Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

test dopiero za tydzień jeśli wytrzymam. napisze jakie mam objawy: czuje jajniki (nie bolą po prostu je czuje) dzisiaj pojawił sie lekki ból piersi ogromny apetyt odkryłam zmiany w pochwie, nie wiem jak to opisać ale wszystko jest jakby spuchnięte, od wewnętrznej strony wyczuwam pewne zgrubienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak spogladam na te oje wypowiedzi to nie moge uwierzyc coz ja za wyrazy zawsze tworze..hehe klawiatura mnie nie lubi albo to rezultat, ze zbyt czesto w j. polskim nie romawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche tych objawow masz :) Moja pochwa tez jakby inna jest - troche boli, jakby byla spuchnieta (nigdy wczesniej tak nie bylo) Podziwiam jezeli wytrzymasz! Ja codziennie po pracy mam ochote leciec do sklepu po test, ale chyba jeszcze za wczesnie. Wlasnie wciagnelam dwie ogromne kanapki i ciagle jestem glodna! Oj te czipsy by sie przydaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu :* 🌼 Dorka nie wiem czy dam radę z tym testem wytrzymać ale chce żeby wynik był pewny. a na chipsy to ja tez mam ochote o każdej porze dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu pamiętam te chipsy z anglii octowe-venega i krewetkowe pronds czy jakoś tak:D - pychota w pl takich nie ma:( Dorka przypomnij prosze w którym dniu cyklu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokladnie nie wiem bo jeden mi wypadl w zeszlym miesiacu (pazdzierniku), bylam u lekarza i powiedziala ze to przez stres - praca... Powinnam dostac jakos 27-30, ale mam nadzieje ze go nie bedzie! A ty kiedy? Mam nadzieje ze dopiero za 9 miesiecy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz w sumie jeszcze kilka dni. Chyba na test jest troszke za wczesnie (aby byl pewny;) Ja juz nie moge wytrzymac aby nie robic, ale boje sie ze bedzie negatywny, wiec sie wstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Mikołaja będe czekała co sie stanie 6. grudnia@ kiedy chcesz zrobić test? Mam nadzieje że Boże narodzenie jak i Mikołajki będziemy szczęśliwymi przyszłymi mamusiami:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jestem pierwszy raz na tym forum pomozcie mi jezeli mozecie. mam niedoczynnosc tarczycy i biore tabletki do tej pory wszystko bylo w normie mialam reguralne miesiaczki ale w tym miesiacu nie dostalam okresu zrobilam 3 testy ciazowe i wyszły pozytywne zrobilam takze dla pewnosci bhcg tsh i prolaktyne i sie zdziwiłam po tsh jest poza normą prolaktyna w normie a bhcg ujemna co o tym sadzicie to moze byc ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasinta. Kiedy test pokazuje 2 kreski to raczej się nie myli. prędzej oszukuje w drugą stronę. ja bym na Twoim miejscu powtórzyła bhcg... planowałaś dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie z męzem od sierpnia chciałabym zeby to byla ciaza ale mam mieszane uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasinta, Ja tez mam niedoczynnosc i to calkiem powazna! Jezeli podejrzewasz ze jestes w ciazy - i testy tak wskazuje, koniecznie idz do endykrynologa bo bedziesz musiala zwiekszyc dawke hormonu, bo dziecko bedzie potrzebowac. 3 testy raczej sie nie myla, ale wiem ze tarczyca moze platac rozne figle i poziom hormonow skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka_L a myslisz ze mimo ujemnej bety to moze byc ciaża? w sumie to piersi mnie bola i tyle no i nie mam okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ekspertem, wiec trudno mi powiedziec. Moze byc ciaza, ale bym na pewno jak najszybciej udala sie do lekarza aby to sprawdzic. Czy jestes pod stala opieka endokrynologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem ale wizyte mam dopiero w przyszły piatek a jutro ide do gina zobacze moze ona cos wiecej powie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze jutro powodzenia i mam nadzieje ze to piekna, zdrowa ciaza i maszyna sie mylila! Daj koniecznie znac! Bede za was trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac i dzieki za slowa otuchy jak nie ciaza to trudno moze nastepnym raem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek wskakuj do mnie do łóżeczka mnie ogrzać i nie zapomnij bananów :D:D:D Aga a Ty się nie wygłupiaj, szefowa wolnego na kaffe nie dostaje :) Masz się udzielać i koniec kropka!!!!:D Asiu a Ty się nie martw że w urodzinki sama bedziesz bo nie bedziesz! Masz nas i my już sie postaramy, żeby humorek Ci dopisywał :D Jordan a Ty tak samo jestes niecierpliwa jak ja :) Jaką masz dzisiaj temp? Ja mam 36.9. Teraz jak przyjechałam to na majtkach mam dużo takiego bardzo gęstego i białego śluzu jak serek :/ Nie wiem co to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mój mąż też sobie lubi pożartować Madzia dzisiaj podeszła do mnie z lalką i mówi mama zobacz ona ma cycki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko kto lubi octowe chipsy:) ja kocham:):):) a i Dirka ulubione moje to tez pepisy:) ale ja tu czasme je spotykam w polskich sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu T fajnie, że byłaś u ginekologa i potwierdziłas ciąże :) Jeszcze raz gratulację kochana :):)Masz zdjęcie z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka a co Ty chcesz z tymi bananami robić co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i jaki rozmiar banana chcesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P Asiu już ja z Grażka się postaramy o dobry humorek na urodzinki :):) Aga a Tobie ktoś wolne dał od kaffe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja te chipsy tonami pożerałam pamietam w takim zielonym opakowaniu a krewetkowe w różowym:D:D:D:D:D:D:D jak będziesz jadła to sie podziel:D:D:D:D Grażka - ja postanowiłam teraz nie kierować się temp bo nie wiem ile bylo przed i w czasie owulki. Nie chce się dołować uuuch. Twoja temp piękna prawda? :D:D:D:D będzie bobo:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to dobrze jak jest sluz? Doszkuje sie wszystkich objawow :) Agi gdzie te czpisy mozna kupic? Na drugi koniec Londynu po nie pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja zamawiam rozmiar XXL :D:D:D Jordan, ciii nie zapeszajmy :) W tamtym miesiącu miałam wysoką 37,2 a w dzien @ bach i spadła :( Ale tak jak Ty czuje jajniki, nie bolą ale czuje :) No właśnie Asia my już się z Sylwinką postaramy i Twoją ulubioną herbatkę czarną Ci rano zrobimy i sto lat zaśpiewamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Ty chcesz żeby Asia straciła słuch przez nasze śpiewanie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja nawet buziaka dam Asi na urodzinki :):) mnie tylko piersi bolą ale na nic się nie nastawiam po prostu czekam do 14 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×