Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzięki Anna.. jak będę miała pytania to dam znać :) pozdrawiam wszystkie.. :D :D :D jeszcze się odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo jak pusto :) Żeby nie było, że nikt w weekend nie pisze, napiszę co u nas. Nadal jestem w dwupaku i nic nie zapowiada ryhłego porodu. Skurcze mam tak kilkanaście na dzień, ale to raczej takie kłucie. Liczę na to, że wytrzymam do przyszłego poniedziałku (13 lipca) do wizyty u gina. W końcu zwarzy Wikusia i nada nowy termin. Zastanawiam się też, który termin brać pod uwagę. Bo ten z magicznego kółeczka to 27 lipca, z USG połówkowego 24 lipca, a jak teraz zrobi USG to może się okazać, że będzie to np. 20 lipca. Mimo tak różnych terminów tygodnie ciąży liczy mi przecież do daty 27 lipca. Ja też tak w sumie liczę. Dziś kończę więc 37 tydzień ciąży :) Ehh chyba za dużo analizuję :) Co ma być to będzie. Wczoraj nigdzie nie wyjeżdżaliśmy. Posprzątaliśmy za to sporo w mieszkaniu. Pozbyliśmy się dużej ilości śmieci, rozpakowałam kolejne 3 pudła, a mama sprzątnęła w szafkach w kuchni. Potem przyjechała siostra więc się nagadałam dodatkowo :) Dziś jesteśmy w pracy jak zwykle, ale studentów nie ma. Chyba w końcu oddali te prace i już będzie w weekendy spokojniej. Do następnej sesji. Mogę więc spokojnie rodzić :) Po pracy jedziemy znów do W-wy. Nie chce mi się, bo codziennie mam spuchnięte nogi i ciężko mi się chodzi, ale musimy jechać kupić żyrandol do sypialni i dwa kinkety, oraz jakieś oświetlenie nad stolik w kuchni. Potem mąż zawozi mnie do przyjaciółki na imieniny. Powiedziałam jej już, że po całym dniu na nogach będę u niej siedzieć z nogami w misce z wodą :) No co - sami swoi mają być :) Zmieniam tabelkę. Aż się sama zaczynam denerwować, że już tak blisko jestem :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........37...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........35...........07.08.2009........ ....22........Aleksander aska.osa..........31..........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......28..........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25..........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........25..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............24.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka raz jeszcze, bo skopiowałam nie tą. NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........37...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........35...........07.08.2009........ ....22........Aleksander aska.osa..........31..........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25.......28..........18.09.2009........ ....25...... dziewczynka MERY27............25..........8/12.10.2009....... ..28....chłopiec 80% Grażka23..........25..........5/14.10.2009........24.. .......Igor S.U.R.I..............24.........22.10.2009............30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Magduś ja mam nadzieje że będziesz z nami pisać na topiku bo chce wiedzieć co u ciebie słychać 🌻 Kasia jak Wiktorek będzie gotowy to sam zdecyduje kiedy przyjdzie na świat :) wiesz że już 3 dziewczyny z sierpnia urodziły i wszystko jest ok :D:D i udanej imprezy u przyjaciółki :) ja wczoraj posprzątałam ugotowałam kompot z truskawek i zrobiłam pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwinka. Sierpniówki już się rozpakowują? :) Ostatnio lekarz mi tłumaczył, że strasznie dużo wcześniaków się rodzi. Ja chyba urodzę w terminie, zwarzywszy na to, że jutro zaczynam 38 tc, co wg lekarzy już jest terminowo. No, chyba że mają być skończone, to jeszcze tydzień :) Weszłam na topik lipcówek i tam większość jeszcze w dwupaku. Zobaczymy jak będzie u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jescze nie do konca wierze w ten cód :) juz 3 testy zrobiłam :) nikomu narazie nie mowiemy bo ja chce aby lekarz potwierdził , chociaz jestesmy tacy szczesliwi ze ja bym juz wszystkim na około zaczeła mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia moja kolezanka miaa termin na 10 lipca a urodzia 29 czerwca, a druga maiała termin na 3 lipca a nadal chodzi z brzuchem :) wiec to roznie bywa ,ale bedzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna musisz uwierzyć, a jak lekarz potwierdzi to może uwierzycie tak na 200% :) Kiedy idziesz do lekarza, bo nie pamiętam już? No i jak się czujesz? Z tymi terminami to wiem, że może być różnie, ale mimo różnych terminów na USG lekarze liczą skończone tygodnie wg tego pierwszego terminu z tego kółka. I mimo, iż np z USG wyjdzie mi termin powiedzmy 20 lipca, to rodząc teraz powiedzą, że to wcześniak bo nie ma skończone 38tc (wg kółka). Dziwne to trochę i zagmatwane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 3 sierpniówki się rozpakowały już :) ja Madzie urodziłam 37/38 tydz ważyła 3700 i mierzyła 54 cm i wszystko było ok więc jakby teraz się Wiktorek urodził to na pewno będzie