Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

moj mąż tez w moim ostatnim cyklu lykal wiesolek bo myslal ze to jego witaminki leza :D zorientowalam sie dopiero po paru dniach ze mi podbiera... na zdrowie mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia Agusia:) Ty ciezarna juz jestes:p jestes na naszej klasie??? w ogole:) bo my tu chyba wszystkie jestesmy juz w znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow nam sie lista powieksza superowo...ja dzis sie zle czuje chyba cos mnie bierze moze gdzies mnie przewialo.....szkoda ze michas chory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Też jestem nowa i bardzo się cieszę, że w końcu znalazłam forum gdzie są dziewczyny zaczynające starania o dzidziusia. Mam 25 lat i od 3 m-cy jestem mężatką. We wrześniu zdecydowaliśmy sie z mężem, że powoli i bezstresowo zaczynamy kochać się z myślą o dziecku. Kupiłam kwas foliowy, rzuciłam popalanie i drinki. Zaczęłam tez bardziej dbać o dietę. W październikowe dni płodne zaczęliśmy próbę sił :) Do planowanego okresu zostało 5 dni. Od 4 dni strasznie bola mnie piersi co zapewne jest oznaką okresu... Mam jednak cicha nadzieję, że może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow...zrobilam tezt takzeby sprawdzic czy wszystko w porzadku w 30dc i nie pokazala sie druga kreseczka....ale patrze za 15 minut a tam druga krecha jak byk..no to polecialam po drugi tezt i byly dwie upragnione kreseczki..do tej pory mam ten test na pamiatke.....zobaczycie wkoncu wszystkim sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........E psom............?.......... sztuka teria......14.11.......?.........?...........W-wa........... .35......2 karola1988.......14.10........?.........2.......Gdańsk.. .........20.......0 Kiciuchna...........?...........?..........1.............?..............25.......0 Sympatyczna79....?...........?..........?..............?..............29......0 Kasia.T21.............?........?...........2.............?................25.....0 lolcia26...............?........?...........1...............?...............26?.....0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej dziewczyny, co tam slychac? Nikogo nie ma.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Ja też zachowlam sobie obydwa testy ciążowe, ktore zrobilam przy pierwszej ciazy:) Do dzis na nie patrze, jak mam chandre lub kiepski dzien, pamietam jak w tamten dzien wariowalam ze szczescia, podnosza mnie na duchu, mam nadzieje ujrzec dwie kreski w niedalekiej przyszlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ivette widze ze jestesmy w tym samym wieku:))) sorki ale was za duzo, starasz sie o pierwsza dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o piewrsza:) zobaczymy jak bedzie, jutro albo po jutrze ma byc @ ale wiem czuje, ze przyjdzie, no ale trudno, juz sie przygotowuje do nastepnego cyklu akze no problem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) mój mąż wyjechał dziś( przyjechał na weekend) była kolacja, świece, wino, sexowna bielizna i miły wieczór:) mam cichą nadzieję że tym razem się udało:) już teraz nawet nie sprawdzałam czy mam dni płodne czy nie tylko poszliśmy na żywioł:) dopiero dziś usiadłam i właczyłam pierwszy lepszy internetowy kalkulator płodności i wyszło że od 31-9.11 mam płodne... ale się ucieszyłam:) ale będę się cieszyć dopiero jak zobacze 2 kreseczki. Od 14.10.2008r zaczęłam regularnie mierzyć temp i obserwować swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola1988:) hej hej :) co za mily wieczor byl:) upojna noc, faktycznie zywiol, pewnie wszystko dobrze sie tam polaczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a ja nie wiem kiedy bede miec dni plodne, sluzu tez nie potrafie oceniac, bo jak sie z mezem przytulamy to potem wylatuje mi to spermiatko w nastepny dzien i nie wiem juz czy to sluz czy to TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
poradzcie mi jak mam sprawdzic te dni plode, ostatni @ mialam 24 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś kupił mi wiesiołek w Bootsie. Tylko miał problem jaki wybrać, bo strasznie dużo tego było. Wzioł mi 1050 mg, 30 tabletek i zażywanie po jednej dziennie. Mam nadzieje, że dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzyłam temperaturę tylko przez 1 m-c podczas nauk przed ślubem. Teraz od tygodnia znowu zaczęłam mierzyć. Niestety jeśli chodzi o sluz to nie zauważyłam u siebie takiego książkowego-jak białko jajka kurzego :( No i kompletnie nie umiem rozróżnić czy jest mokro czy tylko wilgotno :/ Ale może faktycznie potrzeba obserwować kilka-kilkanaście cykli żeby się tego nauczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
No tak tylko nie wiem jakie dlugie cykle bede miec, ostatni mialam 33 dniowy wiec teraz wielki znak zapytania, a w tych kalkulatorach trzeba dokladnie podac dlugosc cykli.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa ja tez mam 30 kapsulek tej wielkosci:) w dodatku kupilam i zaraz Ci podam adres strony:) ale chyba na maila, bo tu nie wolno reklam rozpowszechniac gdzie on line zamawiasz kalkulator ultraczule testy 10miu, testy owulacyjne masz straszny wybor:) ja zamowilam teraz teromometr owulacyjny do tego sa 2 testy owu gratis, plus 2 testy 10miu. i 5 testow owu, ekam na dostawe a od jutra biore wiesiolek plus kompleks witamin ciazowych:) ja wiem kiedy mam sluz owu bo ja to widze akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko GaGa moze cos zamowisz, co Ci sie przyda:) ja mam nadzieje, ze mi to szybko wysla, bo @ skonczy sie kolo piatku jesli jutro sie zacznie;) i musze z ciekawosc i sprawdzic jak to dziala, a jesli i to nei pomoze to kolejne miesiace sobie odpuszcze z tym wszystkim i jesli na luzie sie nie uda, to idziemy do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×