Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Tak Dorka, widac glowke i wyciagniete raczki do przodu :) Jak wiem ze te bole nie zagrazaja malenstwu to moze bolec przez 24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka wiedziałam, że będzie wszystko ok :) A jak widać, boleć może i tyle. Musimy to przecierpieć. Wysłałam Ci maila z prośbą o zdjęcie fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki że napisałyście o tych bólach! Ja się niedawno pobeczałam... Brzuszek boli, ale tak bardziej z boków, czasem kłuje, czasem ciągnie w dół i myślałam że @ nadchodzi i się wystraszyłam na śmierć! A jak widać może nie ma się czego bać...? I czuję się jakbym miała balonik w brzuchu, jest na samym dole, zaraz nad kością łonową taki jakby spuchnięty i miękki. To chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna nic sie nie martw, wszystko dobrze bedzie! chyba jakos cos musi bolec i byc dziwnie, jak ktos w srodku sie zadomawia :) moja bratowa w 3 miesiacu ma nadal takie bole miesiaczkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - wiem wiem, tylko na początku zaraz, jak jeszcze nie wiadomo czy wszystko dobrze z fasolką, to takie obawy są że szok! Ale tak to już jest, że jedni "wpadają" a drudzy starają się ile sił, chuchają, dmuchają żeby dobrze wszystko było, a i tak nie zawsze się powiedzie. Ehhh ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, wiem o czym mowisz :) jak mi sie uda to tez sie pewnie bede trzesla przy kazdym nowym bolu. no i jeszcze tu nie mam swojej zaufanej gin, wiec sama bede musiala sobie radzic, ale najpierw musze miec te dwie kreseczki! jej jak juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jak się cieszę, że z dzidzią wszystko dobrze :) Ja dzięki Wam mam taką siłę na ten cykl, że szok. Już sie nie umiem doczekac jak ja bede miała zdjęcie z usg :) Tak bardzo bym juz chciała :) Asiu wysłałam CI na nk wiadomosc z moim adresem:) czekam na zdjęcie :):):) Dorka właśnie miałam tą drugą kreseczkę taką bardzo cieniutką i to podobno jeszcze nie ten czas wiec czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj cierpliwie! A jak sie druga mocna pojawi to bedziesz sie pewnie cieszyc jak dziecko! Ja sie tak cieszylam! Od razu chcialam chlopa do lozka zaciagnac, ale poczekalam do wieczora :) Grazka musi nam sie udac, bo przeciez nie mozemy byc w tyle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie, latwiej mi z Wami sie wyluzowac :) Moj wielki plan sie spelnia, Sylwinka w ciazy, Kruszyna w ciazy, teraz Dorka sie testem bedzie musiala pochwalic i Grazka. Wiec Grazka rob testy i atakuj kiedy trzeba :)) kasia lekarz mi powiedzial ze rozne bole moge wystepowac w ciazy w zaleznosci od bodowy ciala kobiety i unerwienia, i sa zazwyczaj bezpieczne, z wyjatkiem boli srodkowego podbrzusza o charakterze takim jakby sie piesc zaciskalo i puszczalo, wtedy jak najszybciej do szpitala. A reszta sie probowac nie przejmowac i obserwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbować się nie przejmować - dobrze powiedziane :) Mnie też dziś coś uciska, kłuje itd, nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji. Na dodatek chyba gdzieś przeziębiłam pęcherz bo coś mnie szczypać zaczyna. Łyknę Furagin i może odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no w przyszly poniedzialek sprawdzimy jaka Ty wrozka jestes :) Teraz moj najgorszy tydzien wyczekiwania, juz nic wiecej teraz nie da sie zrobic, tylko sie uczyc cierpliwosci :D ale nie bede testowac wczesniej, bo za bardzo sie boje... Dziwnie ze boimy sie testowac wczesniej, i jakos latwiej jest byc w tej niepewnosci. Tak sie boje ze moze sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ciesze się że u aśki wszystko dobrze u sylwinki i u kruszyny u mnie zobaczymy dziś robiłam 7 test owu i dopiero od 2 dni jest słaba druga kreseczka więc 3zobaczymy czy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nic sie nie boj, musi byc dobrze...... Wlasnie Kaska, jak tu sie nie martwic, jak cos boli i nie wiadomo czy akurat taki rodzaj bolu o niczym nie swiadczy.... ja bede probowala wyluzowac dla dobra fasolki, chyba bede sie oszukiwac, np jak bedzie bolec to bede sobie wmawiac ze nic mnie przeciez nie boli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mery, widzisz jak te nasze owulki na figle plataja, przychodza tak pozno, kiedy my zazwyczaj juz zawsze odpuszczalysmy... Mery zycze by sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ty nie zostaniesz w tyle bo Tobie się udało :) Czytałam dzisiaj w gazecie :P i w radiu też mówili wiec to prawda jest :) Asiu piękny ten Twoj skarbek :) Jeju jak ja sie wzruszam jak widze takie zdjęcia :) dzięki że trzymasz kciuki :) Sylwinka mi wysłała zdjecie z usg na komórkę i kombinujemy, żeby wrzucic to na komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ciesze sie ze Ty tez sie wzruszasz bo myslalam ze to tylko jak mam mokre oczy jak widze usg :D Mery jak sie pojawia slaba to jeszcze nie owu, pojawi sie druga taka mocna jak pierwsza! Ale juz wiesz ze sie zbliza! No mam nadzieje ze te testy nam pomoga i zadna juz nic nie przegapi :) Niech ten tydzien juz szybciej zlatuje a @ niech idzie w ....! nie chce jej widziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, a co to za szalone pomysly, nikt nie zostaje w tyle wszytko idzie zgodnie z planem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no jak na razie :) nie wiem czemu tak strasznie zaczelam sie bac! Chyba dlatego ze wewnatrz mam jakies dobre przeczucia i wiem jak strasznie bede roczarowana jak sie nie udalo! Ale dzieki wam wiem ze dam rade :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - będzie dobrze! Wróżki mamy tutaj pierwsza klasa przecież :D:D:D Zdecydowałam że w środę zrobię też betę HCG i wtedy już Wam powiem na 100%, bo narazie wolę jeszcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery jak masz słabą drugą kreske to jeszcze to nie jest owulacja. Ta druga musi byc mocniejsza wtedy jest owulacja, tak pisze w instrukcji :) napisz mi maila to CI wysle:) Dorka nie zostane w tyle, ja zaraz po Tobie zajde:) Obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to grazka mamy juz umowe :) ty atakuj jak mocna druga krecha, a ja nie wiem co mam teraz zrobic, ale u mnie tez maja byc dwie krechy ale na ciazowym :) musze sie na czyms skupic, aby szybko czas zlatywal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bede atakowac :) tylko, że juz teraz sie boję że @ przyjdzie i jakoś nie umiem tego z głowy wyrzucic :O ale odtanczymy nasz taniec, zaspiewamy piosenki i juz nie przyjdą te @@ do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się obudzić bo usypiam, a jeszcze 3,5 godz :( Chyba przez tą pogodę. A Wy dziewczynki się nie martwcie. Wszystkie zobaczycie 2 krechy na teście. Tańce odtańczymy, piosenki zaśpiewamy i żadne @ nie przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja juz zaczynam tanczyc, aby twojej nawet przez mysl nie przeszlo ze moze do ciebie tym razem zawitac! chyba juz powinna wiedziec jaka nieproszona byla ostatnim razem! niech sie juz nie wpycha! DURNA! Ja sie samymi starankami zupelnie nie przejmowalam i jakos mi latwo bylo, w sumie do dzis, kiedy zbliza sie termin - piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×