Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka jeśli sie wstrzymałas z mowieniem facetowi wczoraj , to moze wstrzymaj sie jescze do jutra , bedzie większy szok i większa niespodzianka a jesli sie nie udało to chociaz nie bedzie i on sie nastawiał Trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - buziole for you :D:D:D Czuję się ok, nudności mam wieczorami, ale bez wymiotów, także ok :) Wczoraj znów kłuło w dole brzucha po bokach, ale to podobno normalka :) Mam trądzik!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaa!!!!! Codziennie jakiś nowy "przyjaciel" wyskoczy na twarzy i na plecach :(:(:( Dorcia kochana ja całym serduchem jestem z Tobą i mam sine paluchy od zaciskania :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna wlasnie dlatego tak zwlekam z powiedzeniem jemu ze sie spoznia, bo wiem ze sie wtedy bedzie nastawial.... no czekam do jutra i tyle :) jak bedzie neg to pewnie zaraz w nd dostane @ :D:D:D:D:D Polusia wspolczuje z taka sobota na uczelni... ale juz niedlugo bedziesz na macierzynskim :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna moja babcia mowi ze jak jest tradzik, to bedzie dziewczynka :D:D:D:D Mala Dorotka!!!! Fajnie ze masz tylko mdlosci a nie latasz do kibelka, ja chyba chcialabym miec mdlosci, bo wtedy cala ciaza jakas taka bardziej realna sie wydaje :D:D:D:D:D Wiem jestem dziwna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Człowiek bez człowieka doszedłby do siebie; a przecież czekają: wspaniałe ogrody, sprawiedliwe królestwo, przygotowane mieszkania... Niosąc w sercu człowieka, można pójść dalej, lepiej, pewniej, aż do szczęścia, do zadziwienia. Ruchem obrączki na palcu przetoczyć się przez miłość wierną, by osiągnąć wieczność..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna mnie też to dopadło na początku. Teraz już w zasadzie to tylko jakieś pojydyncze :P Może Dorcia ma rację i będzie dziewczynka? :) Zobaczymy do której wytrzymam jutro :p Na pewno muszę być na 3 pierwszych wykładach, a potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia tak naprawdę to do mnie jeszcze nie dotarło :) Pewnie za miesiąc jak zobaczę prawdziwego szkraba na usg to uwierzę :):):) Polusia idx na to co muszisz a resztę olej jak możesz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dokładnie tak zamierzam zrobić ;) A co do maleństwa to ja powiem CI, że po pierwszym USG też tak miałam. Teraz to już inaczej, bo brzuszek jest i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za kongo w pracy! Wlasnie sie dowiedzialam ze mam przejac kolejny dzial! Dzial o ktorym ja nie mam pojecia! Jak mam zarzadzac ludzmi, jak nie do konca wiem co oni robia.... och jakbym chciala wiedziec ze na macierzynski sie niedlugo wybiore :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - no to jesteśmy w podobnej sytuacji :(:(:( Nie chcę zarządzać ludźmi którzy zajmują się zupełnie czym innym niż ja, a na dodatek nie są przyjaźnie do tych zmian nastawieni :( Macierzyński tutaj niczego niestety nie zmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kochana proszę napisz jutro z rana jak test... Strasznie mocno ściskam kciuki i bardzo mocno wierzę że zobaczysz upragnione II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam zarzadzac, ale aby dobrze to robic musze sie znac na rzeczy :D:D:D Wczoraj bylam na nudnych spotkaniach, nie majac pojecia o czym oni wszyscy mowia, bo to finanse, i dzis sie dowiedzialam ze w przyszlym tyg dadza mi jeden oddzial a jak sie sprawdze to za kilka tyg nastepn :D:D:D No i z jednej strony fajowo, ale ja to bym sie na dzidzi chciala skupic a nie na karierze.... Ale co tam :D:D:D kruszyna wlasnie tak sobie mysle, a czemu ty testowalas? glupie pytanie, ale jak wpadlas na to ze sie udalo, bo przeciez cykle mialas bardzo nieeregularne.... przez mierzenie temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia gdybym nie mierzyła temp i nie obserwowała się to nic bym nie wiedziała :) Także to mi bardzo pomogło :) Zrobiłam test bo rano nawrzeszczałam strasznie na M, co NIGDY mi się nie zdarzyło :) Przeczucie jakieś miałam dzień wcześniej, ale to zdarzało mi się co miesiąc, także nic nowego to