Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość biedna pomarańczo po co
pchasz paluszki w między drzwi ??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyszek zna: on na sofie, wokół panienki w szpilkach i stringach, a w kuchni biedna Stelcia szykująca pyszne zakąski, piekąca ciasta i mrożąca szampan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelllka w kuchni to moje miejsce jest przecież:) ale jakos sie dogadamy hihi...ja swoje miejsce znam ale ciągle nie moge sie z tym pogodzic więc chętnie odstąpie kuchnie tobie...mój nosek wyczuwa ze jesteś w te klocki lepsza ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, z racji wieku ja będę szefową, a Ty zastępcą. Przemo i Riplej -kuchciki od brudnej roboty:) Tylko dlaczego Antych ma wylegować się na sofie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D......jako kuchcik zostałem już uwolniny od tych prac przez niejaką panią T. :P:P:P .......teraz spełniam się w roli tego od .....\"prac i robótek\" przyjemnych ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riplej ale śię chwalisz
;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj pomalowanych w najskrytsze marzenia. Bab smacznych i słodkich jak miód. Zajęcy hasających po ogródkach wyobraźni. Mokrego od wrażeń śmigusa dyngusa od katie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranka i kacki, Mokrej polewacki, Kiełbasy, spyrecek, krzonu i kisecek, Wierzbowych bazicek, Pisanych jajecek, Wiosny w dusy I syckiego po usy!!! dla wszystkich ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych jajeczek, Wacianych owieczek, Rozkicanych króliczków, Pyszności w koszyczku! A przede wszystkim Udanego uciekania W dniu \"wielkiego lania\" Tego wszystkim wam zyczy Przemo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellla 45 riplej 42 pprzemo oraz dla wszystkich osób piszących na tym topiku Zdrowych,spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych 🌻 Aaa i obfitego dyngusa :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz mokrego śmigusa dyngusa życzy wszystkim riplej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroczyscie prosze mnie zadnych zyczen nie skaldac, a i ode mnie tez nic wam sie nie dostanie :P jakem ANTYch :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nie przejmujcie się bredzeniem Antycha ( to fajny facet). Mieszkamy prawie na jednym osiedlu i jutro ( spacery z bestiami)-ma w d....Spiorę go, bo zasłużył! Święta za pasem, a on taki.........oryginalny? Życzeń nie wyśle??? Narobiłam się dzisiaj jak dziki koń-dom lśni:)...jutro wyślę Wam życzenia, których szukam od tygodnia i nic mi nie pasuje.......( chcę jakieś wyjątkowe, a nic mi nie przychodzi do głowy)........ Dobranoc.......padam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę od serca: Kochani, życzę Wam, aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia dającego radość, pokój i nadzieję. Życzę Wam ( sobie też ) spokoju i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa.... pomarańcza
niech to Święto Wielkiej Nocy przyniesie nam wszystkim radość 🌻🌻🌻🌻🌻-to wiosenne żółte żonkile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie bylo tematu do dyskusji to z okazji swiat bedzie neutralny zebym choc w swieta nie wchodzil w ostre dyskusje z Kasia;) post jest z forum prawniczego jak dla mnie kwiatek wsrod postow.... ----------------------------------------------- Moja sprawa jest dość skomplikowana. Spotykałam się z facetem, który w zamian za \"seks\" obiecywał pracę. Niestety pracy nie otrzymałam po jednym spotkaniu, więc zaczęłam szukać kolejnej. Kiedy spotkaliśmy się drugi raz, dostałam już pracę i szłam tego samego dnia pierwszy dzień do nowej roboty. Szanownemu Panu powiedziałam, że biorę proszki antykoncepcyjne, co było kłamstwem, ale nie spodziewałam się, że zajdę w ciążę. Jednak stało się inaczej. Zaszłam w ciążę, a sympatyczny Pan zniknął... Odnalazłam Go niedawno, powiedziałam jak wygląda sytuacja, a On od dwóch miesięcy próbuje mnie spławić. Zaraz urodzi mi się syn, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Nie znam nawet prawdziwych danych tego faceta. Boję się, że jest na wszystko za późno i że zostanę sama z dzieckiem. Proszę o wyrozumiałość... -------------------------------------------------------- zapraszam do dyskusji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajesz do zrozumienia ze
kobiety są blondi i głupie naiwne cichodajka i pospolita szmata !!! a ten facet to świnia jak prawie ----- wszyscy faceći którym staje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dobre przemo...ale takich tekstow i takich panienek jest na peczki. zreszta faceci tez nie grzesza rozumem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka...a czy w swieta to juz (ze sie tak wyraze) facetom nie staje? sorki za ..hm... niech bedzie ze wulgarnosc...ale co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie objadac sie
:):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani bzdury
jesli dziecko nie wie i nie widziało tatuśka pijanego a tatuśek chla z kulturką nie robi zadymy to dziecko nie będzie miało DDA , niech sobie ono ( dziecko ) żyje w zakłamaniu jakim karmi go tatuś i mamuśia ukrywając pijaństwo. Czy oto pani bzduro idzie ? dzieći mają prawo do życia w normalnej rodzinie, bez zakłamania . jeśli będziecie kobiety miały miękie serce dla alkoholika czynnego to musicie mieć twardą dupę bo alkoholik będzie was w nią kopał całe zyćie :(:( nie mówiąc jakie piekło mają wasze dzieci!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory to poleciało nie na
topik co chciałem. Ale życzę samego dobra i samej miłosci (czesc] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do postu, który wkleił przemo..ja sie nie denerwuje z powodu takich historii... barany trzeba strzyc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×