Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Pożeram bo się rozpisałam dziś jak nigdy. Siedzę i stukam, ale cholera nie mam co robić w pracy. Raz na jakiś czas klienci. Obsłużę i znów wolne. A w weekend będę zdychać z nadmiaru roboty. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ty z Aśką i psem na spacer wyszłaś, że tak zamilkłaś? Czy może do pracy się w końcu wzięłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedulo! Ja w weekend bede omijala apteki duzym lukiem :) no i starala sie zajac wszystkim poza mysleniem :) mam babska imprezke w sobote i zastanawiam sie jak tu sie wykrecic od niepicia nawet kropli alk nie wzbudzajac podejrzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jeśli nie chcesz mówić o staraniach i o tym, że tym razem może się udało to może coś palniesz o antybiotyku? A wiadomo, że ich z alkoholem mieszać nie wolno :) Sobota zawalona robotą, ale cieszę się na nią, bo troszkę kaski wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka powiedz że chora jestes i jeszcze przez kilka dni antybiotyk musisz brac. Ja sie tak wymigałam na Sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Grażka witaj. Pewnie się ukrywałaś i czytałaś nas cały czas :) Ps. Byłam pierwsza z tym antybiotykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje stare kumpelki i na antybiotyk sie nie nabiora :) beda namawiac do szklaneczki szampana :) a ja nie chce nawet ust zamoczyc. Moze powiem ze mam badanie krwi w pn i nie moge pic bo beda zle wyniki... okropnie sie czuje tak klamiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo myslimy Kasia :) Ja teraz dopiero wróciłam do domu bo znow u siostry byłam :) Emilka dzisiaj straszna maruda była, babcie nauczyły ją nosic i teraz cały czas by chciała byc u kogos na rekach :O a juz waży 5 kg wiec jest co nosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajowo sie tak nosi dzieciaczki, ale pozniej mamy maja problem :) w szczegolnosci jak malenstwa rosna i robia sie ciezkie :) Grazka jak testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jeszcze negatywny ale tak mysle ze jutro moze wyjdzie pozytywny :) wczoraj nie wytrzymalismy i sie przytulilismy ale dzisiaj juz musimy wytrzymac :) dla dobra sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Grażka nadźwigasz :) Dorka może z tym badaniem krwi wyjdzie. Ty znasz najlepiej swoje kumpele. No... chyba że masz prawko i możesz powiedzieć że w niedzielę z rana będziesz kogoś tam wieźć gdzieś itd. A ja np jak mam prowadzić to nawet łyczka nie biorę przez całą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawko mam ale mi nie uwerza, bo ja nie prowasze w Londynie :) bede probowala z krwia, ale wiem ze sie cos domysla, bo to takie cwane dziewuszki i znaja mnie na wylot :) Oj grazka czorcie! Przytulaj sie ile sie da, jak masz ochote :) Podobno najlepiej jak sie przytula doslownie dzien przed testem, bo chlopaki juz czekaja na jako i sa od razu gotowi do ataku :) Bardzo trzymam za Ciebie kciuki w ten weekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kumpele zaraz będą pytać po co to badanie krwi robisz :) Ciężka sprawa w takim razie. Ja powiedziałam wprost, że staramy się o dziecko i nie wiem czy już nie jestem w ciąży. Poza tym ja i mój mąż bardzo często jesteśmy kierowcami, bo alkoholu nie bardzo lubimy więc nikt nigdy nas nie namawiał nawet do jednego piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki Dorcia :) A ja bede trzymac za Ciebie w poniedziałek :) w weekend chyba nigdzie nie wyjedziemy ale i tak bedzie miło. Chyba na kafe wejde dopiero w pn bo nie chce sie nakrecac i potrzebuje troche wyluzowac :) A Emilka jest sprytna :) Tylko ją kładłam do łóżka to buzia na podkowe i płacz a jak juz ją brałam to cisza... taka mała a już nami rządzi :) Dorka a może powiedz że boli Cię żołądek i nic nie umiesz jesc ani pic :D dla dobra dzidzi kłamać można :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dobra myśl. Grypa żołądkowa panuje wszędzie więc możesz powiedzieć, że wczoraj (w piątek) zdychałaś w domu i dziś (sobota) nie chcesz jeść i pić rzeczy ciężkostrawnych bo się boisz że znów Cię pogoni :) Tylko wtedy pamiętaj, że żadnych chipsów też Ci nie wolno na tej imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest niezle male klamstewko! Wytrzymam bez chipsow :) nie chce im mowic, bo moj chlopak nie za bardzo chce aby wszyscy wiedzieli... chyba nie chce presji i wyczekiwania i zapytan... Ach Ci faceci :) Grazka ty w weekend nie wejdziesz na kafe, bo bedziesz na meza caly czas wchodzila i nie bedziesz miala czasu ani sily :D:D:D:D:D Nic sie nie nakrecaj, tylko dzialaj dla przyjemnosci. Ja z ta czescia staranek nie mam problemu, pozniej meczy. Nigdy jakos sie oboje nie stresowalismy podczas przytulanek :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie ochota, przyjdzie :) Narazie to się stresujesz tymi najbliższymi dniami i dlatego tak wychodzi. Ale jak już wpadniesz w euforię z powodu dwóch kresek to i ochota na przytulanki będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanki są cudne i dlatego chce ten weekend spedzic tylko w ramionach meża :) :) Widzisz Dorka jak ładnie z Kasią ułożyłyśmy Ci scenariusz na sobote :) jakaś kawka za to by się przydała :) albo herbatka pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wlasnie robic herbatke - zielona :) pycha jest! No mam nadzieje ze ochota mi wroci, bo przeciez tak nie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka minie stresik to ochota sama przyjdzie tak jak mówi Kasia :) Zielona herbatka :) bardzo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a w sumie moze tak na odstresowanie dzis wieczorkiem zaatakuje... o jeszcze przemysle :) herbatka zielona o smaku jablka z gruszka :) Mam do tego jeszcze ciasteczko czekoladowe :) Zyc nie umierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa juz do nas za czesto nie zaglada :( zalatana :(:( Od czasu do czasu cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo lolcia witaj. Cały dzień Cię nie było :) Nie mam pojęcia gdzie reszta. Od południa gadam praktycznie z Dorką, potem doszła Grażka, teraz Ty. Reszty niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×