Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinek ja wypiję ale troszeczkę :) Co robicie na andrzejki? Ja właśnie dostałam propozycję wyskoczenia do knajpki ale nie wiem czy to dobry pomysł :) Musimy sie zastanowic :o Kruszyna możesz zrobić test w 30 dc , powinien wyjsc już po takim czasie :) Oby były II krechy :)|D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobre dziękuje nasze koleżanki po prostu kopiują te starsze tabelki ale znalazłam tą nową Kruszyna jesteś na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - oj jeszcze tydzień poczekam, bo dziś dopiero 24 dc (o tym czasie miałam @ z odstawienia tabletek zawsze). A wsparcie zawsze się przyda :) Sylwinka - jestem na nk, ale musisz mnie uświadomić jak mam Ci dane przesłać :) Bo pierwszy raz na forum jestem, jakimkolwiek, więc "prawiczka" ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej śmiałam się i mówię do Pawła jak teraz się nie uda to w grudniu będzie dzień w dzień a on do mnie czy ty zwariowałaś chcesz żebym do świąt nie dożył :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek uda się teraz więc Twój mąż bedzie żył :P:D Ja właśnie jem orzeszki w czekoladzie :P pycha :D CHcecie do kawy? Ciekawe czy Asia dzisiaj przyniesie tort? Sylwinek co dzisiaj jemy na śniadanie? bo ja narazie na nicochoty nie mam :/ wiec moze Ty coś wymyślisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostały ziemniaki z obiadu więc sobie upiekę na patelni :) Grażka Ty się jeszcze pytasz czy chce orzeszki zamiast dać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE NAM ASIA!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dzień Dobry Dziewczyny ale ma do czytania wow:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Grażka choremu się pytają czy chce a zdrowemu dadzą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tylko jak będziesz podawać orzeszki szefowej to nie po oczach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zyczonka dla Asienki...a ja rzeczywiscie wpadam i wypadam ...chroniczny brak czasu......potem jeszcze zajrze,,,,,,grazka orzeszki pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zyczenia na NK :) I sprawdz POCZTE :) 👄 Jestem pije kawke:) dzieki !!! zapowiada sie ciezki dzien:( ehhhh ale moze pozniej bedzie tort:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×