Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej dziewczynki jestem wsatalam wczesniej ale gadalam z mamą , raz jej chce powiedziec, raz nie ....... wiem ze ona bedzie to bardzo przezywac i tego chce jej oszczedzic u nas juz po okresie w ktorym owu mogłaby sie pojawicw, tydz bolał mnie jajnik dlatego zaczelismy działania wczesniej :) teraz to juz z przepracowanie moze mnie pobolewac:) Dorka ja tez sie nie poddam bedziemy sie starac az sie uda, choc mam nadz ze az tak długo to nie bedziemy musieli czekac:) teraz przedemna 14 dni czekania na rezutat, narazie ok ale co czuje ze im blizej tym bedzie ze mna gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja już dawno nie śpię, ale byłam na badaniach krwi. I dopiero teraz dopchałam się do laptopka mojej siostry :p Na szczęście muszę jej poinstalować programy i mogę wpaść :D Suri mnie ostatnio koleżanka robiła glukometrem i wyszło mi 100, ale ona mówiła, że to jest oki. A zna się bo od 3 roku życia choruje na cukrzycę. Ale najlepiej faktycznie zapytać lekarza. Sylwinka jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Kruszyna poezja piekna! Az milo sie czyta z rana :) Anna, nie wiem jakie masz relacje z mama, ale jak ja jej powiedzialam to bardzo mi ulzylo, i bardzo mi pomoglo. Oczywiscie mama sie martwi, ale duzo mi pomaga, dowiadujac sie roznych rzeczy i wspierajac, to kobieta wiec lepiej czasami rozumie niz chlopak. Jak sie rozklejam i martwie to mnie bardzo podbdowuje. Zupelnie nie czuje presji z jej strony i nie ma wypytywania i teraz bardzo sie ciesze ze wie, a tez na poczatku sie bardzo wahalam. Suri ja nie mam pojecia co i jak z glukoza. Mozesz zadzwonic do swojego gina? Sylwinka a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis robilam juz ostani test i ciagle neg, wiec nie bylo owu. Chlopak powiedzial ze testom nie wierzy i atak przeprowadzil w polowie nocy :D:D:D teraz nieprzytomna jestem :D:D:D:D:D Czesc Polusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mj sie tak zangażował w działanie nad dzidzią ze po 8 dniach + jednym przerwy, wczoraj przyszedł po prysznicu , stoi przedemna sciaga majtki i mowi \" to co sexik?\" i już gotowy, uśmiałam sie jak nie wiem , a jeszcze jaki błysk w oku miał ....:) ALe wie ze juz teraz jak miało sie udac to sie udało, i teraz przytulaki to juz przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuć się czuje dobrze choć wczoraj po wieczór znowu mdłości zakończone w ubikacji moja kochana teściowa mnie pocieszyła i powiedziała że jeszcze trochę i przejdzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a samopoczucie takie sobie ale nie chce tu pisać na forum dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wczoraj bylo odwrotnie, dla mnie przytulanko bylo dla przyjemnosci a moj myslal ze dziala bo dzidzia :D:D:D Usmialam sie ze sie zamienililsmy rolami :D:D Ja wiem ze nam sie nie udalo, ale mam nadzieje ze moze na wakacjach wyjdzie, albo zaraz po :D:D:D Anna po takich szalenstwach to na prawde trzeba byc dobrej mysli! Bardzo mocno za waz trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka! prosze mi napisac na NK! Mam nadzieje ze wszystko jest OK!!!! Dziewczynki co sie dzieje! Grazka problemy, teraz Sylwinka??? Prosze sie tylko nie zamartwiac bo dzidzia w szczesliwym brzuszku musi rosnac! Sylwinka czy to przez problemy tak ostatnio malo do nas piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Dorka ja tez bym , chciała chociaz mam mieszane uczucia, załuje teraz ze wogule testy robiłam, bo jak temp nie mierzyłam to i testow mogłam nie robic,to bym nie myślała czy testy były do bani czy nie było owu.. my niestety nie mamy możliwości wakacji i odstresowania sie , wiec musimy działać inaczej.:) Wiem ze w nast cyklu lekarz mi pomoże ale juz na sama mysl o tych wizytach to teraz zaczynam sie stresowac, zeby mi nie powiedział ze jest cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sylwinka! Pisz koniecznie! Anna nic sie nie denerwuj wizytami u lekarza, one sa bardzo podbudowujace a nie stresujace! Ja zawsze po jestem pelna nadziei i pozytywnej energii ze sie uda! Mam nadzieje ze nie bedziesz musiala isc, ale nawet jezeli tak, to zobaczysz ze bedzie super! A Tobie testy nie wykazaly owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nadrobiłam zaległości wszystko przeczytałam ja czuję się troszke lepiej choć rano już zaliczyłam wizyte w toalecie:( SURI 109 poziomu glukozy to nie jest dużo ja mam zazwyczj norme do 115 i nie jest najgożej norma u osoby dorosłej to 120 więc nie przejmuj się :) Kruszyna piękna poezja :) Sylwinka mam nadzieje że nic poważnego u ciebie się nie dzieje, a jeżeli masz jakieś problemy to