Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

a i przemo masz minusa jak z Op do poznania-za stary topik... jestem bardzo zazdrosna i zaborcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden.....jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati to chyba ciebie prawda boli.. idz w spokoju do drugiego pokoju ja napisalam tylko swoje zdanie i tylko w os. pojedyńczej a ty uzywasz iczby mnogiej sama zreszta wróc kilka stron do tyłu jak to biadoliłas ...zapomniałas? kończe jałowe dyskusje bo ide ciasto upiec,psa wyprowadzic albo odprawić taniec godowy zeby poudawac jak to jest super wiec o co Ci chodzi ?popisac pieroły kazdy moze a z drugiej strony monitora wyjesz bo nie wierze ,ze taka twardza jestes bo jak byś była to nie było by Ci tutaj tylko na portallu randkowym :) aaa i rozumiem ,ze za adwokata Stellli robisz no tak macie tendecje to pisania my ,wy, oni... nie chcesz sie kisic nie rob tego ,ale bije ta złośc od Ciebie na odległosc i ten jad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 co do 1 watku masz racje moze to blad ale co innego mam napisac, ale fajnie ze wiesz w czym tkwi moj problem nigdy nie mowilem ze jestem idealem a jak widac mam i powazne wady:P co do 2 watku..postaram sie poprawic;) a z OP do PN nie jest daleko wiec minus maly:P atrakcyjna ale żle sie czyta w własciwie nie czytalam tego tanca ggodowego pprzema w stosunku do kati27 a co ci przeszkadzalo w nim ? na tym topicu sa osoby na rehabilitacji a na starym w stanie agonalnym,kto sie zle czuje z nami idzie na stary topic:) nie odbieraj tego jako ataku a moje zdziwienie..To chyba normalne ze facet interesuje sie kobieta hmm a co mialem Ripleyem sie zainteresowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo a wczoraj biadoliłes na starym topiku :) kochani piszcie sobie ile chcecie wyzywajcie sie... kati tylko broń Boze nie na dziecku na mnie mozesz pozwalam Ci bo widac golym okiem ,ze kisisz sie 🖐️ piszcie ....piszcie...piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zamiast sie klocic dajcie swoje fotki w mini ja se poogladam a wy sie nie klocicie , zjadl bym cos slodkiego hmm -----> "zgoda buduje a niezgoda rujnuje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna ten topic stary to jedyny stały punkt w twoim zyciu...przekonałaś mnie..ide do 2 pokoju bawić sie z synkiem..a potem zamierzam marzyc o księciu z bajki.. nic ci do tego... zastanawiam sie ile ty masz lat bo zrzędzisz jak 50 letnia baba której zaczął sie okres przekwitania...sorki ale nie prowokuj mnie bo ci przytocze pare twoich głupawych wypoiwiedzi i madrych rad dla innych...a naprawde nie mam nastroju studiowac twoich wypocin..wiec spadaj tam gdzie cie chcą..na stary topik i rycz..ćpaj leki uspokajające tylko nie przedawkuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiamy humor:P - Kiedy kobieta przeżywa szokujący seks? - Kiedy zamiast orgazmu przychodzi mąż. Następne z kategorii: Seks » | Zobacz inne kategorie » Seks - Dowcipy o seksie - kawały erotyczne dla dorosłych W seksie jak w biathlonie - jeśli raz nie trafisz, to szybkość już nic nie pomoże. Wyślij dowcip | Ocena: 3.4 | Oceń! - Kiedy kobieta przeżywa szokujący seks? - Kiedy zamiast orgazmu przychodzi mąż. Wyślij dowcip | Ocena: 4.2 | Oceń! Rozpracowano skład viagry: - piramidon - 2% - aspiryna - 2% - paracetamol - 4% - krochmal - 2% - utwardzacz do kleju epoksydowego - 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati- tak