nie było :) Test wyszedł pozytywnt, z taką bledziutką kreseczką już w 11 dniu wyższych temperatur, a to był 33dzień cyklu (dzięki temperaturze wiedziałam że już test powinien wyjść), potem zrobiłam test 2 dni później i kreseczka była też blada, ale dobrze widoczna :) A Ty masz jakieś przeczucia??? Kłuje Cię brzuszek czy coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kul mnie brzuch tak po bokach na zmiane. Nie ciagle tylko tak od czasu do czasu. No i jeszcze bolal mnie w nocy. no i wieczorami mam mdlosci, co wczesniej sie nie zdarzalo... Dzis bola mnie piersi, ale to w sumie normalka, bo przed @ ostatnio tez mnie bolaly. Czasami mam przeczucie ze sie udalo, przewaznie wieczorami a rano sie budzie i wmawiam sobie ze znow nie wyszlo.... no wiec w sumie to jestem zamotana, ale wole sie nastawiac na nie, bo bedzie mi latwiej radzic sobie z jedna krecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Dorcia :) Doskonale Cię rozumiem :) Ale ja mocno wierzę w II kreseczki, dlatego juz chyba o 7 rano wejde sprawdzic czy już napisałaś :):):):) A od 8 już nie będę miała komputera :( Będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no postaram sie napisac jak najwczesniej :D:D:D W zeszlym cyklu nie moglam spac i testowalam o 6 rano :) nie wiem jak bedzie jutro! Jak bedzie jedna krecha, to bedzie tez OK! bede zbierala sily na nastepny cykl i bede robila testy, aby nie przegapic, bo nie robilam teraz ;) Powiem ukochanemu ze sie bedziemy musieli pozadnie przylozyc i jak bedzie poz test owu, to nie dam mu spokoju przez 5 dni :D:D:D:D Ajak sie nie uda to bede szla na monitoring no i moze zastrzyk :( Tak czy tak na pewno bedzie dobrze i predzej czy pozniej bedziemy miec malutka dzidzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiesz, ja nie wierzyłam że się uda bez leków, miałam nastawienie na kolejne próby. Zresztą wiesz jaki miałam podły nastrój i jakie głupoty tutaj wypisywałam :):):) Dalej to do mnie nie dociera :) Ale Twoja dzidzia będzie wyczekiwana, tak jak moja :D:D:D:D I szczęście będzie ogromne u Ciebie niedługo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nam sie uda, to ja chyba oszaleje z radosci! Nie wiem co zrobie! Chyba zaczne tak krzyczec, ze mnie caly swiat uslyszy! My strasznie wyczekujemy tego malenstwa i w moim przypadku wydaje mi sie ze z kazdym cyklem bedzie trudniej :( Zaluje ze nie podjelismy tej decyzji wczesniej, bo ja wywieram na sobie niepotrzebna presje wieku i to mnie dobija... Ale podjelismy decyzje jak oboje tego bardzo pragnelismy. Bedzie dobrze, kruszyna Ty chcialas bez leku, a ja bym chciala bez zastrzyku. no zobaczymy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tam za dużo nie chce pisać ale jesteś w ciązy :) masz mdłości, kłuje Cię brzuszek, cycki bolą :) test zrób, żeby potwierdzić i mam nadzieję, że się nie myle i że bedą dwie kreski :) Asia jak wizyta? nie wiem na którą masz godzinę ale czekam na wiadomoci od Ciebie :) Kruszyna super ten wierszyk :) Sylwinka gdzie jestes? Pewnie na banana polujesz :P Zmykam do sklepu, może coś po drodze wymyślę na obiad bo pomysłu nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie bylam na malych zakupikach na lunch i pol skelpu wykupilam :D:D:D Kanapki z tunczykiem, salatka z krewetkami, czpisy, soczek, woda i jeszcze ciacho :D:D:D:D nie wiem teraz od czego zaczac :D:D:D Ciekawe jak Asia, ja mysle ze bedzie dziewczynka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziel sie :D:D:D ja juz wciagnelam salatke i czpisy i juz nie moge reszty :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo Ty żarłoku :P:P:P:P:P Ja zjadłam 2 porcje sałatki (sałata lodowa+pomidorki+majonez pikantny), 2 bułki a teraz to mega ciacho :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez niezly zarlok :D:D:D:D Ja zawsze mam tak ze jak pojde do sklepu jak jestem glodna, to pol sklepu wynosze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia my nie musimy wchodzić sprawdzać co napiszesz bo ja i tak wiem co będzie ale cicho sza :D:D:D:D:D Kruszyna jakbym miała Twój numer to bym Ci wysłała sms jakby dorka później na forum napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×