Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hehe :P Taki miks :P Muszę się wybrać później po jakiś samoopalacz, żebym nie była w sobotę taka blada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wloski!!! Uwazaj tylko z tym samopoalaczem, aby ci pomaranczowych dloni nie zostawil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - choc Ty jedna sie za mna stesknilas :p, o cyklu najlepiej nie mysl narazie, w kazdym razie rob wszystko zeby nie myslec co bedzie z dzidzia :) szybciej czas zleci aska - czytalam o Twoich perypetiach :( najwazniejsze ze z dzidzia ok i ze juz jest lepiej, Mąż w kazdym razie spisal sie na medal (wiadomo ,mowilam ze Davidy sa super), juz sie nie moge mojej dzidzi Dawidka doczekac,narazie mi bulgocze cos tam w brzuchu ;) Zdrowiej szybko i oby juz nic sie nie przyplatalo!!!!! kruszyna - zdrowie najwazniejsze!,ja za 2 tyg tez wezme L4,narazie mam duzo pilnej pracy a potem chce wypoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri ja zawsze o Tobie pamietam :D:D:D moze jeszcze mery uda mi sie wywolac :D:D:D:D w sumie az tak strasznie nie mysle na razie, gorzej bedzie tuz przed @...ale dam rade jak zawsze! ukochany stara sie mi czas urozmaicac, wiec jest super i korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Polusia jak moge Cie znależc na Nazej klasie? też chciala bym poogladać twoja fryzurke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, kochane jestescie bardzo 😘 Suri, Maly bulgocze a juz niedlugo zacznie kopac :) A Davidy to faktycznie najlepsze chlopki sa :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak fajnie Cię widzieć 👄 męża masz wspaniałego :) rennie nie próbowałam brać ale dzisiaj wezmę :) Polusia tylko na twarz nie kładź samoopalacza moja koleżanka jak położyła sobie na twarz to zrobiła się żółta :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Suri wszystkie tęskniłyśmy za Tobą :P:P:D:D:D Polusia ja też jadłam lody ale bez popcornu :P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - noo, to macie szczescie ;) szukam wlasnie w necie jakis spodni ciazowych takich z gumka w pasie,bo w sklepach straszna drozyzna,najtansze 110zl w sklepie widzialam a chce jakies fajniejsze zeby nie wygladac jak worek ziemniakow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak znajdziesz jakieś fajne spodnie to wklej link bo też szukam :) Sylwinka moja siostra jadla rennie i pomagało, migdały też są dobre na zgage a mi narazie pomaga mleko zimne :) całe szczęscie zgagi nie mam za często. zmykam na urodziny do babci, dzisiaj juz mnie nie bedzie ale jutro znów Was nawiedze z rana :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Polusia jestemy z jednego miasta:) Bardzo ładnie wygladasz z tym brzuszkiem :)) Dzieki za namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:( Prawie caly dzien Kafe mi nie dzialalo! no i pod koniec pracy sie naprawilo! Zaraz zmykam na zakupy z kolezanka po buty :D:D:D Strasznie mi sie nie chce, ale obiecalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przede wszystkim ASIA cieszę się że już lepiej i że mąż był z Tobą :) Wróciłam od gina... Dziewczynki widziałam już DZIECKO a nie zarodek :) Ma buzię, nosek, dwie rączki, dwie nóżki, machało już rączkami.... Dziękuję Bogu za to maleństwo! Termin przesunął mi się na 4.12.2009 :) Wszystko jest dobrze, mam L4 na 2 tygodnie narazie, cieszę się :) Lekarz nawet nagrał mi na płytę całe usg żebym mogła mężowi pokazać - niesamowity jest ten lekarz :) Luteinę mam brać jeszcze tylko 2 tygodnie :) Muszę kończyć, buziaki dla Was wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam ze sie tak długo nie odzywałam nie miałam czasu przez prace no i przez wyjazd !! lecimy do brata do szkocji juz pod koniec czerwca , super tak sie ciesze ze szok co do reszty nie chce opisywac co mnie kuje tu i uwdzie , bo w tym miesiącu miałam tyle roznych rzeczy podawanych ze nie wiem tak naprawde na co zwracac uwage boje sie strasznie ze sie nie udało i w ciagu tygodnia sie okaze dorka super ze ciałko żółte było , ja nie sprawdziłam tego i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda wiem jak ci ciezko i cos czuje ze niedługo chyba i do mnie przyjdzie @ i tez bede miała takiego doła jak ty jeszcze jedna rzecz ktora mnie przeraza to to iz nie wiem co mi teraz lekarz zaproponuje :( wiec jak dostane @ to od razu bede musiała do m\niego isc zeby jak cos bedzie chciał mi zapodac