Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no to juz mam obiad z glowy :D:D:D dzieki Suri :) Ja mam jeszcze niecala godzinke i do domku! Dzis nic nie robimy, nigdzie nie idziemy :) Nie moge sie doczekac, aby jutro sie w koncu wyspac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza ciąża zdrowa maleństwo ma 6 mm jest wszystko dobrze, ale termin się nie zgadza przez to, że miałam opóźnioną owulacje jest mniej i dopiero 6 tydzień +3 dni tak więc poprawiam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................25.02...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25...........???MERY27.................6............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................5............22.10.2009............30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery 6 tydzien i 3 dni to juz 7 tydzien jest. przynajmniej tak mi lekarz mówił ale nie wiem jak wy to w tabelke wpisujecie wiec nie wiem czy mam poprawic. jak jest 6 tydz i 3 dni to juz przeciez 7 tydzien leci wiec sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 tydzień to jest 6 tydzień + 7 dni u mnie na usg wyszło, że dzidzia jest za mała na 7 tydzień i jak obliczył od dnia owulacji to wyszło 6 tygoni +2 albo 3 dni musze spojrzeć w karte ciąży ja patrzyłam na twój termin ostatniej@ więc wychodzi, że mamy podobnie terminy 1-2 dni ja mam więcej niż ty:) Dorka, a co do tych twoich gorących kąpieli to lepiej unikaj przed terminem@ bo ja mam zabronione kąpiele w zbyt ciepłej wodzie lekarz powiedział mi, że to może nawet doprowadzić do poronienia a teraz kiedy miałam te plamienia to wiele rzeczy mi może zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz patrze i na moim L4 lekarz mi napisal zly nr mieszkania,myslicie ze to ma duze znaczenie?reszta sie zgadza mery - to dobrze ze z dzidzia ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................25.02...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................6............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........??? 5 tyg i 1 dzien minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri tak czytam i widzę że termin masz na 22 października może zrobisz mi prezent i urodzisz 27 października w moje urodziny :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zaciążonym :) pamietacie mnie jeszcze? co poniektore :) 6 tc i 3 dni to jest zaczety 7 tc .. ale lekarze niektorzy licza skonczone tygodnie a nie zaczete .. ja juz jestem w 4 miesiacu :) jak ten czas leci :) pozdrawiam i zycze powodzeniaa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w sobotni ranek zazdroszcze tym co tak długo mogą spać :):):) Ja niestety nie mogę budze się w nocy nawst po 5 razy mam gorsze mdłości w nocy niż w dzień moja 3 ciąża, ale tak nie było raczej odwrotnie w nocy spałam, a w dzień się męczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie odzywałam sie bo nie bardzo miałam czas w tym tyg miałam wizyte \"góry\" w firmie i tak mi ten tydz zleciał na przygotowaniach , a potem na poprawkach po wizycie, dobrze ze wszystko poszło oki:) co do staran to dopiero bedziemy zaczynac , juz mnie bola drugi dzien jajniki , ale test owu jeszcze nie pozytywny, zaczynamy chyba od jutra :) dzis moj moąż wymyslił sobie spodkanie z wszystkimi znajomymy ( wszytskie w ciąży) zła jestem na niego , głupek nie rozumie ze nie mam ochoty narazie sie z nimi widziec wrr tak mi sie humor poprawił przez ostatni tydz odwiedziałam 3 kolezanki i wszytsko szlo po dobrej drodze az do dzis , jeszce ide do pracy na popołudnie i ma mnie odebrac z pracy wieczorem i idziemy do knajpy moze jak bede miała dość i doła złapie to bede miała wymowke ze zmeczona jestem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane widze ze pustki na naszym forum , wiec sobie nie pogadam , odwiedze poźniej stronke pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny sloneczny poranek :) ja dzis nie mam planow na dzien, zaraz sie pewnie zabiore za sprzatanie, potem pewnie pojedziemy na zakupy i wieczorem na klubu, bo urodziny kolezanki :) moze byc fajnie. Anna jak nie masz ochoty sie spotykac, to powiedz ze zmeczona jestes... bez sensu sie spotykac jak sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................6............