Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Witam dziewczyny :) prześledziłam Wasz wątek i chciałabym się dołączyć :) mam 28 lat i zaczynamy z mężem staranki od tego miesiąca a dokładniej od dzisiaj ;) to nasz pierwszy cykl więc szczególnych nadziei sobie nie robię,ale byłoby miło ;););) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostala, ale cos mi nie dziala poczta, wiec w domu otworze! Ale super Aulidka ze dostaniesz szczeniaczka! Tak ci czas zajmie, ze nawet nie bedzie czasu na robienie dzici ;) pewnie sie odstresujesz, skupisz na maluch i zapomnisz i wtedy wam sie uda! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Dedo! Wpisuj sie do tabelki i powodzenia :) kto wie, moze sie uda za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA-GRATULUJĘ👄👄👄 I dziewczynki ja dzisiaj jestem nieosiagalna :p bo tescior owulacyjny pokazał 2 krechy a chłopina za 30 minut w domu , dziecie do 18 na zajęciach więc działam !!!!!!!!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 agi26...............01.01.09...................2......Lo nd yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25....0 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 lamajra...............30.11...................3.......Wa rszawa...26......0 Dorka...........................................1.....Lo ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 Polusia86.............29.11..................4.......Kraków.........22.....0 dedo..................27.12..................1.......Tychy............28......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........4...............06.08.2009............. ..26..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NIK................IMIONA............................... ......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem Wam szczerze,że trochę się boję...jak się tak człowiek naczyta i nasłucha od koleżanek,ze to wcale nie tak prosto jakby się mogło wydawać to aż przykro...ile ja juz łez widziałam z powodu tego,że jest @... a tak w ogóle na co dzień jestem niepoprawna optymistka jakby ktoś pytał :):):) na razie wierzę w cuda więc będziemy się mocno wieczorkiem przytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzieki :) Ale Ty mlodziutko wygladasz, taka niewinna twarzyczka, no no a pozory myla :) :) :) :) :) :) :) :) :) Syla dzialaj!!!!!!!!!!! Powodzenia :) Witam dedo :) Zobaczysz z nami bedzie Tobie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga rodzinka się cieszy itd, ale wielkiej furory nie robię bo moi rodzice jacyś dziwni są - dla nich to temat tabu, nie spytają jak się czuję itd tylko milczenie. Za to innym w okół się chwalą i opowiadają, ale ze mną w ogóle o tym nie rozmawiają :( Reszta rodzinki (a jest ich duuuużo bo mama ma 10 rodzeństwa, a tata 5-ro) ucieszyła się, ale nie robi to na nich wrażenia bo to będzie 5 dziecko na rok 2009. Narazie piąte. Pytają z grzeczności jak się czuję i tyle. Tylko kilka sióstr skacze z radości, no i znajomi się cieszą :) Dorka przyjdzie czas i na Ciebie. Odstawisz kalendarzyk owulacji i będziesz trzymać w ręku kartę ciąży. Zobaczysz :) Syla bierz się do roboty :P Korzystaj korzystaj :) wszystkim staraczkom wysyłam pozytywne fluidki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja czekam na zdjęcia z Mikołaja :) Syla działaj działaj :D Tylko nie tak gośno :P idę gotowac obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT21 my za to przezywamy Twoja ciaze bardzo i sie baaaaaaaaaaaaardzo cieszymy............ Pamietaj ze najwazniejsza jestes Ty i Twoj maz, bo wlasnie tworzycie rodzinke z ta mala fasolka w brzuszku... i to najwazniejsze :) Sylwinka z ta Twoja niewinnoscia to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o ile kresek tak mniej wiecej spada wam zawsze temp w owulacje?? Bo ja z tym moim mierzeniem to nie jestesm systematyczna wiec nie wiem jak to bylo w zeszlych miesiacach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Kasia, my sie cieszymy i ci gratulujemy i o kazdym szczegole chcemy wiedziec! Wiec nawet nie waz sie czegoklowiek przed nami ukrywac! Uwielbiam czytac o zachciankach ciezarnych itd :) Dedo, ja tez zawsze optymistka, ale do ciazy raczej realistka ale to dlatego aby sie nei rozczarowywac co miesiac :) wole byc nastawiona na nie i byc zaskoczona dwoma kreseczkami. Ludzilam sie ze uda nam sie za pierwszym razem, bo bardzo sie kochamy i bylo nam cudownie, ale jak widac nie dalo rady :) wychodze z zalozenia ze jak ma byc to wyjdzie :) ale zawsze glowa do gory, bo nie powiem ze staranka to tez niezla przyjemnosc, i osobiscie dla mnie przytulaka nabraly ogromnego znaczenia i sa bardzo wyjatkowe, bo staramy sie stworzyc nowe zycie a nie jest to tylko czysto fizyczna potrzeba :) to sie rozpisalam! Zycze wam aby twoj optymizm sprawil ze uda wam sie za pierwszym razem! Znam taka jedna parke, wiec jest to mozeliwe! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tychy............28.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA............................... ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale się rozpisałyście dzisiaj! Czytam i czytam :p Dedo witaj :) Wróciłam niedawno z pracy i ledwo żywa jestem :/ Fasolka się snu domaga :p I coraz więcej objawów mam :p Jeszcze tylko jutro do pracy, a w czwartek idę do pani doktor :D Już się nie mogę doczekać :p No i wolne do poniedziałku, a potem zobaczymy :) Sylwinka czuję się pominięta :p Syla powodzenia ;) Kasia gratulację 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja sama czekam na zdjęcia z Mikołaja ale kuzynka na razie mi nie przyśle bo nie ma czasu :) Syla trochę ciszej mi tam bo głowa mnie boli :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia dostałaś zdjęcie tylko się nie przestrasz :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a czy nowe dziewczyny są na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja dzis dzień pełen wrażen: rano poszłam zrobiłam bete wyniki jutro popołudniu.... potem zadzwoniłam do ginekologa wolny termin 10.styczeń ale powiedziałam na czym sprawa stoi i kazał byc dzis o 14 poszłam mówi ze badanie wiele nie da bo dzidzia pewno mała i zrobił usg dopochwowe i jest niunia ma 5 mm...... w dodatku juz wiem czemu bola jajniki mnie tak strasznie: mam torbiele na dwoch jajnikach mowi ze to po clo, i udało mi sie bardzo szybko bo mówi ze najczesciej po 6 cyklach sie udaje.... od brania clo a ja brałam jeden.... oczywiście stara śpiewka: zero seksu, zero noszenia, uważać na siebie.... zwolnienie mi chcial dac ale ja nie chcialam do przesady w domu przy małym napewno poleże..... mam duphaston 3X1, diphergan 2x1, nospe w razie bólu i mam brac dalej ten feminatal metafolin 800. i 22 grudnia przyjmie mnie zebym zobaczyła serduszko i miała spokojne święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?.......................1......Biel sko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy............28.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21........................26.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................25.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek gratuluję :) Który to tydzień? Bo ja idę w czwartek i nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja się zastanawiam nad zwolnieniem, bo nie wyrabiam w pracy - co chwilę muszę iść usiąść. No a stanie przez 8 a czasem więcej godzin to też nie za dobrze :/ No i noszenie różnych kartonów, pudeł z mróżonym jedzeniem, smażenie i w ogóle. Koleżakna z pracy właśnie jakieś 3 miesiące temu poroniła przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj chciał dać ale ja podziekowałam.... pracuje w sklepie z michałem pracowałam do pocztaku 9 miesiaca, teraz tez mam zamiar pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek no cudnie ze juz znasz rozmiar fasolki! no i jaki prezent przed samymi swietami - bicie serduszka - CUDNIE! Polusia, a ty odpoczywaj skoro tak sie szybko meczysz! Jak fasolka chce spac to musisz sie jej sluchac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×