Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Mnie lekarz już wczoraj pokazał malucha w 3D !!!!!! Niesamowity obraz :) Z następną wizytą poczekam dłużej, teraz jestem już spokojna że wszystko ok :) A Ty już na półmetku Grażka - zleciało to szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jeśli chodzi o n-k to mam takie samo zdanie o tym portalu. Ja skasowałam dużo fotek, zostawiłam dwie i nie zamierzam dodawac. Gdzie kupiłaś te zestawy powiedz tak ? mysmy wczoraj byli w rossmanie ale już nie było a przez allegro trudno zamówić bo ciągle trafiam na koniec aukcji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mój mąż czatował na allegro, przypadkiem wszedł i rzucili 150 sztuk :P Cała aukcja trwała półtorej minuty!!!!!! Śmiał się że to było jak w formule 1 :D:D:D:D W rossmanie nie sprawdzałam... Grażka daj mi maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póltorej minuty? :D to prędziej w totka 6 trafię niż kupię te zestawy :P zaraz sprawdzę maila ale już wielkie dzięki że wysłałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ale super widać :) cudne zdjęcie bo cudne maleństwo :) też mam podobne zdjęcie na początku 11 tygodnia :) wysłałam Ci mojego Skarbeńka na pocztę :) zaniosłaś już L4 do pracy? a gdzie się reszta podziewa? Sylwinek, Polusia, Dorka, Suri i cała reszta bandy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, Grazce szlesz a mi nie??? Anna zdecudowanie idz do gina, pewnie ze nie ma co czekac! ja jak dostane @ to ide juz w drudi dzien :D:D:D Ja na NK zupelnie nie mam zdjec... bo nie chce, ale za to bardzo lubie facebook :) Kruszyna to ty teraz odpoczywaj jak masz wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dzięki wielkie za zdjęcie :) Nosek widać cudnie :D:D:D:D Wczoraj pojechałam do firmy i dałam moje L4 i zaświadczenie koleżance która miała dyżur. Zaniesie to dzisiaj do kadr. W d***e mam teraz tą firmę :P Postępują nie fair z ludźmi, okłamują, to ja nie będę nadgorliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja musze w pierwszych dniach po @ przyjac leki jesli sie teraz nie uda , bo od 3-7 dc mialam clo potem jeszcze zastrzyki wiec jak bedzie podobnie chciał lekarz zrobic w tym cyklu to musze isc jak najszybciej do niego po @ nawet jesli tylko po leki i recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym twoje pecherzyki ładnie rosną , a moje strajkują i trzeba je wspomagac :) kruszyna pociesze cie ze u mnie w firmie tez coraz gorzej sie dzieje i mysl o tym ze moge byc w ciazy i to wszystko rzucic poprostu :):):) ale ja jeszcze nie mam tak kolorowo i musze sie meczyc odpoczne w szkocji u brata :0 mam pytanie mam wylot z łodzi i chcemy tam jechac samochodem ,wiem ze jest tam parking dla samochodow , czy ktoras tam parkowała? jak to jest normalnie sie jedzie i zosatwiam samochod , czy trzeba rezerwowac wczesniej miejsce?jak ktoras by widziała to prosze o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D jestem wczoraj Wam nie pisałam bo nie chciałam Was martwić ale od rana mi się żołądek coś buntował co zjadłam to wszystko zwymiotowałam :( dopiero kolację udało mi się zjeść i wypiłam gorącą herbatę i jak na razie jest dobrze Kruszyna cieszę się że z dzidzią wszystko dobrze :D a na nk można zablokować sobie galerię dla nieznajomych ja mam tak właśnie zrobione :) Dorka Anna Magda Aga Neti ja cały czas trzymam kciuki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, juz jest lepiej??? Zjadlas cos co dzidzia nie lubi :D:D:D Sprawdze zdjecie podczas przerwy, bo na razie mam wariactwo w pracy. Dobrze Kruszyna ze jestes na zwolnieniu! Odpoczniesz, zapomnisz o wszystkich problemach! anna mi te pecherzyki tak same z siebie do konca nie rosna... ja biore