Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dorka - na policje juz w niedziele dzwonila,przyjechali,opier... dziadow ale widac bez rezultatow do spoldzielni tez dzwonilam ale chyba bezradni sa,tragedia!!!!! pozostaje chyba tylko drzwi wymienic!! nie chce sie im rzucac w oczy w otwieraniem okien bo by wiedzieli moze ze to ja zakablowalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niefajnie! okropna jest taka bezradnosc! wlasnie zabukowalam nasze wakacje, ciesze sie jak glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wykupilam! Jedziemy na 10 dni na Mauritius troche sie wygrzac i zrelaksowac! Podobno zasluzylam, tak mi ukochany powiedzial :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaaaa, dorka ale bedziesz miala wypas :D jeeeej jak ja uwielbiam takie cieplutkie klimaty :) nie dziwie Ci sie ze tak sie cieszysz :D w raju bedziecie rozumisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciesze sie jak nie wiem! Bedzie goraco :D:D:D:D:D:D Przez ten wyjazd sie calkiem wyluzowalam :)Jak sie nie uda teraz to bede szala na wakacjach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super podejcie dorcia :D trzeba sobie uciechy w zyciu fundowac a co:) przeciez nie po to pracujemy zeby do skarpetki cale zycie cisnac :p ja tez chce na Mauritiuuuuuuuus :D i drineczka z palemka popijac sobie :p ach marzeeenia co dzis macie na obiad?ja bym cos ze szpinakiem zjadla tylko nie wiem co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku nie jedziemy na wakacje, bo zabieramy się za remont mieszkania. Ale pewnie zafundujemy sobie jakieś jednodniowe wycieczki w góry :) A jak tylko zrobi się cieplej to jedziemy na spływ Dunajcem :) Ojjj głodna jestem, bez śniadania dzisiaj :(:(:( Nie miałam czasu żeby wyjść z pracy i do sklepu skoczyć za rogiem :(:(:( Niedobrze mi poza tym od rana, chyba z nerwów :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, a ja chce dzidzie :D:D:D No napracowalismy sie, nadenerwowalismy sie, wiec musimy sie jakos troszke odstresowac :D:D:D no i beda to nasze jedyne wakacje w tym roku, bo ukochany ma taka prace, ze wolnego raczej nie ma :( Ja dzis mam taka wegetarianska pizze ale na ciescie francuzkim :) juz sie nie moge doczekac, bo glodna strasznie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, moze z nerwow a moze dzidzia juz daje o sobie znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy,2 komunie,chrzest od dzidzi brata no i... naszego malenstwa;) kruszyna - a do ktorej kiblujesz w pracy?zaglodzisz sie dziewczyno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy do 16.... Ale zaraz idę z koleżanką po coś do jedzenia bo nie dam rady na głodzie :) A ja z reguły głodomór jestem :P I 4 bułki w pracy pochłaniam do godz. 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne tu dzis pustki! Chyba wszystkie na sanki poszly :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :P Na razie farba zrobiona, a jutro nowa fryzurka ;) Widzę, że wy tu o wakacjach. My pewnie też nie pojedziemy, chyba, że na parę dni po cywilnym, bo w wakacje to ja już będę duuuuża :P:P:P:P Kruszyna to ty masz tak jak ja z jedzonkiem ;) Ja muszę mieć zawsze coś pod ręką ;) Teraz jeszcze chwilka w domku i do rodziców N. jedziemy na chwilę. Suri polecam naleśniczki ze szpinakiem, zapieczone w piekarniku z sosem serowym. Pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałam do was od rana, ale nie mogłam się zebrać żeby coś napisać Przed chwilą zjadłam zupke wiśniową taką miałam na nią ochote, że sobie zrobiłam :) Kruszyna trzymam kciuki :) Dorka super wakacje:) my mieliśmy jechać nad nasze morze, ale nie wiem czy w tej sytuacji będziemy musieli odłożyć na przyszły rok Suri a ty jak się czujesz jekieś mdłości apetyty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , nie zaglądałam bo w pracy byłam, a nie mam tak dobrze jak wy , bo mi monitoruja na jakie str patrze i mi mogliby problemow zrobic duzo , wiec nie zaglądam choć mnie bardzo korci czasem. Dorka to dni płodne mamy prawie , prawie w tym samym czasie :) ale ja juz zaczełam, choc na tesciku cien drugiej kreski dzis był :) kruszyna trzymam kciuki zaby sie udało, u mie tez jest ost cykl bez pomocy lekarza i tez mam nadz ze sie bez niej obedzie. Choć powiem szczerze ze jak mierzyłam temp w ost cyklu , gdzie byłam pewna ze sie udało to do ost dnia przed@ miałam wysoką temp, ale mam nadz ze u ciebie to sie inaczej skonczy niz u mnie i jutro nam sie pochwalisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Dorka tak sie wyluzowałaś przez ten wyjazd , ze zobaczysz ze teraz własnie sie uda, skupiłas sie na czyms innym :) i bedzie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, wiekszosc (co wie ze sie staramy) tez tak mi mowi :) Jedziemy sie odstresowac, bo oboje mamy dosc stresujace prace, no i ja bylam troche przybita tymi wyjazdami do gina, lekarstwami itd. Wiem ze nam to dobrze zrobi :) no i jeszcze tak mamy wyjazd ze bedzie tam owu :D:D:D Ale nie biore nic ze soba, i bedzie pelen luzik :) Anna no to sie bedziemy razem dopingowac! Kiedy masz termin @ (tej ktora juz na pewno nie przyjdzie :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem niecaly tydz po Tobie :) Ale juz nie przyjda! Nie moga! Ale z drugiej strony, ja sie strasznie na ten cykl nie nastawiam, bo chyba chcialabym sobie koktaile z palemka popic :) Oczywiscie staranek nie zaprzestaje, ale chyba nie bedzie mi az tak smutno jak zawsze! Anna widze ze nastawienie dobre, to bedzie dzidzia!!!!! bardzo mocno trzymam i umieram z ciekawosci jak kruszyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nastawienie mam lepsze , jak wiem ze przedemna dni płodne, a po drugie moze to juz tak wchodzie w rutyne ze sie staramy :) i staramy :) a to ost cykl gdzie sie sami stramy , bo po tem lekarz pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam hehe lekarz pomoze w sensie medycznym :) i moze włsnie bardziej tak mysle ze jak nie w tym to w nast bedzie pod kontrolą i choc nikt nie powiedział ze sie uda i w nst to w koncu musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz w niczym nie bedzie pomagal, no chyba w zapisywaniu witaminek dla dzidzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym jak sie teraz uda to bedzie pod choinke :) a jak nie to bedzie najstarsze w klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie! Ja i tak tam wierze ze Ci sie teraz uda! Grunt to wierzyc ze bedzie dobrze, i sie nie zalamywac jak nie wychodzi, bo chyba straszna presje na sobie wywieramy, no i moze dlatego czasami nie wychodzi... Ja juz zmykam do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wstawać wstawać, śniadanko na stole, kawka, herbatka - co kto woli :) Co do mojego dzisiejszego testu hmmm.... Zobaczcie same, bo jak dla mnie jest wątpliwy a nawet negatywny, jakiś cień kreski tylko wyszedł, nawet nie ma koloru, tylko cień :( Zdjęcia str 7 pod wykresem: http://28dni.pl/Kruszyna2008/charts/2009-01-28 Za parę dni powtórzę test, nie chcę się nakręcać, choć tak bardzo bym chciała żeby się udało... Boże tak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeeeeeee no wszystko wystygnie :(:(:( WWWWWWWWWWWWSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×