jak powyzej... kazdy ma prawo...to co mysli... moge pisac w sposob mily,gzeczny,zachowujacy szacunek dla interlokutora...tylko co to znmieni?? moge glaskac po glowce, i pisac dyrdymaly.tak jak dziecku mowi sie "nie dotykaj czajnika bo sie oparzysz" czy dziecko to zrozumie?? jak widze kogos komu sie od kilku miesiecy tlumaczy,a on swoje (ponoc jest dorosly)-to wybacz ale trzeba zastosowac kuracje wstrzasowa. tego nauczono mnie na terapii. jesli nie dotrze to do "pacjeta" to nikle szanse ze cokolwiek zmieni on w swoim zyciu. ps. jesli wyrazam swoje zdanie na jakikolwiek temat-to tylko wtedy kiedy mam na ten temat jakas wiedze z "wlasnego podworka" i wyrazam to tak jak czuje -lacznie z doborem slow. najmniej zalezy mi na tym zeby sie komus przypodobac. (j/w to nie portal randkowy) ..faktem tez jest ze kazdy ma swoj czas na zmiany,ja bedac na terapii tez bronilem sie przed tym co slyszalem i poczatkowo to odrzucalem- tez chcialem byc glaskany!..to normalne.ale jak sprobowalem zastosowac rady w zyciu i zobaczylem ze TO DZIALA to zmienilem zdanie. i tym wlasnie sie staram podzielic. zaznaczylem to w swojej wypowiedzi-albo sie nad tym zastanowi (przemo) albo niech dalej gnije w swoim sosie. jego wybor-nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wyżywam na sali treningowej a nie na ludziach..a tym bardziej na własnym dziecku..potrafie pomimo swojej sytuacji widziec sens zycia..mam wspaniałe dziecko..i nie bede sie całe zycie rozczulała nad facetem degeneratem...jak nie masz nic innego do roboty to jest to tylko i wyłącznie twój problem..a wypowiedzi odnosnie tańców godowych swiadczą tylko o tym ze to tobie zal d...ściska..i słusznie..przemo to wspaniały facet i dla wszystkich którzy powątpiewaja czy ma jądra...dla mnie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych ale moze nie każdy chce przejść przez taką terapie..i zmienić sie tak jak ty...zacząć przesiewac przez sito itd...ja nie zamierzam stac sie zimną suką tylko dlatego ze trafiłam na dupka w swoim zyciu...nie byłoby mi z tym dobrze..i juz...jestem jaka jestem..wyciągam wnioski i nauke na przyszłośc, ale nie zamierzam nikogo tu cwiczyc i zmieniac...wypowiadanie swojego zdania to jedno a obrazanie kogos to drugie...nie kazdy facet musi byc twardzielem...i nie kazda kobieta potrzebuje tego samego do szczescia..ja bym sie nie związała z takim facetem jak ty...juz nie...i nie traktuj tego jak obraze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skoro uwazacie ze wypowiadam sie tu jak na portalu randkowym to juz nie będe..ciągle ktos pisze kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie itd ale to g..prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial ze po terapii staniesz sie zimna suka?? kto?? prosze powiedz. to ze ja wypowiadam sie w taki wlasnie sposob to nie znaczy ze jestem pozbawiony uczuc i empatii. wrecz przeciwnie-przed terapia bylem strasznie zamkniety w sobie i "zimny" terapia mnie otworzyla. mam wrazenie ze ty tak samo jak przemo nie zrozumieliscie sensu mojej wypowiedzi. a to ze nauczylem sie "przesiewac" jest wynikiem tego ze dostawalem po dupie od zycia-tak jak wy-i najnormalniej w swiecie mamtego DOSC. ...poltora roku temu poznalem wspaniala kobiete-rozwodke z dziecmi.cudownie sie dogadywalismy,pomagalismy sobie we wszystkim,wspolne problemy,tematy,zainteresowania,cudowny sex...tyle ze czym bardziej ja poznawalem to wychodzilo na jaw ze ma problem z alkoholem-krotka