Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia u nas USG 4D po 20 tc (proszą, by przyjść jak będzie skończone 20 tygodni, gdyż mogą wtedy bardzo dokładnie zbadać serce) kosztuje 200zł. Trwa ok 40 min i jest nagrywane na płytkę. Robione są wszystkie pomiary i badania :) Wyżej masz fotkę z prawie 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorka :) Widzisz jak mu tam wygodnie? :) Zdjęcie słabe bo robione telefonem ze zdjęcia USG, ale zarys jest :) Widać tam też 2 nóżki w górze i pępowinkę (stąd 3szt niby kończyn) :) Rączki miał wzdłóż ciałka. Na oryginale widać też fajny nosek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam to 4d ugs znajomego w pracy, normalnie widac juz jak wyglada dzidzia! Niesamowite jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Twoje dzidzi piekne :) u mnie zdjecie z 10 tyg. na tym zdjeciu spal/a nie wiem jak to mozliwe ze w pionie :) z prawej widac juz pepowine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka wszystko sie otwiera, cudne! Kasia a u Twojego od razu zauwazylam nosek :) fajowe malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super fotki, uwielbiam patrzec na te malenstwa, tak sobie tam slodko zyja :) Ide na maly odpoczynek, bo mdli strasznie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//............18.01.09.................9......Kraków........23......0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............14............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................12............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................7...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
no i dodalam się:) choć szkoda ze troszke w innym miejscu...tzn niżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
mialo byc ze chciala bym niżej...ejjj ciężki mam dzis dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ale wpisz date spodziewanej @, wtedy nam latwiej patrzec kto i kiedy :) nic sie nie martw, zaraz sie bedziesz przenosic na dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
poprawiona tabelka: STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... magda//.............14.02.09.................9......Krakó w........23......0 ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............14............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................12............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................7...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
praca, praca, i jeszcze raz , po za ty pogoda chyba mi cos nie sluży i wogole jakoś mi tak nie tak....jak sie nie uda w tym cyklu zajść w ciąże to chyba przerwiemy starania na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka mi też się otwiera. Dzidzia cudna :) A że w pionie to widocznie była w trakcie fikołka :D Czytałam, że dzieciaczki w tym wieku potrafią bawić się pępowiną, ruszają intensywnie rączkami i nóżkami, robią fikołki :D Mają jeszcze sporo miejsca więc mogą się tak bawić :) Dorka nosa nie da się nie zauważyć. Widać, że dziecko mojego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasia, jak to powiadaja, duzy nos, duzy... :D Magda, rozumiem mnie pogoda tez nie za bardzo nastraja, ale zawsze rano sobie wejde na forum i od razu weselej. Nic sie nie martw starankami, ze nie wyszlo, podobno do roku nie powinno sie przejmowac a dopiero po roku odwiedzic lakarza. A probowalas testow owu? Juz sie chyba pytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Kasia tez czytalam co robia maluchy tylko szkoda ze tego tak nie czuc :) od 20 tyg- 25 tyg robi sie usg 3d ja tez sie wybieram bo wtedy najlepiej widac dzidzie o ile nie obroci sie plecami :) wiec mam cicha nadzieje ze juz za 4 tygodnie pojedziemy zobacyc dzidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
zakupilam wczoraj i w tym cyklu skorzystamy z ich pomocy....zobaczymy....8 porazek juz za mną/nami...9 wytrzymam ale wiecej juz nie...musze odpoczac....fajnie ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka na wielkość przyrodzenia, że tak to nazwę, nie narzekam :P magda ja tak wczoraj zdychałam. Dziś już lepiej. W pracy luzy, siedzę i czytam forum. Mam tylko nadzieję, że czas szybko mi zleci, bo siedzę tu do 19. A starań może nie przerywaj tylko po prostu kochajcie się bez wyliczania dni płodnych, bez obserwacji. Ot tak dla przyjemności. Zobaczysz, że w końcu się uda i znajdziesz się w dolnej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, ja tez wyluzowalam i przytulalam sie kiedy mialam ochote, a testy robilam aby zobaczyc czy wogole mam owu. no i jak wyszla to jakos automatycznie przyszla mi ogromna ochota, a tak na prawde to dwa dni przed :) nie szalelismy jakos niesamowicie bo byla owu, tylko naturalnie. dzien po tescie jak byl pozytywny nie mialam ochoty bo sie zle czulam sie dobrze i absolutnie sie nie zmuszalam i nic nie bylo... Zobaczymy czy sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
moze tak sie stanie....zjawie sie moze wieczorem...miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tak się wyluzowała, że wszystkim ściany popękały z tych starań :D Ale u niej to normalka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D oj byly szalenstwa, ale dlatego bo byla ochota :):):) nigdy bym nie chciala aby sie wszystko przerodzilo w schematyczne staranka a nie dla przyjemnosci. Jak dojdzie do takiego etapu to tez chyba przerwe... ale mam nadzieje ze to sie nie zdazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się nie zdarzy, bo przecież wszyscy wiedzą, że Ty już zaciążyłaś :) Oglądaj dziś zaprzysiężenie Obamy - sam prezydent USA o tym powie, na swojej imprezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D no ale Wy mnie rozsmieszacie! chyba musze mu powiedziec, aby nie mowil, bo nie chce aby wszyscy jeszcze wiedzieli :) tak do 8 tyg powiem tylko mamie, przyjaciolce i dziadkom... taka mam umowe z ukochanym :) A wy od razu sie dzielilyscie wiadomoscia z wszystkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jakie piekne te zdjęcia... sylwinku a mi tez wyslesz swoje??? milla102@op.pl to mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×