Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna ja na chwilę wpadłam, bo muszę jechać do rodziców psiaka popilnować, a potem do fryzjera idę :) Może u rodziców sobie posiedzę na neciku to wpadnę tutaj :) Co do testu to też widzę cień, no i temperaturka wysoka. Ale widzę, że to dopiero 13 dzień od owu, więc może dlatego taki cień na razie jest? Ja trzymam kciuki i fluidki wysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Kruszynka ja też widzę cień a może taki być jak się ma jeszcze za mało hormonu ciążowego hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że też go widzicie, bo już myślałam że jakieś urojenia mam :) Za parę dni powtórzę, fluidków ciążowych proszę całą masę, odganiajcie @ ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i macie po kawałku torcika (_____) Madzia dzisiaj kończy 4 latka już duża panna z niej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna odganiam @ od Ciebie !!!!! Za kilka dni zrób test i pewnie druga kreseczka bedzie juz wyrazna :) Sto lat dla Madzi 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) kruszyna trzymam kciuki zeby sie udało, mam nadz ze ten cien to dlatego ze jest jeszcze za wczesnie Ale........ przypomina mi to moj test w tamtym cyklu, złapałas troche fluidkow ciążowych wiec pewnie niedługo przekształci sie w druga kreche :) ja tez czkeam na druga kreche ale na tescie owu :) dzis albo jutro powinnam miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Kruszyna, mocno trzymam aby cien sie w druga kreche przeksztalcil! Wazne ze temp jest ciagle wyzsza! Anna, oj bedzie szalenstwo jak u Ciebie sie dwie krechy pojawia! Madzia STO LAT! Pyszny torcik! Poprosze dokladke! Ide robic herbatke zielona, ktoras sobie zyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) kruszyna - a po ilu monutach od zrobienia testu zrobilas to zdjecie??to bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tam chyba pisze zeby wynik odczytac do 5 min,ale jak 3-4 min to ok :) wiesz,ten test troche przypomina ten ktory robilam przed tym co mi wyszedl z II, tam tez byl taki cien 2 kreski,ale uznalam go za niewazny bo odczytany pozniej a czuly go masz ten test??ja bym chyba jeszcze innym testem sprobowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym pobiegla po inny test,bo test testowi nierowny, ale stawiam ze sie udalo!!!gdyby nic nie bylo,to tego cienia tez nie powinno byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - sto lat dla malej ksiezniczki :) torcik pyszny,ale mi smaka narobilas!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - test czułości 25mIU. Po prostu poczekam parę dni, o ile oczywiście @ nie zawita to zrobię znowu i wtedy będę pewna czy tak czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A drugi test mam ten sam: pre test, więc będę miała porównanie :) Modlę się żeby była druga kreseczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, a termin @ to dzis? Jak jeszcze nie przylazla, to na pewno jest dzidzia!!! A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, według ogólnie przyjętych "norm" to najpóźniej 14 dnia wyższych temperatur powinna być @, czyli w moim przypadku jutro... Czuję się w miarę ok, brzuch czasem zakłuje i takie napięcie mam, podobne jak przed @. Piersi nie bolą. 3-ci dzień mi niedobrze, ale to raczej z przejęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w przeddzien terminu @ plakac sie chcialo z byle powodu :( masz cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czkeamy jeszcze cierpliwie do jutra, ja sie zabieram za pozadne odganianie! No mam nadzieje ze te objawy, to nie przejecie :) Bardzo mocno trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - ja się pobeczałam przedwczoraj i wczoraj... Taki smutas ze mnie teraz w te dni niepewności że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za życzenia w imieniu księżniczki 👄 Suri chcesz jeszcze to Ci dam torcika :D:D:D:D Dorcia proszę (___________) torcik dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, idealnie, wlasnie sobie kawke zrobnilam :D:D:D Kruszyna, prosze sie odsterowac teraz, zupelnie nie myslec, czekamy do jutra i jak nie pryjdzie, to ja juz zadnych testow nie potrzebuje, bo to bedzie oczywiste ze jest dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wspominajcie mi o płakaniu bo ja też jeden dzień płakałam po prostu hormony są temu winne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna ja byłam na 100 % pewna ze nam sie wtedy udało, zrobiłam w dniu spodziewanej @ tez widziałam taki drugi cien ........ ale ja to ja , a ty to ty:) suri znowu miała tez taki i potem jej wyszły dwie krechy poprostu dwa razy widziałam cien u siebie i ja teraz nie uwierze póki nie zobacze u siebie dwoch pełnych krech, tak mnie to nauczyło, byc może wyła to moja wyobraźnia albo chęć zobaczenia tego co bym naprawde chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzymam kciuki:) Dorka bedzie sie działo bedzie , a raczej juz sie dzieje :) bo zaczeliśmy wczesniej nie wiem czy dobrze ale jakoś tak wyszło, taki spontan :) tylko teraz sie zastanawiam czy wytrzymamy taki maraton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze wytrzymacie! spontany sa najwazniejsze i najfajniejsze :D:D:D:D:D Ja zawsze robie testy elektroniczne z buzka albo kolkiem i nigdy nie mam problemu czy jest cien czy nie ma :) Ostatni nawet robilam, ktory poprostu pisze ze jestes w ciazy (i tydz) albo ze nie jestes :( Kruszyna ja trzymam najmocniej jak sie da! Anna ja mam chyba takie same podejscie, ze musze zobaczyc wszystko wyraznie i dopiero wtedy uwierze :), moze uda sie tym razem! Dzis juz ostanie clo! A co tam u asi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - tak mi smaka narobilas ze polecialam do skelpu po szarlotke, torcikow nie mieli :( kruszyna - ja ryczalam jak bóbr ,teraz juz spokojnie ale to bylo niedoopanowania dzisiaj jakies koszmary mialam,glupoty mi sie snia i w srodku nocy sie budze i rozmyslam :p jakis taki strach dzis w sobie mialam czy ja sobie z dzidzia poradze,tyle miesiecy jeszcez przedemna, w spowolnionym tempie do mnie dzis wieczorem doszlo ze porod mnie czeka za pare miechów aaaaaaaaaaaaa czy tylko ja taka panikara jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba naturalne suri! Ja jeszcze nie mam dzidzi a juz mam takie obawy czasmi, i tez mi sie to czasami sni. Kochana dasz spokojnie rade z porodem i ze wszystkim! Lepiej sie skup na wcinaniu tej szarlotki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×