pilka-albo cos z tym zrobi albo bye.....wolala butelke.a dla mnie przeleciala przez sito! amen juz to przerabialem,wiem z czym to sie je-dziekuje. i nie potrzebuje do tego na nowo odkrywac ameryki. ps. kati-nie obrazam sie-daleki jestem od tego :) ( a o portalu randkowym -mialem na mysli siebie-ze nie pisze tu po to zeby kogos poznac.jestem wzrokowcem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati brawo brawo brawo cpam,pisze głupie wypowiedzi,biadole ale nie dziwie sie ze maz twoj pił bo z taka jedza nie da rady sie wytrzymac :D gdzies na str. 14-15 pisalas ze jednak za mało cie lał i popieram brak wychowania:D zapraszam cie na str. www.zal.pl a ja moge pisac robic cpac a tobie nic do tego :D przesyłam serdeczności :D jestes wszechwiedzaca i alfa i omega a przytaczac sobie mozesz wolno ci lepiej cofnij sie sama do tyłu i popatrz na swoje zycie moze on pił z zalu ,ze z toba jest :D jeszcze raz serdecznosci :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna..twój tok myslenia jest prymitywny i wynika z niewiedzy.i tym tokiem myslenia faktycznie nie dziwe sie ze tak piszesz......zastanawiasz sie czemu cie mąż zdradził i zostawił dla innej..odpowiedz sobie na to pytanie...i proponuje ci sie nie wypowiadac na tematy o których nie masz pojęcia bo sie ośmieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie dziwie sie ze maz twoj pił bo z taka jedza nie da rady sie wytrzymac atrakcyjna na pocieszenie powiem ci ze nie jesteś osamotniona w swojej głupocie....wiele razy juz słyszałam takie opinie....kiedys nawet mnie raniły..teraz jednak potrafie radzić sobie z takimi głupimi tekstami..twoja głupota twój problem..nie mój!!!!!!!!!!!!!! .mój mąż jest chory na chorobę zwaną alkocholizmem.poczytaj sobie w wolnej chwili na ten temat zebys mogła wypowiadac sie w temacie...nie zamierzam ci tego tłumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj za czarno tu
trzeba przegryzc pomaranczowym :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna czy to ty pisałaś na str 167 kati wiesz co on przedewszystkim musi chciec sie leczyc moj chodzil na terapie ale zrezygnowal nawt umowilam go z lekarzem zeby wszyl esperal i tez przed sama wizyta wycofal sie czyli wybral alkohol a po nim byl bardzo agresywny dochodzilo do rekoczynow z jego strony ale jak najbardziej plakal ze chce zebym wrocila a jak postawilam warunki ze dopoki sie nie zaszyje to nie wroce to coz pije sobie dalej zyje jak kawaler i laske tez poderwal chociaz zapewnial ze mnie nie zdradzi nie nawidze go za to wszystko a najgorsze to moja wina wszystko no krwa co moja wina to ze chcialam ratowc wszystko a on mial mnie w dupuie bo gdyby trafil na inna to pewnie po pierwszm numerze poghonilaby go gdzi epieprz rosnie nie łudz sie kobity damy rade! zeby pokazac tym dupkom ze zyjemy i dajemy sobie rade nawet jesli serce krwawi buzka ty jestes jakas nienormalna... dzis mi napisałas... kati brawo brawo brawo cpam,pisze głupie wypowiedzi,biadole ale nie dziwie sie ze maz twoj pił bo z taka jedza nie da rady sie wytrzymac gdzies na str. 14-15 pisalas ze jednak za mało cie lał i popieram brak wychowania zapraszam cie na str.www.zal.pl a ja moge pisac robic cpac a tobie nic do tego przesyłam serdeczności jestes wszechwiedzaca i alfa i omega a przytaczac sobie mozesz wolno ci lepiej cofnij sie sama do tyłu i popatrz na swoje zycie moze on pił z zalu ,ze z toba jest jeszcze raz serdecznosci BRAWO dla twojej głupoty i luk w pamięci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zalal sie zolcia
