Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dorotas80@wp.pl Ale fajnie, tyle zdjec! ja tak troche tancze pod biurkiem, aby nikt nie widzial, to tak dla grazki juz na wyrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nóżki pod biurkiem tańczą :) Próbuję jednocześnie się obudzić, bo nadal usypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam ale nie moge otworzyc, mowi mi ze wszystkie zalaczniki sa puste :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam tanecznym krokiem właśnie ze sklepu :) i zaraz spiewając ugotuje obiadek:D i tak właśnie odgonie @ Dorki :) na całe 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówili właśnie w radio, że jakiś ważny brytyjczyk określił dzisiejszy dzień jako najgorszy dzień w całym roku. Brał pod uwagę podobno czynniki ekonomiczne, psychologiczne i meteorologiczne. Wszyscy mogą się czuć dziś źle, wręcz depresyjnie. No to już wiem, dlaczego tak marnie się czuję. A ja nie dostałam fotki jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz mi przeslac na dorota.dworska@bluecare.co.uk moze do pracy dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zmykam, bede dopiero jutro bo chce troche sie dzisiaj poprzytulac do męza i na jakis spacerek moze go wyciągne :) bede jutro z samego rana :) papa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz juz dostalam :) rozumiem ze dzidzia to to koleczko? ale super! Kasia, u nas dzis leje i jest paskudnie, i moze dlatego tez mam taki humorek i tak sie zaczelam bac :) mam nadzieje ze jutro mi juz przejdzie. Wlasnie sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka dostala @ a razem sie staramy :( ale ona zupelnie sie nie przejmuje i od razu zaczyna nowe staranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Grazka, milego wieczorku! A ja jeszcze 2h w pracy! Chyba zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka SUPER! Strasznie sie ciesze! 6mm - to juz wielka dzidzia :):):) a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czuje mam mdłości z tym że nie wymiotuje mam jeszcze plamienia ale mniej niż wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A grazka to tak szaleje ze ja nawet u mnie w biurze slychac :D Grazka, ludzie musza pracowac, a Ty nie pozwalasz nam sie skupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 10 min i do domku! Prawie koniec kolejnego dnia! hura, hura, hura! Dzis chyba zrobie sobie goraca kapielke i wczesnie pojde do lozeczka z ksiazeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze 35min. Dam radę. Mąż już przyjechał więc i pogadać jest z kim. Też wieczór z książką szykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz w domku, czekam na ukochanego :( pewnie bedzie dzis pozno, bo w pn zawsze ma duzo pracy :( ALe dzis cisza... wszystkie zafasolkowane odpoczywaja, a starajace sie baraszkuja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
🌻-pozdrowienia cieplutkie dla sylwinki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) widzę, że przyszłe mamusie odpoczywają, a starczki działają pełną parą ...bo nawet nie mam odziwo zbyt wiele do nadrobienia ;) U mnie w pracy sajgonu ciąg dalszy, normalnie padam na twarz przez pomysły mojego szefa :P magda// ja biorę feminatal z metafoliną, a do owulacji wiesiołek na poprawę jakości śluzu :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza straszna :D dobrze niech dzialaja staraczki, a zaciazone pewnie spiace caly czas ;) neti a co ten twoj szef takiego wymyslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka przy moim nicku jest mój adres wyślij mi instrukcje bo ja miałam problemy z otwarciem strony aco do kreseczek to ja przez 6 dni nic nie miałam tylko tą jedną i jak wczoraj zobaczyłam drugą choć słabą to i tak się ucieszyłam choć domyślam się że powinna być mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×