napewno dasz rade i szybko miną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie wykazały , były tylko cienkie drugie kreseczki .... pocieszam sie ze było to testy z allegro (tanie), bo np. ból jajnikow miałam w okresie przed owulacyjnym, ale kto wie ? śluz dzien przed zaczenciem staranek miałam tak jakby zaczynajacy sie płodny, ale potem juz nie pogałam obserwować bo ( P.N) kijanki mi nie pozwalały :) temp tez nie mierzyłam pierwszy raz od 4mc , wiec nie wiem chciałam wrzucic na luz dlatego odpusciłam obserwacje tylko te testy, i dlatego kupiłam na allegro , bo nie przyłożyłam to tego takiej wagi, no a teraz to nie wie czy dobrze zrobiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie na Twoim miejscu nie przejmowala tymi testami i dobrze ze nie mierzylas temp. Serduchowalas jak szalona wiec jak ma byc dzidzia to bedzie a mierzenie temp itp przeciez nic by nie zmienilo :) Ja robie testy, bo chyba bym nie dala rady 8 dni pod rzad :D:D:D no i ja juz musze monitorowac wszystko. Anna daliscie na luz, cieszyliscie sie soba, wiec wiecej juz nic nie mozna zrobic! Teraz czekanie, no i mam nadzieje ze za dwa tyg beda dwie krechy! bedziemy cie wspierac, bo wiemy jak trudno sie te ostanie dni znosi! Anna ja jestem dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie dałam rady więcej napisać :) Za to Ty radzisz sobie świetnie o dziwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kuchnia Kasia, kiedy przychodza fachowcy mierzyc i projektowac, bo juz zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byli :) Wpadła babka, pomierzyła, wypytała o nasze marzenia co do kuchni i pojechała robić projekt - ma być na pojutrze. Potem przyjechał facet z innej firmy i też sobie pomierzył itd. Ma zrobić projekt na piątek/sobota. Do jeszcze jednej firmy wymiary pomieszczenia poszły mailem i czekamy na projekt i wycenę. W międzyczasie byłam na badaniach (morfologia i mocz). Wyniki odbiorę w czwartek. Zobaczymy jak tam moje żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zadowolona jestes z ich pomiarow czy tak nie bardzo? Ja od razu jedna firme skreslilam, bo byli bardzo nieprofesjonalni... Mam nadzieje ze wyniki dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, narazie to nie mam co oceniać, bo babka wpadła, pomierzyła i pobiegła dalej. Ale... widziałam kuchnię wykonaną przez tą firmę i wiem, że są super - meble są śliczne, praktyczne, jakościowo super, wszystko docięte, wykonane perfecyjnie. Oni wolą po prostu przyjechać raz jeszcze na mega dokładny pomiar i tyle. A ten drugi gościu mierzył dokładniej, chociaż mówiliśmy mu, że nie ma sensu bo dojdą jeszcze płyty gipsowe, terakota (musiał odejmować centymetry). Poza tym gdy np zostawało mu wzdłóż ściany 18cm to biedak nie wiedział co z tym zrobić. Tak jakby chciał wstawiać tylko standardowe wymiary szafek i już. No i jakoś nie potrafił sobie wyobrazić tej kuchni ze zrobionymi ścianami i podłogą, gdzie tamta babka od razu miała jakąś wizję. A nam chodziło o wstępny pomiar do wyceny. Obejrzymy projekty i wybierzemy jedną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! Switenie sie oglada projekty i podejmuje decyzje! Mam nadzieje ze bedziecie zadowoleni! Sylwinka gdzie jestes kochana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja mam bardzo duzo pracy w pracy- tak powinno byc wlasciwie:D teraz mam przewe na jedzonko;d i zjem zupe pomidoriowa:] a pozniej znowu obowiazki;/ jutro za to mam wolne i ide do fryzjera:D w koncuuuu. pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moj maz by Ci pomogla i mialabys kuchnie marzen, on jest ekspertem w tych sprawach! i ma wizje zawsze i wszedzie!:D ale i tak powodzenia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnei ja sobie testy owulacyjne juz i tak odpuscilam, i tak jak asia kiedys mowila, ze trzeba przestac myslec, przezywac, liczyc i wczuwac sie w cialo, trzeba po prostu zyc i miec nadzieje:) i jej sie udalo:) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam jesc;) bo padne z glodu! i co wtedy???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmykam do domku za pół godzinki. Mąż przyjechał i posiedzi w sklepie, a ja lecę do domku odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Asia uzywala testy... i wtedy zaszla... Pewnie ze trzeba wyluzowac, ale uwazam ze jezeli sie chce miec dzidzie to warto cialo obserwowac aby wiedziec kiedy atakowac :D:D:D Ale oczywiscie nic na sile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już do domku dotarłam i teraz sobie sprzątam :) Coś mnie dzisiaj energia rozpiera :P:P:P Mimo, że zabrali mi rano 4 fiolki krwi na badania ;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×