to zebym od razu mogła to brac , gorzej jak @ wypadnie wtedy gdy on nie przyjmuje ale to jeszcze troche czasu zanim sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z całych sił trzymam kciuki żeby już TERAZ się udało :) Do gina możesz umówić się \"w razie czego\", żeby mieć termin, jak @ nie przyjdzie (czego Ci życzę) to i tak możesz się wybrać na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcie z dzisiejszego usg do Sywlinki, także do niej proszę się zgłaszać po maile :) Uciekam już, przyjdę jutro z Wami chwilę pogadać. Dobrej nocy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to cudnie ze juz widzials malenstwo i ze wszystko dobrze! ja tez poprosze zdjecie! a moze na NK wrzucisz??? a jak duza juz dzidzia? wyglada jak dziewczynka czy chlopczyk ;) anna fajnie uslyszec od ciebie kilka slow, jedziemy na tym samym wozku... ja tez jak dostane @ to juz 2dc mam isc do gina! fuj bedzie mnie badal podczas @!!!!i wtedy zapisze inne leki! juz nie dlugo nam zostalo! no i super wiesci o wyjezdzie! to tez pomoze troche sie zrelaksowac i przestac myslec! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dzidzia ma trochę ponad 3 cm, usg miałam przez brzuch. Ja nie czuję czy to chłopczyk czy dziewczynka, chociaż patrząc na trądzik na mojej twarzy i ramionach to raczej dziewczynka hihi :D A u Ciebie i Anny będzie dobrze, wierzę w to mocno :) Dacie radę dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tabelkę i uaktualniam się :) Data porodu też się zmieniła, wg OM to 04.12, a wg usg 07.12. Dorcia nie chcę wrzucać zdjęcia na nk, to zbyt intymne jak dla mnie :) Sylwinka Ci pewnie prześle :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............29............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................23............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25..............21............18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............18...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................16............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........11............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Kruszyna to juz calkiem spora dzidzia :D:D:D Pewnie rozumiem ze NK to nie jest zbyt prywatne miesjsce i wiele ludzi moze nie zrozumiec... Sylwinka poprosze o zdjecie! A to jak wyglada czy chlopczyk czy dziewczynka to taki zart, bo przeciez wiadomo ze nie wiadomo :D:D:D:D:D Wcinam platki na sniadanko! pycha z jablkiem i cynamonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam ze nie pisałam al naprawde nie miałam czasu , traz jem sniadanko i lece jeszcze pare rzeczy przed praca załatwic chyba sie umowie na wizyte we wtorek albo srode , tak profilaktycznie , jak sie nie uda i @ bdzie to bede pytac co dalej , bo jak sie nie zapisze to potem przepadnie mi cały tydz i tak samo cały mc jak bede miała chwile to potem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i mam stronke :) a wogule to wam powiedz ze mnie boli podbrzusze i jajniki kuja , ale 2 cykle temu tez tak mialam i przyszła @ wiec sie nie nakrecam.Moze po tych lekach pecherzyk był oki i tak dalej moze pekł i moze moj organizm tak reagule zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no to smacznego :) O nk mam już inne zdanie niż kiedyś, teraz to po prostu tak jak fotka.pl czy coś. Nie podoba mi się to i chyba usunę sporo zdjęć. Szkoda że taki fajny portal tak się zeszmacił, bo inaczej tego nie potrafię nazwać :P Ja już dawno po śniadanku, idę właśnie jakąś sałatkę zrobić, chyba jarzynową. W domu siedzę to coś muszę robić bo zwariuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna cały czas trzymam kciuki za Ciebie :) Dobrze że się nie nakręcasz, bo może Cię czekać miłe "rozczarowanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna może urodzisz w mikołajki :) Super, że wszystko dobrze :) wiem jak to cieszy :) mi już leci 19 tydzien, za dwa tygodnie jade na usg 3D, już się nie umiem doczekać. wczoraj na urodzinach babci wszyscy mówili, że bedziemy mieć syna bo ładnie wyglądam i nic się na twarzy nie zmieniłam :) zobaczymy czy mają racje, jak tak to mamy problem z imieniem :P Dorka, Anna, Magda ja tak bardzo za Was trzymam kciuki. wiem jak Wam zależy i wiem jak boli jak się dostaje @ ale wierze, że za chwilkę zobaczycie dwie kreseczki na teście i doczekacie się maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×