Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Wow, Kruszyna, szykuje się Wam niezła okazja do świętowania! Bo nieważne jak dobrzy są teściowe, powinni mieszkać osobno. Ja niestety mam jeszcze na głowie mamę męża, ale nasza symbioza powinna się zakończyć w ciągu 2-3 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.Liszt - mieszkamy tak półtora roku, my w jednym pokoju, teściowie w drugim, szwagier w trzecim... Ciężko, ale już prawie koniec :) Będziemy mieli całe mieszkanie tylko dla siebie :D:D:D:D Swoboda, oj swoboda, to mi się marzy :P:P:P Z teściami jest ok, ale wiadomo, że nie ma to jak mieszkać zupełnie osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze lepiej mieszkać samemu :) Ja to bym nie chciała z rodzicami - tak jakś dziwnie... Ale będziecie dzaleć Kruszyna jak zostaniecie sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Oj będziemy szaleć, będziemy :D:D:D Obiad to ja w pończochach i w szpilkach będę gotować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz w pracy :) u nas tez slonko pieknie swieci :) wiosne czuc w powietrzu :D:D:D Od razu lepsze nastawienie! A u mnie staranka byly caly weekend, ale raczej dla przyjemnosci, bo testy neg :(:(:( Wiec nic z tego w tym miesiacu :( Kruszyna, ja chyba na drugi koniec swiata wyjade, jak wy sami zostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, a może teścik Ci figla spłatał i płodziliście w weekend dzidzię :P:P:P Kto wie...? No wiesz, wyjazd nawet na drugi koniec świata niewiele Ci chyba pomoże, bo ja mam zamiar dać z siebie wszystko, M też mi to zapowiedział :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja dzis wolne !!! :) kruszyna ja tez mieszkam, ale z moimi rodzicami nie jest źle ale czasem fajnie jak wyjeżdzaja do brata na pare dni:) u nas na palcach jednej reki mozna policzyc dni w tym miesiacu w ktorych sie nie przytulaliśmy :) heh daliśmy czadu :) zeby potem niebyło ze sie nie staralismy :) a co moi rodzice sobie za ściana pomyśleli, pewnie \"ale młodzi mają siły \":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Kruszynka Ty to wiesz jak poprawić humor z rana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a jak obiad będziesz gotować to nie wiadomo czy go dokończysz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo prędzej będzie dzikie przytulanko niż obiad :P Polusia 🌻 Dorka 🌻 K.Liszt 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos wierze tym moim testom... Ale pomimo to przytulanka byly :D:D:D Nie nastawiam sie w tym miesiacu zupelnie :( Moze uda sie na wakacjach :) Moj tez powiedzial ze teraz to juz pozadnie zabierze sie do pracy :) Az sie boje :D:D:D:D Kruszyna juz dzis jade po korki do uszu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mąż świntuch powiedział ze w tym miesiacu to chyba przytułam -patrze sie na niego, na siebie, co on gada? a on do mnie ze tyle litrow kijanek we mnie wlał w tym miesiacu , ze musiałam przygrac na wadze :):) hehe zobaczymy tylko czy to cos dało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🌻 my mieszkamy na jednym podwórku z teściami ale mamy osobne domy samemu się lepiej mieszka :D:D Kruszynka Ty nam zbierz pieniądze na nowe okna bo zobacz ile będzie do wymiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D fajnego masz męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka moj mąż ma takie podejcie do życie ze nawet takie powarzne rzeczy i rozmowy wyprowadza na takie ścieżki ze sie na koncu rozmowy smieje, czasem sie wkurzam ze nie potrafi rozmawiac powaznie, ale wiele mu zawdzieczam bo ja sie przejmuje wszystkim strasznie i jakby nie on to juz bym była siwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna udany ten Twoj maz :D:D:D to sie usmialam z rana! mam wielka nadzieje ze sie wam uda! byloby super! My stwierdzilismy ze chyba najlepiej dla nas byloby w wakacje, super sobie pomyslec ze dzidzia powstala gdzies daleko od domu w cieplym :D:D:D a my mieszkamy sami calkowicie na swoim od kilku miesiecy, a wczesniej wynajmowalismy mieszkanie niedaleko tesciow i musze powiedziec ze brakuje