metformax codziennie na pobudzenie i to je motywuje do pracy :D:D A jak sie nie udalo, to tak jak ty w przyszlym cyklu bede brala clo od 3dc. Grazka a jak Ty sie czujesz? Malenstwo szaleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i musze opieprzyć moją Sylwinke! jak to nie chciałaś nas martwić? masz nam pisać o takich rzeczach bo my to już jak rodzina! Dorka mojego Skarbeńka też Ci wysłałam :) Anna głowa do góry, może już się udało więc myśl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dobrze się czuje :) brzuch juz nie boli bo dałam na luz z wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia udało się udało ja to wiem wróżka Sylwinka prawdę Ci powie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Grazka, juz nie moge sie doczekac przerwy aby wasze malenstwa poogladac! bede szukala siusiaczkow i powiem wam plec :D:D:D No moze wrozki dobrze tym razem wywroza! Mam dziwne bole jajnikow, doslownie jakbym miala owu teraz :) od czasu do czasu dosc mocno zakuje... Wiem ze wszystko pieknie sie rozwijalo, ale to oczywiscie nie znaczy ze sie udalo :) Ukochany tak sie rozpedzil z tym serduchowaniem ze znow mnie w polowie nocy zaatakowal :):) Sylwinka, jak sie zle czujesz to nie zmuszaj sie zeby pisac, ale jak mozesz to dawaj znac! Fajnie ze dzis sie duzo dzieje na Kaffe :) Po raz pierwszy nie nadazam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr napisałam tak dużo i kafe mi wcięło :(:(:( A chciałam Wam napisać, że idę na 15.30 do lekarza. Ciekawe ile na jego wadze będzie :P Na mojej za te 2 tygodnie ledwie 200 g przybyło :P Jedyne co mnie martwi w sumie to to, że brzuszek coraz częściej się robi twardy, ale przynajmniej nie boli. Dorcia, Anna ja za Was cały czas kciuki trzymam! I wiem, że Wam się uda i będą piękne, wyczekane bobasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia pewnie kaffe było głodne i wcięło Ci tekst :P:P a z dzidzią będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia nic sie nie martw, lekarz powiedzial ci ze to normalne ze masz taki brzuszek twardy od czasu do czasu.... Sylwinka a co zjadlas? Idze dzis na burgera z kurczakiem i fryty na lunch :) jeden z moich pracownikow ma urodziny! Pewnie bede sie toczyc do pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzis sil troche wiecej bo jesc zaczelam wczoraj :) Dorka, Anna, Magda i Neti bardzo bym chciala zeby sie Wam udalo!! I strasznie trzymam kciuki! Kruszyna super ze widzialas swojego Malca, niesamowite uczucie. Sylwinka przeslala mi maila ale nie moge sie dostac na poczte by zobaczyc jak narazie... Grazka juz polmetek, a czujesz juz kopniaki? Njalepsze kopniaki sa miedzy 24-28 bo Malenstwo ma mnostwo miejsca i ja wlasnie tego doswiadczam, dzis czulam ze wyjdzie przez skore, tak super bylo widac Malenstwo i tak skakal :) Mery i Novida jak sie czujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie otworzylam zdjecie :) Ale Malenstwo Kruszyna, oh i tak slodko sobie lezy, pewnie czuje sie tak dobrze i bezpiecznie u mamy w domku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka cieszę się że dziś już dobrze:) Polusia dobrze że nie boli i będzie ok :) Asia - nie mogę się tych kopniaków doczekać, wtedy chyba będę dopiero czuła że ktoś we mnie naprawdę jest :D Zmykam dziewczynki, upichciłam sobie pyszną pomidorową z ryżem, taką gęstą i idę wszamać :P A potem zrobię sałatkę dla mężusia, jarzyny już mi się ugotowały :) A póki co to po zupce idę na drzemkę :) Jak mi się uda to zajrzę jeszcze później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wczoraj zjadłam na śniadanie bułkę z paprykarzem później na obiad ziemniaki sos i mięsko i tylko tyle i wszystko poszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×