Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Zupelnie sie zgadzam ze maz/partner moze byc zmecznoy po pracy, moj chlopak czesto jest :( Wiem ze to wcale nie oznaka ze mniej kocha, albo go nie pociagamy. Rozumiem frustracje jak wiemy ze to ten dzien i wiemy ze moze byc zmeczony, moze wtedy warto zaatakowac masazem i bielizna ;) Ja tak zrobilam :) nie chcialam mu mowic ze to te dni, aby sie nie stresowal... Za jakis tydzien okaze sie czy sie udalo. Trzymajcie kciuki! Anna pogratuluj koleznace, niektore maja szczescie! Super dolaczyc do takiego forum! Ciesze sie ze was znalazlam dziwczyny! Oczywiscie sie dopisze do kaledarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka;) no wlasnie;) dobrze, ze dolaczylas;) bedzie Ci moze latwiej:) Koteczek, skoro wszystko w porzadku, to w takim razie nie wiem, dlatego rzucilam ot tak, ze to moze byc objaw ciazy, bo jak juz mowilam wiele kobiet skarzy sie na silne bole jajnikow, macicy itp, etc..wiec moze w Twoim przypadku to tez jest objaw ciazy....ale po co masz sie nakrecac, nie byla w ciazy, nie jestem lekarzem, wiec wole sie nei wypowiadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... dopisz dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Londyn..........28....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek:) chyba Ci bol popsul humor:) Dorka Ty tez Londyn:) gdzie dokladnie??????? lolcia:) pokaz sie nam w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestes na NK>>????????? ja mam konto jak cos:) Agnieszka Gos-Stacherska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to NK? Nasza Klasa? jak tak to jestem. ale w sumie zupelnie nie uzywam. Wlasnie bylam na twojej stronie, jak chcesz to sprawdz moja, ale tam w sumie nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor spitoliłą mi babcia i tak sie cieszyłam ze pojade do złotoyi ale ja tu już nie moge siedziec, czuje sie jak w więzieniu, nic nie moge ciagle tej kobiecie nie pasuje.nawet to ze poklocilam sie z mezem wczoraj o kase co chwile wchodzila i do mnie ze chce spac a jak my chcemy spac a ona rypie telewizorem to jest dobrze, a po drugie kiedy pogodzilam sie z mezem ona do mnie ze wchodze mu w dupe bez mydła i tak babcia mówi, ciągle mi powtarza ze jak szybko sie wyprowadziłam tak szybko wróce i ze maz mi ryja obije , gdzie nigdy mnie nie uderzył tak moja kochana babciunia mi gada i co mam sie cieszyć ze ta kobieta jest taka powalona, mysli ze ja mam 8 lat i całe życie bedzie mna manipulować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:( Koteczek to faktycznie, powinnas sie jakos wyzyc, a jednoczesnie pocieszyc sie jakos:) zle jest, kiedy ludzie wtracaja sie w zycie....... Dorka:) jak to nic tam nei masz, zdjecie jest:) my ty wszystkie prawie mamy siebie na naszej klasie;) ide spac do jutra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepioej zrobie jak rano po pracy sie spakuje i wróce do męża, nikt mną nie bedzie dyktował i moim życiem. a mojej babci naprawde nie pasuje mój maż ja widze jak ona na niego patrzy ze złością taka a to człowiek czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki net mi nie dziala w pokoju i nie mam z czego pisac do Was u mnie ok nie ma @ wiec to chyba dobrt znak... jak tylko zacznie działac to będe sie odzywac... całuje i może juutro na dłużej wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki net mi nie dziala w pokoju i nie mam z czego pisac do Was u mnie ok nie ma @ wiec to chyba dobrt znak... jak tylko zacznie działac to będe sie odzywac... całuje i może juutro na dłużej wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki net mi nie dziala w pokoju i nie mam z czego pisac do Was u mnie ok nie ma @ wiec to chyba dobrt znak... jak tylko zacznie działac to będe sie odzywac... całuje i może juutro na dłużej wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki net mi nie dziala w pokoju i nie mam z czego pisac do Was u mnie ok nie ma @ wiec to chyba dobrt znak... jak tylko zacznie działac to będe sie odzywac... całuje i może juutro na dłużej wpadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia dobrze, że u Ciebie wszystko wporzaku :) Jak się odezwałaś to odrazu tyle postów ;) Ja oglądam z mężulkiem Blade Triniti i chyba już pół kilo mandarynek wciełam, takiego mam smaka. A banany dalej sobie w miseczce leżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nocne marki :D GAGA- dzieki kochana 👄 ja tak łatwo sie nie poddam i bedę