Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ale sie rozpisalyscie od rana! Musialam troszke poczytac aby byc w temacie. Kruszyna, juz pisalam, ja mam to samo co ty, i z pomoca lekarza mamy takie same szanse zajscia jak wszystkie kobietki :) najwazniejsze to wiedziec co jest i brac odpowiednie leki. Ja robilam owu, aby soe na pewno upewnic ze leki dzialaja i mam owu. ale zadnych temp nie mierzylam. Ja w sumie nie za bardzo rozmawiam z chlopakiem o starankach i moich wyczekiwaniach. Mowie mu kiedy jest owu, bo jego podnieca sama mysl :D a wszystkie moja zamartwiania wam tu wylewam :) i strasznie mi to pomaga :D:D No a u mnie @ jescze nie przylazla... Strasznie sie boje i nie chcialam wstac z lozka! Teraz decudujace dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - jestem z Tobą i cały czas o Tobie myślę i kciuki trzymam aż boli :D:D:D:D:D:D Tylko proszę poczekaj jeszcze chociaż 2 dni z testem.... Wiem że ciężko, ale za to jaka radość potem :D:D:D Sylwinka - no problem z wsadzeniem tych tabletek jest, musze 2 naraz wkładać, ale daję radę :):):):) Dzienna dawka 200 mg, powinno mi tam zaskoczyć co trzeba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam, czekam! Na pewno nie bede robic, nawet nie kupuje, aby nie korcilo :) Teraz tylko ciagly stres przed kazdym pojsciem to toalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę w łóżeczku chora :(:(:( Wczoraj miałam gorączkę - 38,2 :( No i zaczęło mnie kaszleć... Teraz leżę i z nudów wzięłam laptopka do łóżka i czytam co nowego u Was :) Chciałam się umówić do pani doktor, ale kazały mi jak dzwoniłam w rejestracji przyjść i pytać pani doktor :(:(:( No, ale pojadę, bo weekend i wtedy to nic nie załatwię zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ubieramsie i ide na te badania , może jeszcze bede miała czas, jak tak to sie odezwe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Anna! Bedzie dobrze! Polusia biedulo, lez i sie wygrzewaj! Wspolczuje chorowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, a gdzie ta Twoja owu sie podziewa? Musi przyjsc w ten weekend! nie ma innego wyboru! bede trzymac, aby byly dwie wiekie krechy jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia wracaj szybko do zdrowia :) Dorka własnie nie wiem gdzie ta moja owulacja :O mam nadzieje ze przyjdzie bo jak nie to zaczne sie martwic :O ale dobrze ze robie te testy bo inaczej juz bym myslała ze jestem po owulacji a tak jeszcze jest szansa :):) a Ty cos czujesz? jakies przeczucie masz? Ja chyba umre do tego poniedziałku z ciekawosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny przeczytałam wszystko c onapisałyście troche mi to zajęło rozpisałyscie się:) Grażka, który masz dzień cyklu bo jeśli dobrze pamiętam to cykl twój trwa 30dni tak jak mój ja Mi testy dopiero dopiero wyszły w 21 dni cyklu czyli to był 8 test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciłam do domku około 21 byłam z synkiem u moich rodziców na dniu babci i dziadko łącznie ,chciałam popisać na kafe. a nikogo nie było czyżby się wczoraj wszystkie przytulały:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja mam 17 dc wiec mam chyba jeszcze czas jak Tobie tak pozno wyszły. Dziewczyny dzwoniła do mnie Sylwinka teraz ze mąż ją do szpitala zawozi bo krwawi :( Mam nadzieję, że wszysto bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie OK, od czasu do czasu cos mnie zakuje, ale nie mam jakis wielkich bolow... ale w zeszlym miesiacu dostalam @ i nawet nie wiedzialam, zupelnie nic mnie nie bolalo. W sumie nie wiem jakie mam przeczucia, jak do pn nie przyjdzie to chyba mi sie udalo... Az sie boje myslec :) Grazka wiem jak okropnie sie czeka na owu, ale widzisz te testy nas niezle zaskakuja, pokazujac ze owu jesty w zuplnie inny dzien niz nam sie wydawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj! Mam nadzieje ze to nic powaznego, kolejne pekniete naczynko, nic wiecej! Przeciez sie tak dobrze rano czula! Grazka, jak cos bedziesz wiedziec to od razu dawaj znac! Martwie sie o nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka trzymaj się:) Może lepiej, że maż ją zawiezie do szpitala tam jednak jest inna opieka