mi ich ... fajnie bylo wpadac do siebie na herbatke itp. no a moi rodzice to juz zupelnie daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia po przytulankach ostrych to będziesz z rozkraczonymi nogami chodzić:P a do pracy jak wstaniesz to nie wiem chyba na łóżku pojedziesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z moim jak kiedyś poszliśmy do marketu i stoimy przy kasie a były tam prezerwatywy to mówi do mnie weź kup to się bzykniemy dzisiaj a za nami ludzie stali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój niedawno mówi mi (też przy kasie z prezerwatywami) kupmy sobie te black rose, to sobie dawne czasy przypomnimy :P:P:P A za nami facet słyszał to i sobie kupił :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sylwinka musze sie przynzanc ze lekko mi sie dzis nie wstawalo :D:D:D Ale co tam, warto bylo! Ja wczoraj bylam jak jakas opetana o niczym nie myslalam jak o przytulankach. Mielismy znajomych na obiedzie i doslownie chcialam ich wyprosic :D:D:D:D:D Zartuje oczywiscie :D:D Moj na mnie wczoraj spojrzal i powiedzial ze mam szatana w oczach i ze az sie boi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dorka ja miałam maraton sexu normalnie bo my przez 8 dni codziennie dawaliśmy czadu ,moim rodzicom to chyba głowa puchła :) ale ubaw mieliśmy, a dzis czuje to tygodniowke ... bola mnie plecy i "kichy" mam nadz ze warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to anna na prawde czadziliscie! My to pikus przy was jestesmy :) Ja moze jeszcze dzis mojego zaatakuje, jak bede miala ochote, ale to tak dla zabawy a nie dzidzi :( no jakos nie chce mi sie wierzyc zeby clo na mnie nie podzialalo... ale chyba nie :( Anna musialo sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, Doskonale wiem jak to jest mieszkać z nadwyżką osób. Może ten brak swobody Cię blokował? Myslę, że jest to bardzo realne i że po przeprowadzce uda się Wam szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak być... Za ścianą teściowie, wiadomo \"cicho, cicho bo usłyszą\"... Kto wie jaki będzie pierwszy miesiąc tylko we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kruszyna, bedziesz chodzila z wielkim usmiechem na ustach! nie miec rodzinki za sciana, to wielka roznica, czlowiek sie tak psychicznie relaksuje! bedzie przecudownie! Juz wspolczuje twojemu M :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wy tu o przytulankach, a my już chyba 2 tygodnie nic bo nie wolno, ale już się przyzwyczaiłam na początku było gorzej, a teraz jakoś mi już obojętnie :( Wczoraj miałam taki kryzys myślałam, że się z łóżka nie podniose i z ubikacji nie wyjde oj szkoda gadać mam nadzieje, że SURI i Grażka lepiej się czują niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mieszkamy sami tylko wspólne podwórko z teściami mamy i to jest naprawde super samemu tylko u nas maluch za ścianą i to taki czuły, że jak się "coś" szykuje to wogóle śpiku nie ma taki czujny jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mery szkoda, ze tak ciezko przechodzisz ciaze. Ty sie pewnie [rzyzwyczailas do braku przytulanek, a biedny M sie skreca :( moj chyba bedzie blagal aby sie udalo, jak bede go ciagle atakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny :) M tez mieszkam sami jakies dwa lata i nie moge sobie wyobrazic ze mogloby byc inaczej, swoboda daje wiele, wiec Kruszyna oj bedzie sie u Ciebie dzialo!! Dorka a moze za pozno zaczelas testowac a bardzo wczesnie mialas owulke, bo mowilas ze mialas delikatna kreske jak zaczelas testowanie, wiec moze juz po bylo..... Mery jeszcze troche kochana i bedziesz sie juz lepiej czula, duzo sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze... sama nie wiem. Ja zaczelam testowac 8dc, wiec chyba bym musiala miec jeszcze podczas @. no jak tak, to nam przepadlo... ale co tam, niedlugo bedzie nastepna szansa :) moze i lepiej, bo bede mogla sie wyluzowac na wakacjach i spokojnie uprawiac moje wodne sporty, bez strachu :) Zamierzam po raz pierwszy jezdzic na nartach wodnych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×