Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

dobra musze byc szczera teraz...uwielbiam seks..ale jest to dla mnie sfera życia zarezerwoana tylko dla mojego partnera..i jesli decyduje sie pójść z kims do łózka to w głowie mam, że to facet na dłużej a nie tylko na jedna noc..inaczej nie potrafie i to mnie gubi...bo w seksie daje drugiemu człowiekowi całą siebie...nie tylko ciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec_zycia
katie27... chyba mamy podobny temperament... mojemu mężowi to przeszkadzało, bo stwierdził, że jestem seksoholiczką, skoro mam ochotę na seks co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zUo_
juz nic...zaczynam przeginac a mialem byc grzeczny chlopiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zUo_
moja zona wiedziala ze to lubie.. a mimo wszystko mosialem sie prosic zenada i ponizajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec_zycia
przemo... ja też poniżałam sie i prosiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zUo_
jaki jestem glupi ze bylem uczciwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przemo przemo...:) koniec życia...ja co drugi dzień to moze nie...różnie bywało..ale lubie kedy seks nie trwa 5 minut..nie odbywa sie w sypialni przy zgaszonym świetle w pozycji po bożemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zUo_
kurcze dlaczego ludzie nie potrafia sie dobrac ................ehh zaczyna pokutowac stereotyp ze przed slubem to kiedy chcesz i jak chcesz a po slubie to jak zasluzysz.... jak patrze w tyl to u mnie tak bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zUo_
katie27 sex 5 minut.....lol ja bym chcial codziennie ,miejsce niewazne:P byle bezpieczie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
taki bedzie 19 listopada --nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
sex przed slubem byl cudowny i te miejsca sama andrealinka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
budujemy maszyne czasu:p..??? cofniemy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
zostawcie wasze stare adresy to was znajde:P zanim sie cofniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec_życia ... coraz wiecej widzę podobieństw w naszym życiu ... doskonale Cię rozumiem ... ja też byłam wyzywana od seksoholiczek, też prosiłam, poniżałam się ... on nie rozumiał, że nie chodziło o seks sam w sobie, nie o ilość orgazmów ... chodziło o bliskość, wtedy czułam, że jest ze mną, że jest mi oddany, że ja jestem dla niego ważna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec_zycia
Mia777 czułości nie bylo od dawna, jego moja przyjemnosć nie interesowała. Seks - jeśli juz był - trwał kilka minut i byl czysto mechaniczny. Zaraz po biegł sie UMYĆ (sic!) i zapalał papierosa... zero przytulenia... nic czułam sie jak pojemnik na spermę... to takie maleńkie sprawy, a tak wiele znaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przemo ja juz bym sie nie chciała cofnąć w czasie..nie pisze sie na takie podróże...wszystko co najgorsze mam juz za sobą po co do tego wracac...na poczatku zawsze jest sielanka a potem przychodzi normalność..i chodzi o to żeby w tej normalności nadal widzieć wyjatkowe chwile... jest takie powiedzenie... w zyciu piękne sa tylko chwile" a mój tato dodaje jeszcze...ale tylko od nas zalezy ile tych chwil będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
Miaa777 ....trafilas w sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
ujme to jak facet : ze dana osoba nadal nalezy do nas.!! katie27 cofnac sie zeby zmienic czas ..!! a nie przezyc jeszcze raz ,tak patrzac na to co piszemy to wniosek jest prosty mozna znalesc ideal swoj wymarzony ale trzeba szukac i szukac..... dlatego mowie zebyscie sie zanim cofniemy zostawily wasze adresy:P z czasow panienskich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec_zycia
katie27 - świete slowa... podobno jak kobieta czuje rutynę to zmienia meble, ubrania lub idzie do fryzjera lub kosmetyczki. Jeśli mężczyzna czuje rutynę w zwiazku to zmienia kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec życia...albo pije... sa faceci którzy lubia skakać z kwiatka na kwiatek...tego znie zmienimy...ale jestem pewna ze sa tez tacy, którzy jak mają u swego boku wspaniałą kobietę, która daje im wszystko to innej nie potrzebuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
a jak kobieta sie nudzi to szuka se kochanka ,przyjaciela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie mysle ze to co przezyłam pomoże mi w nastepnym związku...jako małolata byłam uparta jak osioł, musiałam postawic na swoim..słowo kompromis było dla mnie z kosmosu...zycie nauczyło mnie pokory i dystansu do siebie i ludzi...mysle ze gdybym miała go pare lat wczesniej to moje zycie potoczyłoby sie inaczej ...ale nie ma co gdybac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec_zycia
katie27... pewna, że tacy są nie jestem... ale chcę w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie dokladnie:) po co zmieniac cos jak sie wszystko ma , a jak sie ktos postara to mozna odswiezyc zeby bylo jak przed slubem tylko trzeba chciec.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×