Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

jak lekarz mi potwierdzil ciaze to powiedzielismy tylko mojej mamie, pozniej chyba w odstepie 2-3tyg. tesciom, a dziadkowie dowiedzieli sie w swieta bo skserowalismy i powiekszylismy zdjecie dziecka i dalismy im w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przed mama bym nie mogla nic ukryc bo byloby jej przykro. jak sie uda to powiem tylko najblizszym, bo nawet jezeli cos by sie stalo to bym potrzebowala ich pomocy i wsparacia... tfu tfu! a reszcie to powiemy jak minal 3 miesiace. Dziwczynki, juz polowa kolejnego dzionka, coraz blizej do mojego wyniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka zdjęcie Twojego maluszka widziała, bo Grażka mi wysłała. Śliczny maluch :) My poczekaliśmy do chyba 9 tyg mniej więcej, gdy już miałam potwierdzoną ciążę, zrobione badania i założoną kartę ciąży. Powiedzieliśmy rodzicom i bratu z bratową. A potem od razu całej reszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowane ta ksiazka o ktorej Sympatyczna pisala w wersji ang - dobre wiesci jest dostepna na amazon za ok £13! ogolnie to jest tam kilka ksiazek prze nia napisanych, opinie bardzo pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyście :) zdjęcia cudne :) ja byłam na zakupach i przejezdzałam koło mojego dentysty i zadzwoniłam czy mnie przyjmnie wiec jeszcze poszłam na kontrole :) i bardzo dobrze bo miałam dwie małe dziurki i jeszcze jutro mam wizyte :) ale mnie naszło na dentyste dzis :D ale wole wszystko przed ciązą wyleczyc :D a do dentysty lubie chodzic a Wy? O ksiązce słyszałam i na pewno ją kupie jak tylko bede miała ozytywny test w rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię do dentysty chodzić. Polubiłam jak zachciało mi się wyprostować zęby, a do tego musiałam mieć wszystkie pięknie wyleczone. No i znalazłam super dentystę :) Teraz tylko kontrolnie chodzę i leczę malutkie dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka ty wariatko! Jak mozna lubic dentyste? Ja mojego nie nawidze, pomimo ze jest przemily :) na sama mysl o dzwiku wiertla slabo mi sie robi! Grazka to razem bedziemy kupowac ksiazeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja nie cierpie! w ogole to jak bylam juz w ciazy a nie wiedzialam o tym to mialam robionoego zeba ja nie biore znieczulenia i tak bolalo cholernie a potem jak sie dowiedzialam to sie zamartwialam co malutki czul, potem juz szlam ze swiadomoscia ze jest dzidzia dentystka tez juz wie, no i chodze regularnie na kontrole, mimo ze nie lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No lubię i już :D Kiedyś nienawidziłam chodzić do dentystki. Mama prowadzała mnie do takiej pani, która mówiła, że mam np 3 dziurki. Wyleczyłam je ciesząc się że koniec, a ona wynajdywała kolejne 2 i wizytom nie było końca. Zawsze chciałam znieczulenie, które wtedy nic mi nie dawało i tak jęczałam na fotelu. A teraz? Cudny Pan dentysta. Miły, wesoły, delikatny. Nigdy znieczulenia nie brałam i wysiedziałam na fotelu. Muzyczna puszczona. Zdarzało mi się przysnąć na fotelu tak odpływam przy nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po starankach wczorajbył ostatni dzien. Mam nadzieje i to ogromna ze tym razem sie udało :(robiłam testy owu i wiedziałam kiedy była, mierzyłam temp i tez była wyrzsza wszystko tak jak powinno byc i jak mi lekarz wyliczył. W piatek ide na badanie krwijeszcze,zobaczymy czy mam dobra prolaktyne i cos tam jeszcze. i czekam do 31 , wiec jeszcze 2 tyg. Teraz bede sie stresować ..... i czekać ze moze nie przyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Dorka mój mąż też tak nie lubi dentysty ale ma pecha bo na jutro go zapisałam i zaciągne go tam siłą :) ja nigdy nie biore znieczulenia i moja dentystka sie smieje że bardzo wytrzymała jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bo dziewczynki lubią jak im wiertła w dziurkę wkładają :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna no to super! ja wlasnie jestem na etapie czekania... cos okropnego :D jeszcze mi zostalo kilka dni, a wiem jak ty ze trafilismy w owu, bo robilam testy :) trzymam za ciebie bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ale nie takie wiertla, i nie w ta dziurke :D:D:D:D: Ja zawsze biore znieczulenie, ale to chyba dlatego ze mam tylko dwie dziury, ale za to ogromne i zawsze mi wierca kolo nerwu a to strasznie boli! Przynajmniej mnie, ogolnie na bol jestem wytrzymala ale nie wiercenia w zebach :) ja uwielbiam miec pobierana krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna skoro test owu pokazał dwie krechy, tempka była wysoka i wszystkie znaki na niebie mówiły, że masz owu. No i staranka były w tym czasie - to chyba musi się udać :) I nie smuć się, a ciesz, że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Ale ze starankami nie kończ. Tzn przytulajcie się dalej. Niech seks nie będzie tylko starankami o dziecko. Ja trzymam kciuki :) Grażka to żeś męża wrobiła :D Sylwinka o tak - wiertło w dziurkę i te wibracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka policz dokładnie wszystkie dziury raz jeszcze. Obiecuję, że wyjdzie Ci więcej niż dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wrobiłam go i jak mu powiedziałam to powiedział że chyba jutro późnie prace skonczy :D:D:D Krew tez lubie jak mi pobierają :) Sylwinka ja lubię takie grube wiertła i długie :D:D:D Ty to masz pomysły... Anna bedzie dobrze :) Udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka jeszcze nie doszlo, pozniej sprawdze skrzynke bo teraz uciekam cos zjesc i sie polozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×