Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka 🌼 Witaj i Ty. Leżałaś cały dzień? Pewnie już pierdolca w tym łóżku dostajesz :D Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżałam ale nie cały dzień powiem Wam szczerze że od tego leżenia to mi się w głowie kręci najważniejsze że plamień nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wszystkie dzis stronki zabiera! Okropna, zupelnie nie chce sie dzielic! no ale co zrobic :( Teraz juz wiesz Sylwinka jak to jest :) Jeszcze godzinka i do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[błaga o wybaczenie] [błaga o wybaczenie] :D Super, że już dobrze, ale cały czas uważaj na siebie :) No to napisz co tam słychać w wielkim świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka w piecu niech mąz pali a Ty masz teraz o siebie dbac ! bo jak nie to w dupe dostaniesz od nas a jest nas duzo wiec uważaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybaczamy Kasi że zabiera nam stronki :D:D:D:D:D:D:D:D a dzisiaj premier mówił że nasza Dorka w ciąży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to super! Na pewno juz wszystko sie dobrze uklada! Przeciez nawet mowia ze przez 3 miesiace mozna miec normaly @ jak sie jest w ciazy, wiec chyba nie zawsze plamienia musza cos okropnego oznaczac? A ja znow za kawke sie wzielam :( Coraz bardziej zaczynam watpic :( Pewnie od jutra kazde pojscie do toalety bedzie stresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dowaliłam :D Jem kanapkę z wędliną, ogórkiem korniszonkiem i lekką dawką majonezu. Dla poprawy smaku zalałam wszystko ketchupem :D Cóż za wyrazisty smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz premier? no przieciez mowilam mu aby nie rozpowiadal! Ach ci nasi politycy! Sylwinka przyjedziemy i wszystkie ci tylek przetrzepiemy!wiec uwazaj! Smacznego Kasia :) pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to też jedzonko dobre :) Na mnie w domku czeka wątróbka z duuużą ilością cebulki + gołąbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Ostatni mało klikam ale mlody ma ferie i nie bardzo mam kiedy klikać :o U mnie jeszcze troche do @ ale ogulnie czuję się dobrze tz. bolą mnie troche jajniki od czasu do czasu i czuje takie mrowienie na dole brzucha nad wzgórkiem łonowym i chce mi sie siusiu ale to to chyba objaw ciazowy nie jest :( wogle wydaje mi się że w tym miesiacu po raz kolejny mi się nie uda jakos tak brak iskierki nadzieji we mnie sama nie wiem co mam myslec o tym :o uciekam was czytać pewnie znów z 30 minut mi się zejdzie bo lecicie jak burza :) 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka no no... Godzina prawie 18.00 a Ty już się żegnasz do rana. Nieźle się będziesz tym mężem zajmować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla witaj. Po raz kolejny powtórzę - nie szukaj u siebie objawów ciążowych tylko cierpliwie czekaj na brak @. Ja nie miałam żadnych oznak a jestem już w 14tc :) Jakiekolwiek objawy pojawiły się u mnie z tydzień, dwa po terminie @. Także głowa, uszy i cycki do góry i myśleć mi tu pozytywnie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jutro Grażka tyłka nie będzie mogła podnieść i z rozkraczonymi nogami będzie chodzić :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSIA T - tak jest pani generał hihihihih:D no ja mam jeszcze do @ tydzień i od 3 dni tak się dziwnie czuję i stat moje pytanie choc staram się kompletnie nie myslec o tym :) oki wracam do czytanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×