pewnie będzie musiała leżeć cały czas jeżeli pokazuja się takie plamienia na poczatku ciąży Mam koleżanke, która musiała leżeć do 3 miesiąca w szpitalu nawet do ubikacji nie wolno było jej wstać, a teraz mała ma już 3 latka i wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie strasznie martwie :( biedulka takie stresy musi przeżywac :( dam Wam znac jak tylko sie do mnie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nasza jest dzielna, a my jej musimy telepatycznie dobre fluidki przesyłać. Martwię się, ale mocno wierzę że będzie z nią i maleństwem wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby było to pekniete naczynko tak jak Dorka pisze! i za chwile nam napisze ze jest wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bedzie dobrze z Sylwinka! Na pewno dadza jej jakies lekarstwa i dobrze sie nia zaaopiekuja. Szkoda tylko ze przez takie strasy musi przechodzic. Moze lepiej ze bedzie w szpitalu, bo tam ja przykuja do lozka! Ja wiem ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że lepiej jak będzie w szpitalu tam jej nie będą nawet kazac wstać, a wiecie jak w domu to do kompa, a to napalić w piecu w domu zawsze jest coś do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisała mi smsa że zostawili ją w szpitalu ale nic nie wiem jeszcze. Ja tez uwazam ze lepiej jak zostanie w szpitalu bo przynajmniej bedzie leżec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co może teraz czuć Sylwinka wiem co ja czułam kiedy zaczełam krwawić jechałam sama do szpitala i ryczałam jak małe dziecko Kurcze głupia sytuacja współczuje jej ale wierze, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich sytuacjach zawsze zostawiają w szpitalu do momentu jak całkowicie ustanie krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ja tam przywiaza do lozka, zabronia wstawac, zaopiekuja sie i bedzie dobrze! Ja wierze ze wszystko bedzie super! Trzeba myslec pozytywnie. polezy, poczyta, odpocznie i zdrowuitka wroci do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ale sie na Sylwinke zdenerwowalam no, mowilam nie wstawac nawet na siku i nie wazne czy jest plamienie czy nie tam musi sie wszytko uspokoic! Niech tylko wszytko bedzie dobrze i juz bedziemy lepiej ja pilnowac.... Grazka ja mialam owulke w 19dc, 3 dni po bolu owulacyjnym, wiec zycze by w weekend sie zjawila, i wtedu koncentrujcie sie tylko na sobie, zapomni na pare dni o calym swiecie :) Dorka ja trzymam juz tak mocno kciuki za Ciebie ze mnie az bola :) Polusia, dobrze ze grzecznie w lozeczku lerzysz, wygrzewaj sie i kuruj i pij duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia, jak na razie nie ma jej :D:D:D Jakos nie jestem dzis zupelnie glodna, a normalnie przed @ to wcinam jak oszalala! Bardzo dobrze ze Sylwinka w szpitalu! Tam jej nie pozwola na nic i niczym sie nie bedzie denerwowac, w domu to raczej nie mozliwe zawsze jest cos co trzeba zrobuc :) wiesz Asia jak to jest! A jak Ty sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu właśnie planuje o wszystkim zapomniec :) Narazie Sylwinka nic nie napisała. Ja gdzies za godzine jade do siostry z męzem i niestety nie bede mogła Wam napisac co z Sylwinką ale może do tego czasu sie odezwie :) Asiu a jak tam Twoje problemy ze spaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce juz zadnych zlych wiesci sluchac! Z Sylwinka wszystko dobrze, doktorzy wiedzieli ze ona w domu nie wylezy, wiec dlatego ja zabrali do szpitala! Grazka ale masz fajnie ze jedziesz do siostry i bedziesz z malutka! zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurraaaaa moja stronka, ale oddaje ja Sylwince, bo wiem ze by sie ucieszyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze zeby pomogli Sylwince i zeby wypoczela.... Moja mama miala prblem z pierwsza ciaza i lezec musiala do 6 miesiaca, opowiada mi zawsze ze w glowe dostawala juz ale dala rade, czego dla zdrowia fasolki sie nie robi, nasza Sylwinka energetyczna ale jak jej lekarze powiedza NIE WOLNO to bedzie sluchac....i bedzie dobrze Ja czuje sie dobrze, znalazlam sposoby na moje mdlosci ktore dzialaja, spie juz dobrze, mleko pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×