Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No to fajnie Asia, w koncu wypoczniesz :) Witam Kasia, jak dzis samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie bardzo dobre. Załatwiłam parę ważnych spraw przed pracą, wyspałam się. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ps. Fluidki dla Sylwinki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie :D Ja dzis sie mecze w pracy, zaraz mam spotkanie, ale jakos nie moge sie skupic aby sie do niego przygotowac ;) Po raz pierwszy nie moge sie doczekac poniedzialku :D:D:D Jak zobacze dwie krechy to chyba oszaleje z radosci, ale takie odlegle i nierealne mi sie to wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupiaj się skupiaj. Szybko odbębnisz spotkanie i wrócisz do najprzyjemniejszej rzeczy pod słońcem - pisaniem na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spotkanie sie opoznia... Strasznie chce mi sie dzis spac, nie moge sie juz doczekac jak wskocze sobie dzis do lozeczka i obudze sie jutro o ktorej mi sie tylko chce! A jak tam malowanie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie pozdrowienia od Sylwinki :) Zbadał ją lekarz i pobrali jej krew a jeszcze czeka na usg teraz i ma podwyższone cisnienie. Ja jednak nie jade do siostry :O chcemy jechac dzis na zakupy bo przydałaby sie juz farba i listwy wykonczeniowe i schody musimy pooglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka w sumie nie wiem, co dziś mąż robi w tym salonie, bo nie chciał się przyznać. Pewnie będzie niespodzianka jak przyjadę :) Przyjechał żyrandol, wiem, że miał wycinać kółka na halogeny, na kontakty itp. Coś tam docierać miał jeszcze. Ważne że robi i prace posuwają się na przód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny :) bede dopiero w poniedziałek :) Dorka trzymam kciuki żeby nie przyszła do Ciebie @ i za Anie żeby wyniki badan były super! Miłego weekendu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Nie wiem czy wlanie ta glupia krowa do mnie nie przylazla! Bylam w toalecie no i wyglada ze mam troszke takiej ciemnej wydzieliny! Chyba sie zalamie jak to ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejnie! Ryczec mi sie chce! Nie wiem, to moze byc poczatek @! Zauwazylam na papierze toaletowym :(:(:(:( Nie chce jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zawsze mialas przed @ zeby najpierw sie taka wydzielina pojawiala?? Dorka skarbie tylko sie nie poddawaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, normalnie to od razu dostawlam @ na calego. nic mnie nie boli jak na @ ale w zeszlym miesiacu tez nic nie bolalo... Dol, bo wiem ze nie przegapilismy owu, wiec nie wiem czemu sie nie udalo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jeszcze nic nie przesadzone, nie ktore dziewczyny tak maja, takie jakby plamienie, wiec spokojnie czekaj czy sie rozkreci czy tez sie zatrzyma. Dorka, ja za pierwszym razem gdy uzywalam testow owulacyjnych tez nie wyszlo mimo ze pokazalo mi owulke, ale mysle ze zrobilam blad, ze nie przytulalam sie dzien po gdy test byl pozytywny... W cyklu gdy zaciazylam przytulalismy sie w ten sam dzien gdy test byl pozytywny oraz w dwa nastepne i wlasnie to pomoglo.. Sylwinka napisala mi sms ze ze z fasolka jest dobrze, serduszko ladnie bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super wiesci o Sylwince :D My sie przytulalismy przed i w dzien kiedy wyszedl pozytywny, ale w dzien po zrobilismy sobie przerwe... no moze to tylko takie sobie plamienie, ale nie sadze :( No coz trzeba bedzie zbierac silki i nastawienie na nastepny cykl :( Do domu juz chce wyryczec sie chlopakowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka biedaku nie płacz narazie bo to może wcale nie @. Czytałaś niejednokrotnie, że występowały plamienia więc nie smuć się jeszcze i nie myśl o następnym cyklu. Trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli i żeby to nie była @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz sama nie wiem co myslec. Wydaje mi sie ze to nie jakies plamienia a @ nadchodzi po woli... Tak na razie zapukala a zaraz sie wprosi na calego! GLUPIA! przeciez wie ze jest niechciana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bardzo bym chciala zeby to bylo tylko takie plamienie i koniec i trzymam kciuki i Ty tez w to wiesz........ A jak przyjdzie , choc nie wolno jej to bedziemy myslec dalej, co by tu naprawic by bylo dobrze..... 😘 for you...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Sylwinka mnie pytala jak z Toba, wiec odpisalam i Sylwinka kazala przekazac ze ona miala brazowa wydzieline na poczatku ciazy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewuszki! Zaczynam sie przyzwyczajac do mysli ze znow sie nie udalo :( w przyszly pn mam wizyte u gina i zobaczymy co powie, akurat wypada w owu i bede w pl bez ukochanego wiec pewnie nam przepadnie luty :( Beznadziejnie, no ale najwyrazniej tak ma byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka słuchaj Sylwinki. Ma fasolkę w brzuchu więc jest wiarygodnym źródłem informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham, slucham, ale jakos nie chce mi sie juz wierzyc ze sie udalo :( Ja mysle ze to poczatek i pewnie zaraz sie rozkreci... No zobacze i jak bedzie tylko plamienie to zrobie test w pn albo nd. No niby wiem ze mozna miec @ nawet przez dwa pierwsze miesiace, ale juz nie chce sie nastawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mysl coz ciekawego bedziecie z ukochanym robic w weekend, relaksuj sie i korzystaj z obecnosci Twjego lubego..... niedlugo wszytko sie wyjasni, ale pamietaj, ze na wszystko i zawsze rada jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej juz nie mam problemu z lamka szmapana jutro :) bo jak sie rozkreci to sie nie bede przejmowac i dobrze bede sie bawic :) no trudno, bedzie nastepna szansa, mam nadzieje ze nadal bede brac te lekarstwa i bede miala 25dniowe cykle, bo wtedy nie trzeba tak dlugo czekac na owu :) no i mam nadzieje ze jak pojde do gina to powie ze wszystko ok, i swietnie dziala pod wplywem tych pigulek. Wielkie dzieki dziewczynki za wsparcie! kochane jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 5 min zmykam juz z pracy, ide na ploteczki z kumpelka no i ukochany mnie odbierze i zawiezie do domku :) Do wieczorka dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam coś ostatnio wszystkie szykbo chodzicie spać Czyżby fasolki były takie spiochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś wie co z Sylwinką czytałam wypowiedz aski, ale jakieś nowe wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×