Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

neti witaj po urlopie;) opowiadaj jak bylo:) przynajmniej moglas wypic winko czy drinka:) mam nadzieje, ze energii masz teraz duzo po wypoczynku:) ja jestem na ten cykl przygotowana;) wszelkie testy, termomer, witaminki wiesiolki i te sprawy:) jeszcze tylko czekac na plodne i dobrze sie bawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem :D:D Grażka bardzo mi przykro że się nie udało :( ivett i jak skończyła się @ ja jeszcze nie dostałam@ a z testem się jeszcze wstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 25:) obys byla w ciazy:):) bedziemy happy! no juz po wolutku sie konczy:) jutro ostatni dzien uzywam juz tylko wkladek, wiec lada dzien bedzie spokoj:) i kolejne proby:) informuj nas co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Hej dziewczyny, ja tez zarzywam wiesiolek, i jakos zauwazylam, ze nie poprawil mi sie sluz, wrezc przeciwnie nie mam go wcale, albo mi sie tak zdaje!!!! masakra, nie umiem okreslic kiedy beda dni plodne, czy juz byly czy dopiero beda!!! dzis 15 dzien cyklu wiec normalnie sie zastanawiam co i jak, 13 dnia, czyli przed wczoraj zaczal mnie bolec brzuch tak jak na owulke, zrobil sie wydety i twardy, ale zadnego sluzu, maskara!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
wiec nie wiem, czy nie przegapilismy odpowiedniego w tym mieisacu momentu.:(((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
troche sie tym zdolowalam........ach musialam sie wyzalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25 ale super by bylo jakbys w ciazy byla, tylko czekam na wiesci... :) Liebe moze sprobuj mierzyc temperature co dzien to pomoze okreslic dni plodne..albo testyowulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe ja bym jeszcze probowala w 15dc...jeszcze duza szansa, czesto jest ze kilka dni po bolu jajeczkujesz dopiero, bo bol to nie pekniecie pecherzyka ale start dojrzewania pechrzyka, czyli probuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
fajnie, ze nie jestem sama, wiesz nie chce sie tak nakrecac, bo zeswiruje i mi sie cosik zablokuje,poprostu chcialabym miec widoczne oznaki owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Liebe:) moze juz nei mysl nad tym sluzem tylko zadzaialaj jak najczesciej:) a jesli chcesz kup te testy owulacyjne;) i moze Ci to pomoze:) u mnie zawsze pojawia sie duzo plodnego sluzu, ale nie kazdy organizm jest taki sam, moze masz go duzo wewnatrz, czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a co do tego wiesilka to widze, ze nie tylko ja mam taki problem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej ivette, moze masz racje, ze go mam w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe, to nie musi tak byc ze sluz musi byc widoczny, moze masz go odpowiednio duzo w srodku, a to najwazniejsze... mowie Ci dzialaj i jeszcze raz dzialaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett jak Twoj relaks? mam nadieje ze odpoczywasz w domku i sily zbierasz na odpowiednie dni :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w srodku:):) wiec jak juz mowilam, nie mysl, tylko dzialaj:) a bedzie dobrze:) ja ide do lawendowej kapieli:) i wroce za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zaczynam zbierac sily:) zaczne od wanny:) jakiegos ciekawego filmu:) ksiazki, cala niedziele bede lezec plackiem, jutro neistety pracujemy;p a Ty aska.osa gdzie pracujesz:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w zakladzie dla mentalnie chorych..15 min od domku mego :) jako pigula, zazwyczaj 4-5h dziennie, ale musze byc tez na tlefon, lub czasami jak cos sie dzieje, to dluzej zostac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej kapieli...ja z mezem mecz ogladam, bo jego leeds gra :), pozniej jakis filmik i dl lozeczka :) ale dzis bedziemy grzeczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
No cóż pozostaje mi tylko dzialanie, jak mówiecie!!!!!!! Spadam, mąż mnie juz neka i jęczy , że tesknie:) do jutro p.s. oj zapomnialam, jutro moj synus ma imreze urodzinowa, skonczyl dwa latka, fajnie juz by bylo miec druga dzidzie, trzy lata roznicy bylo by extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe duuuzo milosci a bedzie dobrze... Wszytskiego najlepszego dla synka Twego..i siostrzyczki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe zrob mu prezent urodzinowy):) wszystkioego naj:) ja teraz doczytalam na opakowaniu angielskim wiesioloka, ze faktycznie wystarczy bra jeden raz po 1000 i nie ptrzekraczac zalecanej dawki:) wiec cieszy mnie to;] aska.osa super praca, kiedys chcialam byc neurologiem pozniej psychiatrą, bylam w klasie o profilu biol-chem az w koncu zdawalam historie na maturze:D taki misz-masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsz kochalam biole i chemie...to moje perelki, ale hostorie lubie tak do poczytania... ale pamieci nie mam do niej za bardzo... Praca dobra, ale tesknie do pracy w PL, do intensywnej terapii i bloku operacyjnego, wiecej mozesz zrobic, ta adrenalina i satysfakcja gdy uratuje sie czlowiekowi zycie..po prostu cos pieknego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze lubisz swoja prace, ja swoja toleruje, chociaz bardzo sie ciesze, ze mam taka a nie inna prace;) w obecnej chwili mi to odpowiada:) ale taki stres, natlok obowiazkow tez czasami nie dzialaja zbyt dobbrze na mnie a tak z innej beczki poluje na nowe perfumy:) nie moge dobrac zapachu ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ostatnio uzywalas?? Ja ostatnio Davidoff a teraz calvin klein truth.. piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam CK eternity summer edition:) uzywalam tez lovely SJP Paco Rabane ultraviolet kenzo le monde est beau rozne inne, ale ni emoge za dlugo, bo nudza mi sie jedyny do ktorego wracam- CK eternity:) A Pawel lubi Burbery szara kratka, Escape CK i uzywal Truth, ale dal go taie mojemu:) ja kocham na nim chanel egoiste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja używam bravo burano mnie tylko piersi bolą i brzuch mnie pobolewa jak tylko dostanę lub nie to Was od razu poinformuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie znam chanel egoiste.. reszta fajna.. ja czesto sie nudze ale zawsze wracam do CL zazwyczj bo mi sie teskni... a na mezu moim lubie DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sylwinka tez ma fajny zapaszek, oby to dobre oznaki byly te Twoje objawy... czekamy na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×