działac dalej :) KOTECZEK- ja ci powiem że Agi26 ma racje to może być obiaw ciaży wkleje ci cos co dziewczyny pisały na kafe o obiawach ciazy :D jestem w 4 tygodniu i moje objawy to: 1) ból pęcherza 2)kłócie w jajnikach jak przy owulacji (nie miałam bóli jak na okres) 3) cały czas jestem głodna, a zawsze raczej mało jadłam 4) podwyższona temp. w pochwie 5) ból piersi jak na okres i wystąpienie niebieskich żyłek na piersiach 6) senność, ale zawsze byłam śpiichem 7) zawsze uwielbiałam piwo, ale odrzuciło mnie od niego od razu 8) przejdę kilka schodów a sapię jak bym weszła na 10 piętro. To tyle z moich objawów ########################################################## 1 ciaza na ok 10 dni przed spodziewanym okresem okropny bol jajnika (gin pozniej mowil ze to zarodek mogl sie zagniezdzic) 4 dni przed spodziewanym okresem przeczucie ciazowe test slaba druga kreska, bialy gesty sluz, wrazliwe sutki czeste bole brzucha jakby okres mial zaraz nadejsc mega sennosc, normalnie moglabym zasnac na stojaco, jak nie polozylam sie w ciagu dnia spac na 2 godziny to ledwo stalam na nogach meczace mdlosci prawie od chwili kiedy zrobilam test , ogoromne oslabienie, pare razy zaslablam, ok 7 tydz smaczek na kebaba- nie wiem czemu nigdy za nim nie przepadalam spacjalnie a jak tylko zaszlam w ciaze to go pokochalam pozniej przeszlam na rzeczy kwasne, calkowity odrzut od slodkich zapachow, perfum, blyszczykow, jedzenia 2 ciaza zero przeczucia, zero objawow, test zrobilam albo w dniu planowanego okresu, ale na 2 dni przed nim (po 1 porodzie mialam nieregularne cykle) i wyrazne II kreski pare dni pozniej, bolace i wrazliwe sutki, ogromna sennosc, bol jak na okres , smaczki na poczatku tak samo jak w 1 ciazy-uwielbienie dla kebaba , odrzut calkowicie od rzeczy slonych, stopniowo przestaly smakowac mi rzeczy kwasne, pozniej na sama mysl robilo mi sie niedobrze ######################################################### Ja od pierszego dnia oczekiwanej @ mialam w nocy BARDZO silne bole/skurcze podbrzusza, jak przy bolacej @.. tylko ze @ sie nie pojawiala... zrobilam pierwszy test (dodam pierwszy raz w zyciu) i bylam pewna, ze wyszedl negatywny bo druga kreska byla bardzo blada... dopiero pozniej doczytalam ze to tez ciaza... ;D powtorzylam test po dwoch dniach i kreseczka byla juz wyrazniejsza... bole nadal byly bardzo silne... prawie mdlalam... przechodzily dopiero po 10minutach... lekarz przepisal no-spe forte i luteine...i zuplenie minely chyba po prawie 2 tygodniach... dzis to juz 8 tydzien od ostatniej @, bole calkowiicie minely... jestem troche spiaca, piersi mnie strasznie bola chyba od poczecia... czasem nie moge sie dotknac... martwi mnie tylko ze nie mam smakow, raczej brak laknienia ale zwykle bylam lakomczuchem... wlasciwie nie mam mdlosci, nie biegam do toalety... i z niecierpliwascia czekam na kolejna wizyte u gin...2 grudnia! Pozdrawiam wszysztkie ciezaroweczki... ;D ########################################################## Poczytaj sobie :D Bo może to jest obiaw ciazy kochana :D badź dobrej mysli :) JA wam powiem ze mam trochę dziwny ten okres bo własciwie to takie lledwie co palamienie i az sie troche boje czy wszystko ok :o No ale zobacze jak się sytuacja rozwinie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dzisiaj ja pierwsza :P Wstawać śpiochy pobudka kawka na stole herbatka bez cukru i z cukrem i soczek z bananów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek Ty łobuzie :P Ale fajnie, że dzisiaj Ty kawusie zrobiłaś bo mi się już skończyła ale dzisiaj kupie to jutro znów ja zrobie :D:P Ja wczoraj zrobiłam sobie fajną kąpiel, wypiłam herbatę z cytryną i od 19 spałam sobie smacznie :) Dzisiaj znów jadę do szpitala :) Nie wiem co dzisiaj zrobić na obiad, może spaghetti? Witam nową staraczkę Dorotę :) Lolcia to super że @ sie nie pojawia :D:D:D Aga a Ty mnie tymi delicjami rozwaliłaś :) Ja obgryzam na około a póżniej zjadam biszkop z galaretką :D Jedna delicja a ile sposobów na zjedzienie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka:) ja Cie nie chce wcale rozwalas, zostan w calosci:D ale czasem trzeba jakis wazny temat zaczac:D ja pije kawke necasfe gold z mlekiem 2% 1 lyzeczka brazowego cukru:) mniami Syla30 to samo czytalam juz co wkleilas, mialam wkleic, ale sie wstrzymalam, dobrze, ze to wyszperalas:) ja zaczynam prace...jeszcze dzisi i jutro:) lolcia napraw neta:) czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×