Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a no racja na badania na czczo,tez nie lubie tego :( jak ja bylam na czczo to myslalam ze wykorkuje,glod + oblesni faceci w poczekalni z moczem przeswitujacym z tych pojemnikow, az mi sie dzwigalo tam ;) za miesiac juz moze lepiej bedzie,ja sie pocieszam ze 4 miesiac to podobno do fajnych nalezy i dolegliwosci ustepuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna:) to super, widzisz i nei musicie robic juz badan:) fajnie:] bardzo sie ciesze i gratuluje;) super wiesci, Dorka nei uwierzy jak wroci i zacznie czytac co sie tu wyrabialo:) ja wiedzialam, ze Wam sie uda po takiej czestotliwosci nic nei moglo umknac plemnikom:) buziaki, ciesz sie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz lab blisko to jedz i sie nawet nei zastanawiaj:) bedziesz miec pewnosc i w ogole;) ciekawe co Twoj maz powie i co z robi jak Cie zobaczy po pracy:) ja tez nie moge doczekac sie tego dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRUSZYNA GRATULUJE :):):):):):):):):) popłakałam się, że ci się udałao super czekamy na twoją wizyte u lekarza, a potem szybko do tabelki się przepisuj na dół super super super nasze kciuki pomagają cieszę się bardzo wszystkie do cholerki się cieszymy teraz uważaj na siebie i nie krzycz już na męża bo oj ten twój M nastarał się ........ A co do testu mi też taka słabsza kreska na początku wychodziła, a dziś zaczynam 13 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin .........26........0 milka czekolada.....07.02.09...............Sieradz........26....... . magda//............. 8.04.09................Kraków....... .23........0 agi26............................................Londyn.. ......26 .......0 Kruszyna2008........03.04..................Bielsko.... . ...23........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ....28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21.............23............27.07.2009......... ...26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22... ........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ..26...........??? Sylwinka 25...........15............18.09.2009.............25...........??? MERY27................12............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24.......... ??? S.U.R.I..................10............22.10.2009...... ......30......... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna juz nie umiem doczekać się wyniku bety :) Super, super, super :) teraz jeszcze Dorka, Anna i Agi, Magda, Syla i Milka i komplecik zaciążonych mamy :) Suri ja byłam na badaniu jako pierwsza :P juz byłam taka głodna, że jakbym miała jeszcze czekać to chyba bym umarła :P mąż miał wolne wtedy bo jechaliśmy do tych Katowic wiec miałam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin .........26........0 milka czekolada.....07.02.09...............Sieradz........26...... . . magda//............. 8.04.09................Kraków....... .23........0 agi26..............swieta...........................Londyn. . ......26 .......0 Kruszyna2008........03.04..................Bielsko.... . ...23........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ....28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21.............23............27.07.2009......... ...26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22... ........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ..26...........??? Sylwinka 25...........15............18.09.2009.............25........ ...??? MERY27................12............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24.......... ??? S.U.R.I..................10............22.10.2009...... ......30......... ??? aktualizacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............koło świąt...................Lublin .........26........0 milka czekolada.....07.02.09...............Sieradz........26...... . . magda//............. 8.04.09................Kraków....... .23........0 agi26..............swieta...........................Lond yn. . ......26 .......0 Kruszyna2008........03.04..................Bielsko.... . ...23........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ....28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21.............23............27.07.2009......... ...26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22... ........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ..26...........??? Sylwinka 25...........15............18.09.2009.............25........ ...??? MERY27................12............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24.......... ??? S.U.R.I..................10............22.10.2009...... ......30......... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka gratulacje :) aż mi sie łezka zakręciła w oku :) bardzo się ciesze , choc coraz mniej sie robi dziewczyn z ktorymi moge pogadac o moich zmartwieniach ... ale ciesze sie z twojego szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to wczesniej byla skiopiowana beze mnie;) a ja zmienilam moja 2 tyg temu;p balagan:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolejna wizyta w szpitalu w piątek i zobaczymy co dalej .... pęcherzyki rosna az czuje :) ale to jeszcze nic nie znaczy zbieram sie bo do pracy musze papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze czekam na owu i nie wiem czy sama przyjdzie czy trzeba bedzie zastrzyk w piatek mam nadz ze juz bede wiedziec, wtedy moze termin mi sie trche przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna a po pracy dobre wionko i dzialajcie:) wiosna idzie i duuuuuzo dobrych fluidkow :) pozdrawiam uciekam myc moje czarne okna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jeszczre zadzialm i jutro :) chyba kupie czerowne wino tez i opo lampeczce przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialania tez byly wczoraj i przedwczoraj:) zobaczymy cio z tego wyniknie, na przedwczoraj moj maz zaoszczedzil duzo chlopakow;D szok normalnie :D mialam niezly ubaw, bo to bylo komiczne;] on je teraz oszcedza na owulacje:D i sam wie kiedy je wypuscic w obieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi oj to teraz musi się udac :) takie przetrzymane plemniczki to migiem do jajeczka się dostaną i piękną dzidzia bedzie :P Aniu nie martw się niczym, najwyzej dostaniesz zastrzyk i sie uda :) Tobie i Agi juz na święta bedziemy gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plynu do okien mi braklo,narazie mycie okien odwolane zreszta mycie zebow skonczylo sie w wc,tak mnie zemdlilo ze az błeee agi - bedziemy kibicowac zeby II byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj grażka mam nadzieje wielkie lekarza mam super przyjmuje mnie w szpitalu i to za darmo nic nie chce odemnie, ma super podejscie, zobaczymy czy moj organizm tylko sprosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jeszce czekam na owu przez dwa dni miałam 36.1 !! a najnizsza temp miaam 36.3 zaszwe , takze jeszcze czekam śluz juz mi sie płodny pojawia takze przytulanka co 2 dni narazie były , ale nie do tak trzeba tylko tak wypadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital to juz mi jest tak znany ze wiem gdzie i co sie znajduje :) takze jak sie uda to napewno lekarza i szpitala nie zmienie i moze to i lepiej bo potem nie bede sie tam obco czuła :) trzymajcie za mnie kciukasy w piatek bo mi sie bardzo przydadzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze chcialabym 2 kreski na swieta;) i na meza urodziny 14.04 w sam raz:) ale kto wie, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to i tak juz po swiętach sie wszystko okaze ach kruszynka zazdroszcze ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna zobacz na mój wykres na 28 dni. Owulka spóźniona nieźle, na nic nie liczyłam, a tu surprise :) Wiem że cuda się zdarzają :) A wiosna Aniu będzie Twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna mam nadzieje:) mam dni takie jak wczoraj np ze wierze w to ze sie uda , ale najgorzsze sa te dni zwątpienia , ktore niestety same przez siebie czasem wiesz ze dopadaja... czekam do piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnio coraz częściej dołki, bo śluzu mało, bo temp nie taka, ponad 20 dni czekania na skok i owu!!!! Także nerwów miałam sporo i martwiłam się i w ogóle. Ale wiesz, wszystko może się zdarzyć :) Jesteś pod opieką lekarza i to najważniejsze :) Teraz już wszystko będzie dobrze i dzidzia też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×