Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Nie a nie na facebooku :( moze kiedys zaloze :P Sylwinka jak zawsze a racje, ja tez zawsze czekam do dnia @, jakby nie przyszl to test, ale przyszla :) :) a niech juz zostanie ale to jej ostatni raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 12-14... Wrzuce jakies wyrazniejsze zdjecie :) trudno jest utrzymywac Facebook i NK naraz, bo mam wrazenie ze sie powtarzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, skoro sie juz nakrecilas to rob, tylko kup bardzo czuly test, bo taki normalny to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie bardzo czuly - elektroniczny, ktory podobno od pierwszego tyg wykrywa ciaze. No dobra spadam do apteki i do domku! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety tylko jedna kreska :( ale co tam, w za miesiac kolejna szansa :) Najwyrazniej bolace jajniki to przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Dorka :( My właśnie wróciliśmy z zakupów :) Aga masz racje co do tych objawów dlatego ja się juz nie bede nakrecac! co ma być to bedzie. Jak mi te dni wolno lecą :/ Masakra! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO by bylo zbyt piekne by prawdziwe, tak za pierwszym razem :) przynajmniej bede mogla sie napic winka w swieta i Nowy Rok :) juz tez sie nie bede nakrecac, ale za pierwszym razem to nawet bylo mi tak milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda Dorka, choc nic nie jest przesadzone bo moze natest za wczesnie.... Ale jak widzisz nie ma co sie nakrecac, tylko lepiej cierpliwie niecierpliwie czekac.....potem mniejsze rozczarowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze bede bardziej rozczarowana. Jest luz, zamiast chlopak mnie na obiad wyciagac ja go wyciagne :) Same starania sa przyjemnoscia, wiec zupelnie nie narzekam :) Fajnie jest sie z Wami wszystkimi tym dzielic :) nie bede myslala ze na test bylo za wczesnie, czekam cierpliwie na @ i postaramy sie w styczniu. Mysle ze podstawa to miec pozytywne nastawienie i ja takie zamierzma miec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka coz Grazka mogla Tobie kupic....banany :) :) :) :) :) Dorcia i tak trzymaj takie podejscie jest najlepsze, ja tez satram sie myslec pozytywnie, choc od czasu do czasu lapie dolki, dlatego mamy forum :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bananki kupiłam ale tylko 5 :) I soczki marcherkowo truskawkowe :) i rybe i kawe! :D Sylwinek jak tam nowa fryzurka? obciełaś, zafarbowałas? nie wstydz sie i pokaż sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domku:) odpoczywamy:) Dorka, test moze sie mylic, moze jeszcze za wczesnie;) ale jakby nie bylo ciazy to staracie sie dalej i pieknie jest:) Grazka no ja to pisze, zeby zamiast sie bardzo wczuwac w objawy, po prostu grzecznie czekac i miec nadzieje:) tak jest najmadrzej, na pewno nie jest to latwe, ale ja juz postawnowilam, uspokoilam sie i tak mi latwiej zyc:) buziaki dla wszystkich WAS👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja znow tylko na chwilkę... syrasznie zle sie czuje... boli mnie BARDZO głowa cały dzień i mam zawroty i słabo mi strasznie... @dalej brak czyli... :):):):):):):) chyba dobrze... całuje Was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia a robiłaś jeszcze jeden test? Czemu nas tak zadko odwiedzasz? Dbaj o siebie kochana :) Co to tak pusto? wszytskkie w łóżeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka:) a Ty wpadlas i wypadlas;) tak sie nie robi! zaniednujesz nas:D kobito Lolcia juz nie musi testow robic:) ona juz wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Asia🌻 W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta pewna osoba o Tobie pamięta, pamięta o Tobie i śle życzenia by się spełniły wszystkie Twe marzenia, niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie, aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miała dni z głębi serca życzę Ci! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄[usta👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już :) Sylwinek śpiewamy : STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asiu Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i upragnionych II kreseczek w przyszłym miesiacu :) Buziaki od Grażki 👄👄 :) No to robię kawkę i herbatkę dla naszej solenizantki :D Sylwinek bananki kupiłam rzucam je do Ciebie wiec je złap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już złapałam ale duży ten banan aż w oko dostałam :P a ja stawiam szampana i pijemy za zdrowie Asi :) a kto z nami nie wypije niech się pod stół skryje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu, ktoś mnie z tabelki usunął :( Wczoraj myślałam że nie wytrzymam, tak mnie brzuch bolał! W poniedziałek to będzie już ze 2 tygodnie jak czuję jajniki, ale wczoraj to była masakra... Najgorsze jest to, że nawet nie wiem kiedy okres powinnam dostać, bo przed tabletkami zawsze był nieregularny. Ale moje drogie panie, jak poczytałam troszkę nasze forum, to podobno ból jajników też może sugerować ciążę i się nakręciłam niesamowicie. Wiem, że wszystko ze mną ok, bo byłam miesiąc temu u gina, dlatego za tydzień ruszam po test. Może w 30 dc wyjdzie? Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11...................2.....Edin bu rg......26......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×