Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Anna - doskonale cię rozumiem, też mi się to zdarzyło.... Dlatego czekam z następnym testem do piątku, jak nie będzie bardziej wyraźny to już będę wiedziała że lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri teraz sobie pomyśl Ty będziesz mieć jedno dziecko w domu a ja dwójkę to dopiero będzie wyzwanien :O ale wolę o tym nie myśleć ja się śmieję że trójka będzie bo Madzia Paweł i dzidzia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka :D z tym jednym dzieckiem to jeszcze zobaczymy,bo genetycznie niby mam szanse na blizniaki :) i tez o tym mysle ,na nastepnym usg sie okaze w 2 polowie marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiedzcie mi , jak sie teraz nie uda to w nast cyklu lekarz mi kazał brac coś na C... od 4-8d.c potem na usg od 12-14d.c i potem jak bedzie cos tam oki to kolejny lek pisze cos tam na C bo nie moge rozczytac z recepty, a nie tłumaczył mi dokładnie bo mam sie skupic na tym cyklu jeszcze, ale powiedzcie mi na co tojest wiem ze niektrore z was to brały ? czy to jest na przyśpieszenie powstania pecherzykow a potem na pekniecie? czy to tez skroci mi cykl? bo teraz mam 37 dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byś miała wtedy wesoło:D:D:D u mnie prababcia miała bliźniaki ale u mnie bliźniaków nie będzie bo mam tylko jedno dziecko w brzuchu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka a Pawel to Twoj maz?? mi sie to imie podoba i tak bym chyba chlopca nazwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna wydaje mi sie ze to jest CLO, ja biore od 3dc przez 5 dni. to jest na stymulacje jajnikow, aby wyprodukowaly piekne jajeczko o aby peklo :) Po braniu tego pewnie masz przyjsc, aby gin mogl zobaczyc czy jajo powstalo i jakiej jest wielkosci. Nic sie nie przejmuj, to nie jest wcale straszne, tylko masz piekne wyrownane cykle :) ale mam nadzieje ze nie bedziesz musiala tego brac, bo uda sie w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle ci skroci pewnie do 25 dni, co uwazam ze jest super, bo wiecej szans :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - pewnie dostałaś CLO czyli Clostibergyt. Powinien Ci skrócić cykle, działa na dojrzewanie i uwalnianie pęcherzyków. Potem np możesz mieć zastrzyk albo jakiś lek na pęknięcie dojrzałego pęcherzyka. Z taką opieką raz dwa się uda do tego monitoring USG, super :):):) Mnie czeka to samo jak teraz się nie udało stąd wiem te rzeczy. Za tydzień w środę idę do gin, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no dzieki za wyjaśnienie, ale powiedzcie mi bo w sumie wstepnych badaniach i wynikach , moj gin powiedział ze z fizycznego punktu widzenia jestem zdrowa, czy to co chce mi przepisac oznacza ze jednak coś jest nie tak z moimi jajeczkami , albo może tak podejrzewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna moze masz to co ja czyli policystyczne jajniki, to nie jest choroba ale taka uroda (podobno ma co 10 kobieta, a duzo nawet o tym nie wie). Tzn ze sa leniwe i nie w kazdym cyklu produkuja jajo i dlatego trudno nam jest zajsc... dzieki tym pigulkom wszystko nam sie wyrownuje i stumuluje jajniki do produkcji jajeczek :) no i wtedy nam tez sie udaje :D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczka sa produkowane bo miałam na usg , owu sprawdzane przez temp i testy tez były co mc, ale nie miałam usg po owu czyli nie wiem na 100% czy pekają No ale sie dowiem chyba niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mój mąż wymyślił imiona dla dziecka chłopczyk Baltazar a córka Genowefa myślałam że normalnie mu w łeb trzasnę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - chyba kazdy facet to duze dziecko,moj tez :D hihi z dawaniem imion to trzeba uwazac,moja kolezanka pracuje w szkole i jak dzieci sie przedstawialy jeden mowi ze nazywa sie Tadziu Nicpon, ona uznala ze to zar i mowi do niego "no to ladnie Cie rodzice skrzywdzili" chlopczyk sie zmieszal i wyszlo ze naprawde sie tak nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to sliczne! Mam nadzieje ze nie bedziesz miala nic na przeciwko jak na tez tak nazwe swoje pociechy :D:D:D Anna jak nie pekaja, to na to jest zastrzyk i po sprawie! Nic sie nie martw na zapas! na wszystko jest lekarstwo! Jak to moja gin mi powiedziala, ze dzidzia bedzie i to juz niedlugo! Wszystko mi stara sie przyspieszyc, dlatego od razu zapisala tabl i w tym miesiacu juz mi chciala zastrzyk dawac, ale sie namieszaly daty no i nie wyjdzie :( Anna ja tam wierze wam sie w tym cyklu uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszeliście o tym dziennikarzu co nazywa się Wincenty Pipka to jest dopiero :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczywiście że nie u mnie będzie Baltazar Gąbka i Genowefa Pigwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jedna znajoma panienskie ma kałowy a po mezu kupka i oba nazwiska po slubie zostawila :kupka-kałowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam zostawić swoje panieńskie nazwisko i mieć dwuczłonowe, ale w żadne rubryki by się to nie zmieściło razem z moim imieniem :P I wzięłam tylko po mężu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ciekawe czy w urzedach tez ktos zareagowal "fuj" jak podala swoje nazwisko :D a jakie wam sie imiona podobaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×