Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja i tak wiem kiedy mam owulacje, testy juz to raz potwierdzily, ale poki co sobie wszystko odpuscilam :) no niestety:D i musze wracac do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to zazdroszcze! Ja nie mam pojecia :) Ja tez juz troszke odpuszczam, ale za to chlopak sie strasznie zmobilizowal, chyba po tym jak zobaczyl malenstwo siostry i stwierdzil ze strasznie chce abysmy tez takie mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to teraz chłopak Cię będzie jeszcze bardziej mobilizował ;) Ja pokój sobie już posprzątałam, jeszcze kuchnia mi została :) Jedną już dziś posprzątałam - u rodziców, bo oboje w pracy, a moja siostra na uczelni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a ja jutro sprzatam:) cale mieszkanie nasze:D zawsze raz w tygodniu dokladnie, i ogolnei na co dzien:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaka kochana coreczka jestes :D:D:D:D no moj sie ostatnio troszke nakrecil, i super bo jakby troche presji ze mnie zeszlo, bo on teraz mnie atakuje a nie ja jego... a ja z tych co nie lubie atakowac, wole byc atakowana :) no w nocy mnie bardzo zaskoczyl :D:D:D Oby tylko u minie zaskoczylo, to bedzie wszystko pieknie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja też tak sprzątam - zazwyczaj w weekend, ale w ten miałam zajęcia na uczelni, więc nie był kiedy. Zresztą ostatnimi czasy to raczej tak sprzątałam, żeby było. Bo nie bardzo mi się chcialo cokolwiek robić :P A teraz jak złapałam wenę jakąś to nie mogę przestać :P:P:P Dorka może jak nie będziesz tak o tym myślała to się uda? Fajna tak niespodzianka w środku nocy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia w Twoim stanie, to ja bym sie raczej nei mogla skupic na sprzataniu:) i musze wracac do pracy,buu pojawie sie pozniej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niespodzianka byla :D:D:D Staram sie jak najmniej myslec, i coraz lepije mi to juz idzie :D:D:D Niedlugo sie tak juz wyluzuje ze calkowicie zapomne ze chce dzidzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szefowa się pojawi żeby stronkę zgarnąć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia 👄 dziękuje Ty wiesz za co była mi potrzebna taka rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia mnie od wczoraj trzyma obsesja sprzatania :) :) Sprzatam i sprzatam i gotuje i sie zatrzmac nie moge, moj maz powiedzial ze jak nie przestane to mnie sila zatrzma :) Chetnie wiec Sylwinka posprzatalabym i u Ciebie :) A no i dla Ciebie 😘 Suri, Twoja glukoza wyglada na norme, wiec sie nie denerwuj czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testow, to uzwalam, i pomogly mi bo wykazal owulke duzo , duzo pozniej niz mslalam ze mam, bo przy 30dniowych cyklach, owulka 20dc. Ale traktowalam to jako taka obserwacje wlasnego ciala, nie jako wytycznik kiedy moge cz musze miec przytulanko. Wiec wawrto laczyc wiele metod obserwacji ale najwazniejsze, prztulac sie z przjemnosci, nie patrzac na rezultat obserwacji :) Tak wlasnie jak Dorka dzis w noc mialas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka zawsze do uslug! Jak sie tak Polusia i Asia rozpedzilyscie, to zapraszam do mnie tez na male sprzatanko :D:D:D trzeba odkurzyc tylko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testy odpuszczam w przyszlym cyklu, bo nie chce zabierac na wakacje, ale jak sie nie uda, to bede jeszcze w nastepnym urzywac. Ja wierze ze wykazuja ze jest owu, to sie nie myla... Moze sie myla w druga strone... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bardzo chetnie :) I dobrze ze testow nie zabierasz, zapomnisz o starankach, tylko same przytulanka....a te Twoje nowe sukienki to dlugo napewno na Tobie nie pozostana :) Jak ja zaszlam w ciaze to mielismy wlasnie z mezem tydzien urlopu, i tacy rozleniwieni bylismy, no i tez spragnieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to na urlop pojedziecie w dwójkę a wrócicie w trójkę oczywiście z dzidziusiem w brzuszku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy! Wlasnie nie chce sie skupiac na tym ze bedziemy tam robic dzidzie bo znow stres :D:D:D:D Mam zamiar sie wyluzowac, jak sie uda, to bedzie przecudownie, a jak nie no to bedziemy sie tu starac! oby sie udalo! super jakbysmy kiedyz dzidzi powiedzieli ze powstala na Mauritius :D:D:D Najwazniejsze ze wypoczniemy, to organizm tez inaczej dziala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wlasnie o Grazce myslalam, ciekawe jak sie czuje i kiedy idzie do lekarza i na usg, bo zdjecie jej malenstwa chcialabym zobaczyc....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie na początku nie jest źle ale jak zacznie brzuch rosnąć no to jest ciężko ze schylaniem człowiek się szybciej męczy ale takie są uroki ciąży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy bede lezec i wydawac polecenia :D:D:D:D Smieje sie, wydaje mi sie ze ja bede miala duzo energii :D:D:D nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sie zastanawiam jak to jest bc juz mama :) I obserwowac to swoje dzieciatko jak dorasta..... Ja w ciazy czuje sie strasznie odpowiedzialna za to malenstwo, to jest glowna zmiana w moim zyciu, bo nigd na siebie nie uwarzalam za bardzo, a teraz wszytskie mysli najpierw skupiaja sie na malenstwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia moja koleżanka w 7 miesiącu była i na rowerze jeździła :D:D i dziecko zdrowe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×