Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość magda //
fakt jest taki ze wielka nadzieje pokladam w testach owulacyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie mnie tez zawsze łapie jak juz jest po owu i chcesz ,czy nie to i tak sie myśli czy tym razem się udało czy nie. No ale głowa do góry musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym mc wszytko używałam ,: temp, obeserwacje zew, lekarz, testy owulacyjne no i męża:) bo bez niego ani rusz /....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my idziemy 7 lutego na zabawe karnawałową i jak bede miała @ to na pewno sie super bede bawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda //
ooo ja 7 mego też bede sie bawic na zabaie karnawalowej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda //
czy to jakis cudotworca???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Walentynki się zbliżają. Kto wie która z nas zakończy romantyczny wieczór po 9 miesiącach :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda //
ja kolo walentynek powinnam dostać @ a raczej nie powinnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda //
ja kolo walentynek powinnam dostać @ a rzcej nie powinnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda //
ja serdecznie Ci tego życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do ginekologa ktory pomógł mojej bratowej zajsc w ciąże pomimo guzów na macicy i jajnikach, wiec zdaje sie na niego .Jeśli jej sie udało więc i mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna za niedługo tez tam bedziesz z brzuszkiem czekac :) A gdzie Dorka sie zgubiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde boje sie isc na te badania krwi :( czytm i czytam o tych hormonach na necie , wiem ze nie powinnam ale nie moge sie powstrzymać. Trzymajcie kciuki do poniedziałku zeby były dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna bedą dobre, ja bede trzymac kciuki :) nie ma sie czego bac, lepiej isc. i nie czytaj na necie o tym bo nie potrzebnie sie stresujesz i mozesz dzidziusiowi szkodzic bo pewnie juz sobie siedzi w Twoim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej ze czytam iz duzy poziom prolaktyny powoduje trudnosci w zajsciu w ciaze i w 2 fazie powoduje nabrzmiałe piersi i wydzieline z piersi . Ja nie mam wydzieliny ale nabrzmiałe piersi przez 3 mc ostatnie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dzieki aż mi sie lezka w oku zakręciła, kto by wytrzymał tyle naszego gadania w koło jak nie wy buziaki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - ja trzymam kciuki żeby wszystko wyszło dobrze. Też się bałam, takich błahych badań na przeciwciała i tokso :) Wszystko wyszło w porządku. Sylwinka - wielkie buziaczki dla WAS :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie wolno Ci czytać bo jeszcze więcej się załamiesz wiesz ja też czytałam o hormonach bo mam zaburzenia hormonalne i wyczytałam że ciężko w ciążę można zajść i się załamałam i nie potrzebnie więc myśl pozytywnie a będzie dobrze :) Grażka Ty nie możesz dostać @ zrozumiano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a jak tam nie masz problemu z włożeniem luteiny mój Paweł zawsze mówi ty włóż a ja popchnę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny nie czytam juz mam nadz ze tym razem sie udało i nosze małego cwaniaka pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie jaki poradnik znalazłam dla naszych panow: :) poradnik dla mężczyzn ceniących wolność Istnieje duże prawdopodobieństwo, że poniższy poradnik może uratować niektórym osobom życie... Wink 1. CHLEB. Ziarenka sezamu i maku to jedyne oficjalnie akceptowane "plamki" jakie można zauważyć na powierzchni bochenka chleba. Włochate, białe lub zielone placki dobitnie świadczą o tym, że twój chleb zamienił się w eksperyment z laboratorium farmaceutycznego. 2. JEDZENIE W PUSZKACH. Każda puszka z jedzeniem, która przybrała kształt piłki musi być natychmiast usunięta. Ostrożnie i delikatnie. 3. MARCHEWKA. Jeżeli możesz ja zawiązać na supełek, to znaczy, że nie jest świeża. 4. PŁATKI ZBOŻOWE. Generalna zasada mówi, że płatki należy wyrzucić jeśli termin ważności upłynął co najmniej 2 lata temu. 5. SOS DO FRYTEK. Jeżeli możesz go wyjąć z pojemnika i odbijać po podłodze, to znaczy, że się nie nadaje do jedzenia. 6. NABIAŁ. Mleko jest zepsute, kiedy zaczyna wyglądać jak jogurt. Jogurt jest zepsuty, kiedy zaczyna wyglądać jak twarożek. Twarożek jest zepsuty, kiedy zaczyna wyglądać jak żółty ser. Chociaż żółty ser to nic innego, jak zepsute mleko i już nie może być bardziej zepsuty. Ser Cheddar jest zepsuty, kiedy zaczyna wyglądać jak Brie, przy czym masz świadomość, że takiego gatunku nie kupowałeś 7. JAJKA. Jeśli coś puka od środka, starając się wydostać ze skorupki, to jajko prawdopodobnie jest nie pierwszej świeżości. 8. PUSTE OPAKOWANIA. Wkładanie pustych opakowań ponownie do lodówki to stara sztuczka, ale przynosi skutek tylko jeśli mieszkasz z kimś, lub masz kogoś do prowadzenia domu. 9. TERMINY WAŻNOŚCI. To NIE jest chwyt marketingowy, mający na celu skłonienie Cię do wyrzucenia dobrego jedzenia tylko po to, żebyś więcej wydał na kolejne zakupy. Może powinieneś powiesić w kuchni kalendarz. 10. MĄKA. Mąka jest zepsuta, kiedy się rusza. 11. MROŻONKI. Mrożonki, które stały się integralną częścią oblodzonego zamrażalnika prawdopodobnie i tak staną się niejadalne zanim wydłubiesz je z a pomocą kuchennego noża. 12. SAŁATA. Nie nadaje się do jedzenia, jeśli nie możesz jej usunąć z lodówki bez użycia papieru ściernego. Ani jeśli jest w stanie płynnym. 13. MAJONEZ. Jeżeli po spożyciu nastąpi gwałtowna reakcja żołądka i reszty przewodu pokarmowego, to znaczy, że majonez był zepsuty. 14. MIĘSO. Jeżeli otwarcie lodówki powoduje gromadzenie się bezpańskich psów i much przed Twoim domem, to oznacza, że mięso się zepsuło. 15. ZIEMNIAKI. Świeże ziemniaki nie mają korzeni, łodyg ani bujnego listowia. 16. RODZYNKI. Nie powinny być twardsze, niż Twoje zęby. 17. SÓL. Na szczęście nie psuje się. 18. PRODUKTY NIEOZNAKOWANE. Wszystko, co nie jest w oryginalnym opakowaniu staje się automatycznie podejrzane. 19. MDŁOŚCI. Wszystko, co wywołuje mdłości jest niejadalne, chyba że są to resztki wczorajszej, własnoręcznie przez Ciebie przygotowanej kolacji. 20. CHOMIK. Generalnie jedzenie nie powinno być przechowywane dłużej, niż trwa przeciętny okres życia chomika. Postaraj się o to pożyteczne zwierzątko i trzymaj je obok lodówki w celach pomiarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna przesyłam dużo fluidków ciążowych......................................................................................................🌻 żeby tam rósł mały cwaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapie , łapie :) teraz to już na 100% bede w ciąży :) a @ to pogryze jak sie tylko bedzie wyłaniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×