Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a ja nastepna jakos zaraz p sylwetrze:) a moze nie na dobry poczatek nowego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Oj dziewczynki jak ja Wam życzę tych prezencików pod choinkę i na nowy roczek :) @ mówimy STOP! :D:D:D A u mnie cisza. Na noc mnie podbrzusze zaczeło pobolewac i to dość mocno. Przestraszyłam się, wziełam Nospe i przeszło. Teraz czuje się dobrze i bez bóli :D Kasiu-fajnie, że już widzieliscie fasolke i wszystko wporządku. A mąż nie dziwie się, ze taki dumny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a Ty czasem nie ialas byc dzis na zastepstwie u Agi w pracy :) Ja dzis bede iala dlugi dzien, maz bardzo pozno dzis z pracy wroci, wiec bede sprzatac i sprzatac....beznadziejny taki dzien wolny bez mojego skarba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też miewam takie samotne wieczory. M pracuje najczęściej do 23 ale co 2 dzień. plus jest taki że można posprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jak bedziesz do ie wpadac to zabierz Madzie, tak mi dzieciaczkow brakuje:( Nawet w rodzinie brak malych dzieci, chyba dlatego ze mam duzo mezczyzn w rodzinie a im nie spieszno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ja tez nie lubie samotnych wieczorow :(, a z tym sprzataniem to prawda, ale ja juz ma tak czysto ze juz nie ma czego sprzatac, chyba dzis przemebluje pokoj, bo coz tu robic, to nie PL ze mozna do mamy na kawke sie wybrac, czy do braci, czy przyjaciol... Pozostaje tylko pies :) Ale ma juz chyba mnie dosc :) :) A jutro moje urodzinki i maz tez do nocy w pracy :( :( Wiec prawie caly dzien sama, zwarjowac idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis do 21 w pracy , w domu bede o 22.30 :( a ty taka pogoda ze mi sie nigdzie nie chce isc. pozatym w pracy zaczyna sie klientom udzielac atmosfera przedswiateczna :/ a to nie oznacza dobrze,bo powiem wam szczerze ze własnie w sklepach ludzie sie wyładowuja matko tragedia !!! jestem kierownikiem salonu w jednym z centrow, wiec swieta swiatami ale dla mnie to ninajlepszy czas , bo nerwow bo groma i klienci co zadzieraja nosy do gory jakby byli niewiadomo kim. wrr wygadałam sie , az mi sie myślec nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Mam pytanko, czy zgaga moze byc oznaka ciazy? Wczoraj tak mi dokuczala ze az spac nie moglam... i w sumie dokucza mi przez jakis tydzien juz. Strasznie mnie jeszcze wczoraj glowa bolala i mialam napady goraca, ale nie mialam temp. Moze sie za bardzo nastawiam ze udalo nam sie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czeka remont pokoju, tzn mężusia czeka:) chcemy odświeżyć wszystko zanim dzidzia przyjdzie na świat:D W pracy to ja usiedzieć po prostu nie mogę. a tym bardziej skupić się!! lenie się jak nigdy.. cały czas cafe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka z tego co wiem zgaga ma miejsce w ciąży. ja mam ja często więc się nawet tym nie kieruje.. Napady gorąca też mam od kilku dni a dzisiaj dodatkowo mnie bolą piersi, łaskoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi swedza, co jest pewna nowoscia :) Ja zgagi prawie nigdy nie mam, a juz na pewno nie w czasie nocy. Teraz zjadlam tylko banana(po tym jak sie naczytalam o waszych kawkach i bananach :) i znow zawczyna. Az sie boje nastawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Dorka moga to byc objawy ciazy, ale takze czegos innego, ale zycze by to ciaza byla, skoro sie Tobie nie zadazja takie objawy , to moze to TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to by dopiero było gdyby nam się w pierwszym cyklu udało:D:D:D:D nawet nie wyobrażam sobie tej radości:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy zgaga jest OBJAWEM ciąży, ale wiem napewno, że w ciąży występuje. Siostra jest obecnie w 13 tc i właśnie przechodzi te męczarnie. Pomaga podobno banan, ciepłe mleko, migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by bylo, ale wole sie nie nastawiac aby sie nie roczarowac. Sama w sumie nie za bardzo wiem kiedy mam dostac @ wiec trudno mi wszystko wyliczyc, bo jakos po podjeciu decyzji o staraniu, wszystko mi sie rozregulowalo - chyba z podniecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia miałam być na zastępstwie ale Aga mnie nie chce :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a Madzie wezmę ze sobą zobaczysz jaka to jest agentka wszystkim się interesuje :D:D Banany są najlepsze na wszystko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorka jak się je banany to są większe szanse na chłopca mój mąż to powiedział że mi kupi 30 kg bananów i mam to zjeść :O:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zaczne jesc jablka, bo zawsze marzylam o pierwszej dziewczynce - Julci :) Smiesznie, ze mezczyzni przewaznie marza o pierwszym synu, a to coreczki sa zawsze oczkiem w glowie tatusiow :) Kasia oczywiscie wielkie gratulacje! Powoli zaczynam sie lapac w imionach ;) Wlasnie zrobilam sobie kawke, ale cos mi nie wchodzi wiec sie przezucam na zielona herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci Sylwinka dam tone babnanow :) Nie zapomnialam o Tobie :P Ja sie czuje jakbym miala sie tu zaraz zalamac nerwowo:/ PMS ciazy nie ma od dzis juz sie tylko bede przygladac, al enie chce mi sie pisac juz o moich staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała chłopca pierwszego. M powiedział że obojętne byle zdrowe było. Zgadzam się z nim oczywiście ale synuś mi się marzy - Kamil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też marzył o synku ale jak urodziła się Madzia to się cieszył i jest córeczką tatusia jak przyjedzie z pracy to leci do niego da mu buzi i się wygłupiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi nic sie nie smuc, jak to moja przyjaciolka mowi same starania sa przyjemnoscia :) Ja sie oczywiscie smieje z ta dziewczynka, najwazniejsze aby bylo zdrowe! Marzy mi sie ciaza i chyba nawet do rozwiazania nie dowiemy sie plci dziecka, aby wszystko bylo jeszcze bardziej ekscytujace. W sumie nawet nie wiem co moj chlopak by wolal... musze sie dzis zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Ty się nam nie załamuj tu tylko pisz bo tu wesoło jest jak zjem tyle bananów to siedmioraczki będą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D podzielę się z Grażką i Jordan :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie natchnęło.. mam przeczucie że sie udało nie wiem dlaczego ale tak czuje...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan no to super! Mam nadzieje ze Twoje przeczucie sie sprawdzi! kiedy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja jau na szczescie po PMS, a przechodzilam okrutnie, tak rozdrazniona bylam, ze az sie siebie balam, teraz am @ i czuje sie juz lepiej.. Nie isz o starankch jak Cie draznia...pisz..hmm.. jaki smak chipsow lubisz najbardziej :) :) Ja kocham krewetkowe i ocet-sol.....mmmmmmmm Sylwinka jesli Madzia za mama jest, to moge sobie wyobrazic jaka z niej agentka musi byc :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione chipsy to peppis - bekonowe! PYCHA! Niestety nie do zdobycia w Londynie, przynajmniej nie w mojej okolicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×