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
O rany więc wy tak na serio...:(. A ja naiwna myślałam że to pomarańczowe się podszyło... Dziewuchy - no co wy? Przecież my się tu wszyscy lubimy (może z wyjątkiem Zozolka). Skąd te nerwy? Kto ma nas zrozumieć, jeśli nie ci, co są w tej samej sytuacji? Kurczę czuję się jak jakaś Matka Teresa, ale to naprawdę nie ma sensu. Wszyscy tu dostaliśmy po tyłku i się mozolnie zbieramy. Najfajniejsze w tym topiku jest ta "grupa wsparcia", ta wzajemna wymiana myśli i doświadczeń (tu i na tamtym). A po co sobie tu dokopywać? Odbieramy chleb naszym m...Pax, bo już wystarczy. WSZYSTKICH pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do atrakcyjnej
Kobieto Ty jesteś nienormalna,sama masz męża alko...,a dosrywasz katie,widocznie Twój tak pił,bo nie mógł wytrzymać z taka dwulicową jędzą,acha i jeszcze raz go grzecznie poproś,żeby do Ciebie wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wrócil dobry humor i wola walki....anonimowa pomarańczko :D ....patrz pkt. 1 i 3...;) ...zapomniałem chyba na moment że jestem (zodiakalnym) skorpionem...:P Slella, nie używaj już wazeliny, bo ktoś tego nie trawi :D.....może lepsze będzie ciasto marchewkowe...??? ;) -przypomnijcie sobie dlaczego powstał nowy topic?...odp. z powodów technicznych -dlaczego nie wszyscy przeszli na nowy?...odp. widocznie jedni chcą pozostać w agonii, a inni z niej wyjść -dlaczego odpowiadają nam różne klimaty?...odp. bo nie jesteśmy jednakowi -dlaczego niektórzy wsadzają nosek raz tu raz tam?...odp. tego nie wie nikt....(w sumie mają takie prawo)... .....suma sumarum wyszło mi jednak na + bo topic ożył ;) .....była to wyłącznie moja i tylko moja wypowiedź (żeby nie bylo że, \"naklepałem\" za wszystkich) p.s. witaj roxanne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, pamiętasz naszą rozmowę na temat związku dwojga skorpionów?- poczytaj co znalazłem...:D Ona: On: SKORPION SKORPION Eksplozja seksu. Treścią ich życia będzie seks - przynajmniej w pierwszej fazie. Miesiąc miodowy spędzą w łóżku. Mogą więc spokojnie nie planować podróży. Potem przerobią wszelkie możliwe podręczniki i poradniki seksu. W wolnych chwilach pójdą do pracy i zatroszczą się o bliskich. Potrafią stworzyć ciepły i przyjazny dom, który jest dla nich azylem bezpieczeństwa i jako takiego spokoju. Jeśli to w ogóle w tym związku będzie możliwe - obydwoje są osobami zaborczymi i zazdrosnymi. Chcą zawładnąć swoim partnerem lub przynajmniej przejąć nad nim kontrolę. Będą więc patrzeć sobie na ręce, ciągnąć za język, \"wypuszczać\", a w razie konieczności wynajmą detektywa. To właśnie dzięki Skorpionom niektórzy z tych panów mają zajęcie. Para ta nie będzie zbytnio martwiła się o pieniądze, Skorpiony bowiem umieją je przyciągać. Pomnożyć to przez dwa i wyjdzie szczęście to pieniędzy. Jeśli same \"nie przychodzą\" potrafią się o nie zatroszczyć. Zawsze znajdą sposób na zdobycie pokaźnej kwoty, niekoniecznie przez hazard czy grę w totka. Oni po prostu umieją prowadzić interesy. Czujność i przebiegłość oraz inteligencja i świetny plan strategiczny to połowa sukcesu. Dobraliście się \"jak w korcu maku\". Stanowicie dobraną parę. Obydwoje jednak macie dość trudne charaktery co powoduje, że związek Wasz nie będzie łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i spral porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×