Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ogrzeje Cię jak ktoś jeszcze się chce ogrzać to zapraszam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka i Asia jak w trójkę wejdziemy do łóżka to się ogrzejemy że aż będzie parować :D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa chyba, ze lozka Wam nei starczy:) :D jeszcze godzina i troche:D ze tez musze miec normowany czas pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze z tego grzania dzieci nie moze byc :) :) :) Aga a Tobie zimno nie jest? Przyznaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wklasnie sobie przy kasie:D ludzi nei ma, zimne powietrze ciagnie do otwartych drzwi, ale ogolnie w biurze mamy ukrop czasami:( nie narzekam, kiedy jest bardzo zimno na zwewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudziiiii mi sięęęęęęę 😭 Ja chcę do domu, a muszę siedzieć do 19 :( Jest mi zimno, jestem głodna a nie chce mi się wychylać nosa na zewnątrz. Buuuu, jeszcze 1,5 godz. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia może i by wyszły dzieci nic nigdy nie wiadomo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze do 17:30 u Was to juz 18:30:) Kasia ja tez chce juz wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! U mnie ok! Ale jeszcze się nie cieszę. Jutro z rana robię test i sprawdzam, czy wszystko wporządku. Jeśli nic do 30 się nie wydarzy, zgłaszam się do lekarza, żeby połozną mi wyznaczył i \"potwierdził\" ciążę. A czy wszystko wporządku dowiem się dopiero 12 tc kiedy będzie pewnie pierwsze USG :-o A tak z bardziej \"namacalnych\" dowodów to mam mdłości już!!! Nie dobrze mi od zapachu piwa, czipsów. O kawy mnie nie odrzuca. No i codzinnie zaliczam drzemkę. Wiecie co ,co do tych niteczek krwi doszłam do wniosku, że termin @ mógłbyć wcześniej (25.11). W tamtym cyklu @ miałam 3 dni wcześniej. Więc może i tym razem mi się przesunoł, dltego tez pewnie test wyraźny był. Tak se tylko dedukuję ;) Ale się rozpisalam :D Poczytam co tam u Was. Mąż ma 2 dni wolnego to i zaległości są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........04.12...................2.....Gdańsk......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wiem:) ale pomysl, jakby to bylo, gdyby nei bylo internetu:D Sylwinka dzieki za wsparcie, powinnas przyjsc do mnie do pracy na zastepstwo:) za mnie:D zeby sie nei nudzilo, pogadajmy o czyms:D np jaki macie sposob na jedzenie delicji:D bo jaaaaa najpierw obgryzam czekolade:D pozniej biszkopt na koniec delektuje sie galaretka:) najbardziej lubie tradycyjne pomaranczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w necie też już mi się nudzi. Chcę do łóżka, przykryć się cieplutko i poczytać ksiażkę. Nudzi mi się tu :( Już nie mam co czytać nawet w tym necie. Delicje obgryzam naokoło, żeby została sama galaretka z czekoladą na wierzchu. Potem tą czekoladę i na końcu galaretka. Najlepsze wg mnie są poziomkowe czy tam malinowe. Ps. Gołąbki też rozbrajam na części pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Trochę milczałam ostatnio ale cały czas śledziłam forum. Nie chciałam się tak udzielać żeby się nie nakręcać. Tym bardziej , że mój mąż jest wychodzi z założenia: będzie to fajnie :) I nie lubi byc na zawołanie. A w dni płodne raz go namówiłam i potem miałam dola, ze chyba sama się staram :(:( Może jak przez rok się nie uda to otworzy oczy, że nie tak łatwo zrobić dziecko .... Poza tym wszystkim to jednak się kochaliśmy w te dni płodne, a teraz mam 20 dc i piersi mi się powiększyły jak oszalałe (aż mi guziki od bluzki się odpinają ). Boli mnie podbrzusze, temp 36,7. Nie nastawiam się na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla taki mi przykro 🌻 :( Mam nadzieję, że dla Was wszystkich grudzień będzie wspanialym