naj .a topik nie umiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik umiera? Wlasnie wrocilam zziajana ze szkolenia i takie wiadomosci?! Co sie dzieje? Dzis nie potrafie sie skoncentrowac-wybaczcie:( Padam ze zmeczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna pogoda
i tego Wam życzę:) Stella zwolnij trochę Koncówko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko..masz 30lat a zachowujesz się jak 15-latka.. najpierw musisz sama siebie pokochać i dobrze się czuć we własnym towarzystwie, żeby ktoś wartościowy mógł Cię dostrzec..inaczej przyciągasz popaprańców, którzy widzą laske z wypisaną na czole potrzeba bycia kochaną i docenianą..i wykorzystują to... uwierz w siebie w końcu..widziałam twoje fotki..jesteś fajną, młodą laską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos andrzejek..jutro idę na zabawę andrzejkową:) wam też radzę jakoś to uczcić...z andrzejem lub bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) katie zycze udanej imprezy ja andrzejki spedzam w domu przemo co do mamutow hihi no coz z facetami prawie jak z mamutami coraz "trudniej" o "normalnego" faceta wiekszosc gnomow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowko sprobuj moze nie tyle zapelnic sobie czas dodatkowymi zajeciami co odrobina pozytywnego myslenia, to nie jest latwe myslec pozytywnei bedac sama jednak mimo wszystko to pomaga tez nie mam faceta i miewam niezle doly ale staram sie myslec pozytywnie o przyslosci. wychodz jak najczesciej ze znajomymi nie nie na cwiczeni ale do klubow itd siedzac sama nikogo nie poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieepop.rawny
.... :D...zstepujac z zaswiatow... widze ze nic sie nie zmienilo... nawet te same tematy....:D ale to dobrze, zawsze mozna sobie humor poprawic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×