Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kasia a musisz tyle siedzieć jak możesz to jedź do domu :) a gdzie jest Dorcia zaczynam sie o nią martwić 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka wiesz jak jest - godziny otwarcia naszego sklepu to 11-19. To nasz sklep więc mogę sobie robić na co mam ochotę, ale w tamtym tygodniu było otwarte w kratkę bo się źle czułam. Raz mówię dzieciakom, że zamykam o 17, innego dnia wyszłam o 16 bo się źle czułam, następnego zamknięte całkiem, wczoraj też godzinę wcześniej wyszliśmy. No i już mi głupio jak przychodzi dziś klient i mówi, że wczoraj bł, ale nas nie było. Też się martwię o Dorkę. Mimo iż zabiegana to zawsze dwa słówka napisała chociaż, a dziś cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się martwię o Dorkę. to nie podobne do niej że się nie odezwała do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zaraz wpadnie i zacznie się tłumaczyć, że wysłali ją na jakieś szkolenie czy coś, albo poszła z dziewczynami na jakieś pyszności. A tymczasem czekamy, aż sama wyjaśni powód swojej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze z nogami w misce z zimna woda,jakaaa ulga :) mam nadzieje ze dorka nie dostala znow bolesnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w sklepie :) i kupilam pyszne ciacho z jablkiem, ktore oczywiscie juz zjadlam :) Polusia odpoczywaj sobie, pieknie pozdawals egzaminy, wiec nalezy sie Tobie mnostwo relaksu. Plecy przed samym porodem i w trakcie bola bardzo nisko, wiec jak to odcinek krzyzowy to takie normalne ciazowe objawy, niech mezus zrobi Tobie masaz plecow :) Tez o Dorke sie martwie, napewno da nam znac co sie dzieje jak bedzie miala czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri chluśnij mi tu kochana tą wodą trochę :) Ja się dziś wybrałam w długich spodniach do pracy, w skarpetkach i adidasach (ostatnio na topie były rybaczki i japonki). Nie wiem co mi odbiło, a teraz zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z torby, w której trzymałam dary wdzięczności od studentów wygrzebałam właśnie ciasteczka maślane i ptasie mleczko. Chce ktoś? :) Już tylko 3,5 godz. Dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Muszę się Wam pochwalic.. .obronilam się ! 4.0 :) Wreszcie mi się cos udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia gratuluję :D Asia dobrze, że jesteś bo bez Ciebie byśmy się zamartwiały tymi objawami, bólami, itp :) Ja się teraz lepiej czuję, Ale nadal leżę . A Aleks szaleje i mi z prawej strony dupkę wypycha, a z lewej nóżki :p Łobuz jeden. Ale za to zaraz będe strzelać do panów, którzy koszą trawę, bo od rana cały czas za oknem głośno :p I już ledwo wytrzymuje z nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia słuchawki na uszy z ulubioną muzyką i relaaaaaaaks :D Dziewczynki co sądzicie o naczyniach Tupperware? Warte są swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia chyba tak zrobię :) I może jakaś drzemka przy okazji? :P Gdzie ta Dorcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratulacje :) prosze jakie mamy pile uczennice na naszyn topiku :) Kasia jeszcze tylko 3 godzinki :D Dorka jutro kawe stawia za dzisiejszą nieobecność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratulacje, jak to sie mowi chwila wstydu a dyplom na cale zycie :) :) :) No i teraz najlepsze Cie czeka...oblewanie dyplomu :) i to fajne uczucie ze jest sie juz po.... :) Kaska takie polskie ptasie mleczko bym zjadla, a tu w nie ma, bede musiala w nastepnym tygodniu do polskiego sklepu sie wybrac i kupic, niech Tomus wie jak dobrze polskie slodycze smakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny się bawią z nami w chowanego normalnie. A ptasie mleczko mam takie prawdziwe - wedlowskie. Żadne tam milki itd. Postarały się studentki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka podziel się czereśniami :) ja jem tyle owoców teraz że szok :) poszłam po arbuza ale nie było :( teraz zajadam nektarynki :) juz mnie dzisiaj nie bedzie bo ide na dwór posiedziec :) Milego wieczoru ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Sylwinka to wiedziałam, że nie będziesz chciała :P Grażka dobrze Ci, ja jeszcze 2 godz posiedzę. Ale nie zgadniecie - mam pracę do poprawy :) Normalnie tydzień i się odzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzę to "ciągnie mnie" coś w dole brzucha :( aska co to jest ginekolożko nasza prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja głupia jestem - maluch mi wariuje w brzuchu jak oszalały od jakiegoś czasu aż mnie wszystko boli, a ja zastanawiam się czemu on dziś taki aktywny? A kto się najadł ptasiego mleczka? :D tylko się w główkę popukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się gada samej do siebie. Jeszcze pół godzinki i uciekam :) Ps. Dziecko mnie bije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest, bo bije, a obrażeń nie widać :D Zmykam do domku. Mąż właśnie podjechał. Do juterka. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki niestety nie odzywałam sie poniewaz moj urlop sie skonczył i dzis pierwszy dzien w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×