miesiącem, tak jak dla mnie był trzy lata temu. Choc dopiero dowiedziałam się po nowym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus Ty to zawsze tak zrobisz, ze zaczynam miec ochote cos przekasic :) :) Ja najpierw jem czeklade, nastepnie, srodeczek a na koncu biszkopt :) :) najlepsze tradycyjne i malinowe :) Kasia I Gaga, najwazniejsze ze sie dobrze czujecie, nasze mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa nie ma sprawy jutro ja Cię zastąpię a Ty posiedzisz sobie w domciu a ja najpierw jem czekoladę z galaretką a na końcu biszkopt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kolezanki starajace sie... dzis juz mam lepszy dzien problem rozwiazany. ja pitole ta mnie boli jajnik ze oszaleje cale podbrzusze nigdy takich boli nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziwczyny, Witam was wszystkie i mam nadzieje ze nadal mozna sie do waszego forum dolaczyc :) Ja zaczelam sie starac o dzidziusia ok misiaca temu i juz nie moge sie doczekac! Jestem strasznie niecierpliwa, a wiem ze tak nie mozna :) Mam dostac @ za kilka dni, ale mam nadzieje ze nie przyjdzie. Zycze wszystkim powodzenia i ciesze sie ze w koncu bede mogla sobie z kims sie dzielic moim podekscytowaniem i oczekiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna ale przychodz czasem czesc powiedziec:) mnie tam nic nie boli:) biust mam wiekszy, ale powieksza mi sie czesto przed @ a ogolnie nei chwale sie alee mam dosc duzy biust, wiec roznicy zbytnio nei widze;D Kiciuchna ja juz nie namawiam meza:) nie mowie mu nic.....ale powiedzialam mu, ze skoro nei jest na zawolanie to bedzie mial dzieci po 60ce:D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka witaj:) przylaczyc sie do nas nigdy nie jest za pozno:):) Koteczek witaj:) a jak ten bol to ciaza:D????? GaGa:) odpoczywaj:) masz meza w domku :) super cieszcie sie razem ciaza:) ja wychodze z pracy jeeeeeest:):)!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako nowa, juz sie wtrace do dyskusji :) Ja mojego ukochanego tez jedengo dnia probowalam namowic, bo wydawalo mi sie za akurat mam dni plodne, ale nic z tego :( Nastepnego dnia poszla ladna bielizna w ruch i od razu nie bylo problemu. Wydaje mi sie ze faceci czasmi czuja sie jak maszynki, jezeli chcemy zajsc w ciaze... Oni do konca chyba nie rozumieja jak emocjonalne sa dla nas te oczekiwania. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mężem nie mam problemu jeśli chodzi o namawianie go :) ale powiem szczerze ze nie mowie mu o dniach płodnych ,bo wystarczy ze ja wtedy myśle tylko o tym, jemu juz tego oszczędzam. Wtedy chociaż jedna strona się ,mniej stresuje. Własnie wrociłam od koleżanki i sie dowiedziałam ze jest w ciązy , fajnie ale mi sie przykro zrobiło ze czekała na moje dwie kreski i mi wczesniej nie mowiła. A tu ja jeszcze musze czekać, niech ten czas szybciej leci do tych płodnych dni !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka:) czasem dzieczyny stosuja wszelkie mozliwe sroddki i nic:) a to nie znaczy. ze maz nie kocha, albo go kobieta nei pociaga, czase jest tak padneity po pracy, obolaly, w zaleznosci od pracy, ze mozna mu tylko pomoc masazem:) ale nie mowie tu o byczkach rozplodowych, ktorzy moga zawsze i wszedzie;) przyszlam do domu i musze odpoczaaaaac:) dzisiaj zamiast obiadu kanapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a może masaż zrobić bo na pewno zmęczona jesteś a powiedz na którą jutro do pracy żebym zdążyła przylecieć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, nie wiem, nie moge tego wiedziec, ale tyle razy pisza kobiety o silnym bolu jajnikow, jako objawie ciazy, dlatego napisalam, a moze masz po prostu cos z jajnikami i lepiej sprawdzic to u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×