Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dziewczynki, tak mi się po prostu wydaje tylko :) Za wcześnie żeby coś mówić, a w prima aprilis robię test :D:D:D:D Więc kciuki mi tu zaciskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna to bys nam zrobila wiosenna niespodzianke :D mooooooocno trzymam kciuki :D i juz sie doczekac Twojego testu nie moge !!!!! sylwinka - ale masz fajnie,cos urodzaj na chlopczykow jest to moze bedzie maly superman :) mojej kolezance z pracy @ sie spoznia tak wiec jej tez kibicuje,chociaz ona zestresowana bo nieplanowali,oj zeby ta wiosna owocna byla :) gaga gratuluje chlopczyka:) ciekawe jak tam anna u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęści przy oknie stoi jeszcze suszarka z praniem, więc nie mogę blisko podejść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Nudzi mi się, a jeszcze tyle godzin do końca dnia. ehh... Koteczek super, że będzie córka, bo wokół same chłopaki :) Co do pazurków, to ja na ślub zrobiłam pierwszy raz w życiu. Wyglądały cudnie, ale niestety mam w miarę mocno wygięte paznokcie i po jakimś czasie zaczęły odchodzić po bokach. Spiłowałam je w cholerę i teraz mam swoje własne, osobiste :) gaga witaj. U mnie też synalek :) Macie już wybrane imię? grażka super, że wyniki dobre. Ja robię w środę lub czwartek. Zobaczymy jak tam moje żelazo. Jakie leki dostałaś? agi, sylwinka, suri, aska.osa, polusia, kruszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21..............23............27.07.2009......... . .26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........15............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................10...........22.10.2009...... . .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na slub sobie pazurki zrobilam, a teraz nosze tylko swoje, szczegolnie w ciazy paznokcie ma tak mocne, ze jestem pod wrazeniem i tak samo wlosy.... Grazka, dobre wiesci ze wyniczki dobre, lykaj zelazo i zdrowo sie odzywiaj. Moj orodek jeszcze troche pracy ppotrzebuje ale jakiegos lenia mam ostatnio, moze dlatego ze pochmurnie na dworzu :) Poza tym jadlabym truskawki w kazdej postaci, nawet mi sie snia po nocach, a Malenstwo po nich aktywne jest bardzo :) Kruszyna trzymam kciuki, bedziemy z Toba i bedziemy przesylac pozytywna energie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M chce mieć chłopaka a ja mu mówię że jak dobrze robił to będzie chłopak a jak nie to będzie dziewczynka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Sylwinka no ja mojemu tuklam od poczatku, ze dziewuszka bedzie. Jakies takie glupie przeczucie. On upieral sie od poczatku, ze majstrowal na chlopaka. Teraz jakos przeczuc zero. Okarze sie przy porodzie :P Kasia tak Szymon bedzie mial na imie. Jeszcze przed urodzeniem Martyni imie wybrane dla chlopczyka. A jak sie okarze, ze dziewczynka to imienia nie mamy. Odwieczny problem ;) Kruszyna trzymam kciukasy i zeby ten pryma aprilis byl bardzo radosny, a test nie klamal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............koło świąt...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21..............23............27.07.2009......... . .26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........15............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................10...........22.10.2009...... . .....30..........?? juz chyba 3 raz wstawiam ta tabelkę ciągle nie ta mi kopiujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki suri ze pamietasz ze u lakarza dzis byłam dzis juz w lepszych humorze jestem :) endometrium sie poprawiło :) jest w granicach a i pecherzykow sie duzo pojawiło cytuje lekarza "mnustwo" :) teraz mam isc w piątek i wtedy stwierdzimy co dalej :) moze juz zastrzyk dostane, chyba ze wczesniej samo cosik peknie ucieszyłam sie jak głupia :) hihihi jeszcze lekarz nie miał mojej karty ( bo mnie przyjmowa ł w szpitalu) i pytał sie czy tylko clo biore? no a ja ze witaminki :) dzieki neti za ta stronke, zaczełam brac witaminki pic czerwone wino itd , nie wiem czy to od tego czy samoczynnie , ale jest pewne ze nie zaszkodzi a u mnie lepiej :) zobaczymy jak dalej bedzie wiem ze to jeszcze nic nie znaczy , ale dla mnie kazda dobra wiadomosc to krok do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam straszny wekend spodkalismy sie z przyjaciołmi wszyscy z brzuchami i jeden temat jekie wozki , spioszki itd, łzy mi popłyneły nie mogłam sie powstrzymac, mężowi tez nie było do smiechu to było straszne , bo wizycie u gina w piatek to było dobitką ale teraz juz sie pozbieralismy i wiemze musi byc dobrze :) a ja niedługo tez bede miec taki "bęben " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy :) Ja niestety dzisiaj nieszczególnie dzień zaczęłam. Właśnie zbieram się do dentysty, bo obudził mnie niesamowity ból zęba :(:(:( Ledwo żyję normalnie, więc jadę. Nie wiem co mi zrobią z nim, bo to ząb mądrości. Lekarka mi powiedziała kiedyś, że szkoda leczyć, bo jak mały się urodzi to do usunięcia i założyła mi tam opatrunek, ale on się ukruszył i boli strasznie :(:(:( I trochę wyglądam jak nieproporcjonalny chomik, bo spuchłam z prawej strony trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia trzymaj się ! Ja brałam antybiotyk na bolącą ósemkę, no ale Ty nie możesz :( Pomagało płukanie wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko kochana jak się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!! :) Kreska jest słaba bo zrobilas przed @ a za kilka dni bedzie juz wyrazna :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna mi też na pierwszym teście wyszła blada kreska a dziś juz 12 tydzien koncze :) nawet nie masz pojęcie jak się cieszę, że się Tobie udało :) i to bez tabletek :) super niespodzianka :) Mąż juz wie? Kasia mi lekarz przepisał Sorbifer Durules i od dzisiaj biore. za miesiąc kolejne badania :O ostatnio wymiotowałam z głodu, dobrze że M miał wolne to mnie zawiozł na badanie :O dzisiaj u mnie fajna pogoda wiec umyje okna ale tylko w kuchni i łazience a reszta jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano nawrzeszczałam na męża że mnie obudził... Jak chciał mi dać buziaka to coś tam warknęłam. Potem wyszedł do pracy a mnie ta sytuacja nie dawała spokoju i zrobiłam test :D:D:D Napisałam M sms-a że "powodem" tego nawrzeszczenia był chyba maleńki Krzyś :D:D:D No i M dzwonił do mnie i mu wszystko powiedziałam :) Ucieszył się bardzo, powiedział że był pewien że ułoży się nam bo się kochamy, że z miłością będzie wszystko dobrze w naszym życiu :) Jest kochany :) Za tydzień 08.04 pójdę do gina żeby potwierdził ciążę, wtedy powiem rodzicom :) To będzie już koniec 6 tygodnia wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyyyyyna no az mi sie lezka w oku zakrecila,strasznie sie ciesze:D wiedzialam ze bedzie dobrze:D :D moja kolezanka wczoraj robila test i wyszla jej blada kreska i ona dalej nie wierzy,jutro powtarza test,jak dla mnie to oczywiste ze blada to ciaza rowniez :) ten + u Ciebie oznacza pozytywny test?? dalas tam gdzies zdjecie testu bo cos skolowana jestem :p naprawde bardzo sie ciesze :D taka wiosenna niespodzianka jupppiiiiii anna - super wiesci :) stoisz juz w kolejce po dzidzie,wiesz:D :p grazka - nie glodz Ty mi sie dziewczyno,ja co chcwile cos podjadam bo wiem co znaczy jak zassa z glodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna znalazlam zdjecie testu,jasne ze jest II wczesna ciaza ale jeeeeeeest :D wreszcie nie bede ostatnia w tabelce no :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i się popłakałam że szczęścia Kruszynka tak się cieszę 🌻🌻 kochane zajrzę później bo idę obiad robić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri musiałam byc na czczo na badanie dlatego boję się następnego badania za miesiąc :( zawsze jak wstaje rano to od razu jem sniadanie :) Kruszyna a chcesz jeszcze zrobic jeden test czy tylko na bete pojdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka powiem jedno jesteś w ciąży :D:D:D:D:D:D:D:D:D uwierz w to i nasza Kruszynka zrobiła usia siusia i będzie mieć małego dzidziusia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×