Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

To pierwsze USG na którym słychac serduszko to piękne jest :) Mnie też się łezka zakręciła jak byłam tydzień temu :) I takie motylki w brzuchu miałam :P Sympatyczna daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na pierwsze usg do 9 tyg, zeby serduszko bylo juz ladnie rozwiniete, a juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko moge sobie wyobrazic jaka to piekna chwila! Ja pewnie tez sie porycze, bo mam mokre oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na USG po 20tc. Idziemy na 4D i może poznamy płeć :) Jak macie zdjęcia USG to wrzućcie proszę tak jak ja to zrobiłam. Uwielbiam patrzeć na te małe szkraby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka zapamiętasz to do końca życia jest to naprawde niesamowite uczucie tak jak w tej piosence "a teraz serca mam dwa ..." wiecie że beata kozidrak napisała tą piosenke będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka będziesz ryczała jak bóbr zobaczysz i to pewnie niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wszystkie chcecie sie dowiedziec plec, czy ktoras czaka na niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bank bede ryczec :) Ja jeste, jak to moi bracia i maz mowi, ze bez kija nie podchodz, ale dzieciaki to jest moja slaba strona, te male niewinne i bezbronne kruszynki...ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie mogę doczekać kolejnego USG za 2 tygodnie - to będzie już 13 tydzień :) Będzie już ładnie widać maluszka :) Moja siostra znalazła mi taką stronkę http://niemowle.onet.pl/ :) Fajnie jest opisane jak maluszek się rozwija i jak ciało reaguje na jego wzrost :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg to cudne przeżycie. Ja byłam z moją siostrą na 3D bo szwagier nie mógł i też miałam łzy w oczach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała poznać płeć. Mąż również, więc jak tylko lekarz będzie miał podejrzenia lub pewność to poprosimy, żeby powiedział :) Ja tyle USG nie mam. Praktykuje się u nas jak najmniej - no, chyba że ciąża nie przebiega prawidłowo to wtedy częściej się bada. Nawet jak będę na USG 4D u innego lekarza, to ten mój już nie robi USG tylko przepisuje wynik od kolegi, żeby nie powielać tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w sumie bym chyba chciala poznac plec, ale moj chlopak woli niespodzianke, wiec nie bede sprawdzac. Powiedzial ze w zyciu tak malo jest milych niespodzianek, a to jest jedna ktora zawsze cieszy, wiec chce do konca nie wiedziec. No musze uszanowac jego decyzje, oczywiscie ja moge sie dowiedziec, ale nie moglabym mu powiedziec, a wiem ze bym nie wytrzymala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest ja jak byłam drugi raz w ciąży czułam się inaczej niż z synkiem i jednak moja intuicja dobrze mi podpowiadała że jest dziewczynka na wyniku badania histopatologicznego napisano ,że była dziewczynka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też nie chce wiedzieć jaka będzie płeć dziecka, więc nie bede chciała wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Grazka bedziemy dwie zaciazone z wielka niewiadoma :) A ty bys wolala wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym wiedziec no ale co zrobic :D i tak pokoik dla dzidzi bedzie pomalowany na zielono :) wiec bedzie pasowac i do chłopczyka i do dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tylko mój chłop taki chętny? On chce koniecznie wiedzieć i to jak najszybciej. Pytał 10 razy lekarza czy nie da rady dostrzec na USG w 12tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to ze faceci nie sa az tak ciekawscy jak my :) ja bede miala pokoik kremowo zielony taki pastelowy bez wzgeldu na plec dzidzi :) Fajna jeszcze nie w ciazy nie jestem a juz mam wszystko zaplanowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z michałem miałam tyle usg i z ta dzidzia tez, ja musze miec usg ze wzgledu na torbiele i na pierwsze poronienie.... powiem wam ze lekarz sie nie pyta czy chcesz wiedziec czy nie odrazu mówi płec, teraz jest tyle ciuszkow osobno dla dziewczynki osobno dla chlopca malo uniwersalnych ze nie widze sensu po co mam nie znac płci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz i lekarz, u którego będziemy mieć USG 4D pyta czy się chce znać płeć, czy nie. My będziemy chcieli wiedzieć. Oboje bardzo mocno tego chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chodzi o sam fakt niespodzianki i jeszcze wiekszej euforii przy porodzie, bo nie dosc ze bedzie juz dzidzia to jeszcze sie dowiesz czy chlopiec czy dziewczynka. Ja chyba nie zamierzam za duzo nakupowac przed narodzinami :D Sylwinka a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy musicie tyle pisać :P na pierwszym usg też się poryczałam :) to jest dla matki szczęśliwy moment widząc małe serduszko które bije ja poznałam płeć dopiero w 6 miesiącu bo moje dziecko było takie ruchliwe że mój lekarz powiedział że on jeszcze tak ruchliwego dziecka nie widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja kuzynka rodziła to leżała z nią dziewczyna której lekarz powiedział że będzie miała dziewczynkę więc umalowała pokój na różowo ciuszki różowe kupiła a jak zaczęła rodzić to urodziła chłopca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobre :) no podobno jak powiedza ze dziewczynka, to jest jakies prawdopodobienstwo ze moze wyjsc chlopczyk, bo "pitus" mogl sie gdzies schowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka znam dziewczynę której lekarz mówił że będzie chłopiec a urodziła dziewczynkę :) mój od 6 miesiąca mówił że będzie córka i jest Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mimo, iż poznamy płeć (mam nadzieję), to kącik dla maluszka będzie np właśnie zielony jak to dziewczyny planują, a ubranka w większości uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×