Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość anonim jest kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widać słychac i czuć...;) 08.11.2008] 15:59 [zgłoś do usunięcia] mozecie zostac gejami 16:02 [zgłoś do usunięcia] riplej42 szanowny anonimie.....patrz pkt.3... ...potwierdzam j.w....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej a umyles ta dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty do
szkoly dobrego wychowania, bo dzentelmen z ciebie zaden .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riplej, w odróżnieniu od innych \"anonimowych tchórzy\" ma swój honor......ok. widzę że moja obecność na topicu stała się dla kogoś uciążliwa, .....nie wypada mi nic innego niż się z Wami pożegnać...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulisz ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ripleja
uciazliwa dla ciebie riplej obecnosc tu sie stala .... czy mam cie cmoknac w dupe ?? zalosne. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
hmm topic umarl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reanimacja prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
zostalem sam:) ale w sumie fajnie ze innym sie ulozylo:) u mnie siedzą mlodzi to w sumie po spacerku odwiedzilem sprawdzic kto zyje....jak to ktos ladnie powiedzial teraz musze pomyslec o siebie;) pozdrawiam tę osobe.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s dla topiku
to jest piekne. kocham takie klimaty i Maleńczuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s dla topiku
mam prawie wszystkie nagrania Vaya con dios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że reanimacja trwa:) A ja jestem zajęta i nie chce mi się pisać. Może wrócę, gdy śniegi spadną...Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanimacja
dziekuje :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s dla topiku
przyczyna agonii topiku jest taka, ze jak się wchodzi na str. kafeterii to "życie po rozwodzie" jest wśród polecanych topików na tej stronie, a ŻYCIE POROZWODZIE -REAKTYWACJA" nie ma i nowi wchodzą na tamten topik, a tu nie ma dopływu "świeżej krwi". To jest moja diagnoza. Na dodatek Katie27 i pprzemo nie wyszło, Agnieszk po randce z Riplejem zaniemówiła, Stella chyba na okrągło piecze ciasta i lata z psem (może jaksie skoncza grzyby wróci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyna jest taka ze
to anonimowe pomarancze roz.....ja ten topic..i to bardzo konsekwentnie.... boli kogos wychodzenie Stelli z psem, czy pieczenie ciasta???...smialo walic, ale po zaczernieniu sie....a ripleya obecnosc kogo i dlaczego draznila ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies bzdety.......................................... a moze po prostu -jest \"likend\" i warto gdzies wyjsc zamiast siedziec przed monitorem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s dla topiku
to anonimowe pomarancze roz.....ja ten topic..i to bardzo konsekwentnie.... boli kogos wychodzenie Stelli z psem, czy pieczenie ciasta???...smialo walic, ale po zaczernieniu sie....a ripleya obecnosc kogo i dlaczego draznila ??? nie będę się zaczarniać, bo ty tak chcesz. lepiej zacznij leczyć nerwice. bo bardzo łatwo sie wpieniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna też z dzieckiem pójść na spacer..pograć w noge.choc mój synek uważa ze ja nie moge byc piłkarzem bo jestem dziewczyną..:)wieczorem...mozna poczytać jakieś fajne ksiązki...obejrzeć dobry film, spotkać z przyjaciółmi..a nie siedziec przed kompem i łapać doł za dołem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie pomarancze
maja smak i kolor super :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychryst jakies bzdety.......................................... a moze po prostu -jest \"likend\" i warto gdzies wyjsc zamiast siedziec przed monitorem! od wczoraj jestem z dziecmi : dzis rano 7 pobudka , pozniej mycie ,sprzatanie ,sniadanko ,wyjscie do kina ,spacerek obiadek ukladalismy puzle ale im sie znudzilo:P wiec komp...... itp :wiec na brak zajec nie narzekam.... a na posiedzenie przed kompem czas sie zawsze znajdzie:) informatyka/kompy to moje hobby.. ps: przyjaciol to ja mam zonatych dzieciatych i na wyskoki to kasy nie maja i czasu bo zony im zajecia znajduja:P jak pojda dzieci to poczytam Mastertona czerwona maska :P uwielbiam horrory:P i na necie tez posiedze:) GRUNT TO ORGANIZACJA..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×