Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Z drugiej strony bardzo Ci wspolczuje z powodu poronienia i nikt inny jak my kobiety satarjace sie nie zrozumie tego bolu. Zapewne Tobie lekarze tez mowili, zeby sie nie przejmowac, bo jest sie mlodym i ma sie duzo czasu przed soba...i na pewno nastepnym razem sie uda... ble, ble, ble. Wiem, ze latwo jest powiedziec, a gorzej to przezyc, bo sama prze to przeszlam 3 miesiace temu...Wiec glowa do gory - razem damy rade...oczywisice z nieodzowna pomoca naszych M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka ja mam to samo mnie moj maz nie moze nawet pocalowac,,,, ale ci powiem ze sie przyzwyczai poprostu zauwazylam ze nie mozna skuopic uwagi tylko na jednym trzeba to dzielic na dwoje i temu pierwszemu nie pokazywac ze jest odtracony, niech pomaga na swoj sposob wtedy bedzie oki..... moj karmil pawełka, na rekach go miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida to ja zaproszenie też wyśle moja Madzia to już powiedziała że będzie karmić przewijać lulać i z dzidzią spać zawsze miłość trzeba dzielić na dwójkę dzieci bo inaczej te starsze będzie zazdrosne odezwę się wieczorem bo idę robić rybę po japońsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam kilka zaproszen:) na NK nie zdziwcie sie, reszty nie moge znalezc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, Lolcia i Novida wyslalam Wam zaproszenia na NK.. :) U mnie koljny leniwy dzien, 13 dc wiec przytulankowy czas :) Milej niedzieli dla wszytkich.. Sylwinka jak sie czujesz? Oby ciazowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi szumi troche w glowie;) musimy isc na zakupy, zrobic rosol i drugie danie;D polenichowac @ sie konczy dzisiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam od wczoraj zupe grzybowa, a drugie danie to dzis zadanie dla mojego meza, zglosil sie na ochotnika wiec co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa:) srednio :) ale wierze, ze rosol mi pomoze;P ja zrobie obiad, Pawel robil sniadanie...dzisiaj wyznal, ze zawsze bedzie robil siadanka:D po 10ciu latach razem wciaz potrafi mnie zadziwic:Dhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bedzie robil sniadania do lozka jak bedziesz w ciazy, bo to pomaga na mdlosci, zjesc sniadanie w lozku, a potem dopiero wstac..... :) Zaskakiwanie siebie nawzajem to wazny element w zwiazku.. :) tez wiem cos o tm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam być wieczorem ale żyć bez kaffe nie mogę :D:D:D mnie tylko piersi bolą @ jeszcze nie mam i nie zamierzam mieć :):) a jutro rano robię test więc wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka może mi wywróżyłaś i druga będzie też córka pomyłki się zdarzają a ja się nie gniewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Piszecie jak szalone :) A ja mam dziś kryzys, ten cykl dopiero się zaczął, a ja już go spisałam na straty. Na wakacjach zauważyłam wyciek z sutków- kilka kropelek. No i naczytałam się w necie o problemach z prolaktyna itp. No i szukam ginekologa, które się zajmuje zaburzeniami hormonalnymi. Po prostu teraz kiedy zaczeliśmy się starać to cały czas coś jest nie tak a to torbiel a teraz ten wyciek. Jestem strasznie zła na siebie :(. Sylwinka 25 - trzymam kciuki za 2 kreski. Mam nadzieję, że rozpoczniesz dobrą passę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti:) moze nie masz problemow hormonalnych:) moze wszystko bedzie ok, nei spisuj nic na straty, ja sie modle o 2 kreski na poczatku grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po obiadku i po kapieli, jeju jutro prca:) fajnie Was widziec przydaje sie na cos ta Nasza Klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×