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........??? uaktualniam tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke, dzis skonczlam 12 tyg, ja wpisuje do tabelki zawsze skonczone tygodnie, czli tyle ile malenstwo ma, zazwyczaj lekarze wlasnie tak sie posluguja, no bo zeby np powiedziec ze jest sie 12 tyg w ciaz to trzeba je przeciez skonczc, tak samo jak z naszmi urodzinami kochane :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............12...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................6............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez planow nie mam, ale pewnie same sie zjawia w odpowiednim czasie jak to zawsze u nas bywa... Wczoraj sie chwalilam ze juz sie dobrze czuje a wieczorem mialam wymioty :) ah takie to juz uroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie rano nie zdazlo tylko wieczorami, ale sie ciesz bo wiem ze malenstwo jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna999, może ciężarne znajome \"zaraziły by \" Cię swoim stanem? Pamiętam, jak moja przyjaciółka pokazywała mi zdjęcia z pewnego wesela na którym była w 7 miesiącu ciąży (teraz jej córeczka ma ok. 3 tygodni). Wszystkie zainteresowane \"niedzieciate\" otoczyły ją i ręcę przykładały do brzucha::)) Poczęcie dziecka to przecież nie tylko fizjologia, to też trochę magii ;) Chociaż z drugiej strony jak te znajome zaczynają podpytywać odnośnie planów i starań to można się wkurzyć. Doskonale pamiętam tego typu zagadywanki po ślubie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC:) chyba racja z tymi tygodniami,dopiero jak sie skonczy dany tydz to mozna go liczyc,ja mam 5 tyg 2 dni,czyli w sumie nie cale 6 jeszcze,zostawie narazie ten 6 bo wg.kalkulatorow netowych jestem w 6 ciekawe czy bedzie skorpionek czy waga :)moj maz jest skorpionek to by sie ucieszyl,aaaaale byle zdrowe :D w dzien moich urodzin ma aska.osa :D !!!!! ponawiam tez pytanie: na moim L4 lekarz mi napisal zly nr mieszkania,myslicie ze to ma duze znaczenie?reszta sie zgadza!ciaprok jeden zapomnial jednej cyferki dodac super pogoda dzis a rano spalam jak susel,chyba strasznie niskie cisnienie mialam bo tyle godzin spania a ja nieprzytomna,slaba kawe sobie zrobilam z duza iloscia mleka i juz mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri dzisiaj w ogóle jakieś ciśnienie jest niskie, bo ja myślałam, że usnę na egzaminie :P Ja też mam wpisane skończone tygodnie - dzisiaj to jest 16 tydzień 2 dzień :) Co dziwne od paru dni coraz bardziej wybredna się zrobiłam jeśli chodzi o jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI: Jeśli pozostałe dane są poprawne, chyba nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki juz niedługo zaczną mi sie dni płodne i juz zaczeliśmy działać:) teraz nie odpuszcze , tyle sie naczekałam na te dni , 3 tyg wiec teraz do dzieła Na teście owu jeszcze nie mam dwoch kreseczek ale spodziewam sie niebawem :) Pozatym od dwoch dni jajnik mnie tak kuje lewy,. jakby chciał sie przypomniec \"puk,puk , jestem\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Anna to teraz trzeba zaatakować tylko banana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i będzie mały człowieczek trzymam kciuki 🌻 a reszta to gdzie pewnie śpią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna działaj moja recepta to przed owulką co dwa dni, a gdy test pozytywny będzie to jeszcze przez dni pare oczywiście codziennie (nie ważna pora dnia ) my akurat przytulaliśmy się w ciągu dnia bo mąż miał nocki jeden dzień nawet pomineliśmy bo mąż się zdenerwował miał gorszy dzień, ale się udało Tak w głębi czułam, że się udało nie wiem czy inne dziewczyny też tak miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×