dobrze :) Anno uwierz w końcu że w brzuszku rośnie dzidzia :D:D:D:D mi lekarz nawet nie musiał liczyć z kółka bo sobie sama policzyłam w internecie termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, a jak myślisz... skoro od jutra będzie mi leciał 38tc, to wg lekarzy dziecko byłoby urodzone w terminie? Czy może te 38tyg ma być skończone, czyli dopiero w przyszłym tygodniu, gdy zacznie lecieć 39tc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak że 37 miałam skończony a 38 zaczęty :) 38 tydz to według lekarzy jest już ciąża donoszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że 38tc to ciąża donoszona, ale czy 38tc ma być skończony? :D Bo dziś kończę 37tc, więc jutro będzie 38 i 1 dzień. Czyli już ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę troszkę zmian. Agi odeszła, ale w sumie się jej nie dziwie. Mam nadzieję, że zajrzy tutaj i ogłosi wspaniałą nowinę ;) Sylwinka jak się czujesz? Kasia :) Ja mam termin z pierwszego USG na 19stego lipca, każdego kolejnego na 15stego , a z OM wychodzi na 14stego. I tak patrzą tutaj na tą datę z pierwszego scanu. No ale to Anglia :) Co do donoszonej ciąży to liczy sie ją od skończonego 38 tc. Ja właśnie dzisiaj kończę 38 :) Co do objawów, to dzisiaj od 5 rano siedzę ze skórczami ale nieregularnymi. Tak więc narazie nigdzie sie nie ruszam i wcinam placek z jabłkami :) Ostatnio wzieło mnie na wspominki i przeglodałam topic od początku. Loona84 z terminem na poczatek lipca już tuli dzidziusia. Dużo innych dziewczyn porozsiewanych po innych ciążowych topicach. Fajnie się czytało wiadomości o dwóch upragnionych kreseczkach :) Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny z topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gaga, dawno Cię nie było u nas :) Gratuluję skończonych 38tc. A ja muszę jeszcze wytrzymać chociaż tydzień w takim razie :) A poza skurczami jakies inne objawy masz? I jak ogólnie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no nic innego się nie pojawiło. No może lekko brzuszek sie obniżył. Wcześniej miałam bóle jak na okres. No i jeszcze czopa się nie pozbyłam. Tak więc pewnie jeszcze troszkę z brzuszkiem pochodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie się dobrze czuję mała rozrabia w brzuchu więc jest ok a Lolcia też już urodziła z naszego topiku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , wiem, że Lolcia już urodziła :) No to dobrze, że wszystko wporzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pustki w sklepie. Zamkniemy chyba wcześniej i pojedziemy do tej W-wy. Muszę coś na prezent kupić i nie bardzo wiem co. ehh... Gaga ja mam już brzuch opuszczony. Lekarz to stwierdził niedawno, a i ja się inaczej czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwilke w niedziele! Wszystkie steraczki sie powypisywaly, wyglada na to ze ja jedna zostalam :( no trudno.... Anna po wizycie juz na pewno uwierzysz, ale 3 testy sie nie myla!!! Super, ciesze sie razem z Toba. Ja nadal nie mam @ :( juz chyba 39dc i nic! zaczelam brac zwiakszona dawke duhpastonu ale nadal @ brak!!! juz chce aby przyszla, wtedy szybciej bede mogla zaczac znow staranka :D:D:D i zaczac monitoring... wczoraj mialam super dzien z chlopakiem, pojechalismy sobie do parku, na zakupy, potem mielismy grilla w ogrodku :) dzis spotkanie ze starymi znajomymi! juz sie nie moge doczekac!!! milej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje dla lolci!!! Tosia, ja rowniez sie lecze od 6 miesiecy, bo mam dlugie cyklw i czasmi bez owu, i biore leki na pobudzenie, wiec tez sluze pomoca w razie czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorka. A może dzidzia zamieszkała u Ciebie w brzuszku i dlatego @ nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia może owulacja się opóźniła i może jesteś w ciąży a test mógł jeszcze nie wykazać jej :) ja to mam niżej brzuch z Madzią miałam wysoko a moja mama mi ostatnio powiedziała że nawet po mnie nie widać żebym była w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wszyscy wokół mówili, że mam nisko brzuch. Ale teraz jeszcze bardziej się obniżył co zauważył lekarz podczas badania i ja po swoich odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Gaga super slyszec ze wszystko ok u Ciebie, ostatnio sie zastanawialam czy jeszcze z brzuszkiem jestes czy juz bez :) Nasza Lolcia ma fajnego chlopca :) urodzila 5 tyg wczesniej, z tego co widze :) Kaska, ciaza donoszona to skonczony 38tydz ciazy. Ja sama date porodu sobie obliczylam, bo wiem kiedy zaszlam :), polozna wyliczyla mi na 1 wrzesnia, czyli prawie tydz wczesniej, ale wiedzialam ze tak nie bedzie, mowilam jej i w koncu zmienila, gdy po pierwszym usg wyszla taka sama data ktora ja obiczylam. W anglii podaja date porodu wg pierwszego usg, czyli w 12tyg ciazy. Bowiem pozniej te daty nie sa juz wazne, moga sie zmieniac przy kazdym usg, ze wzgledu na dlugosc i wage dziecka, czyli nie jest to miarodajne zupelnie. Wiec Kasiu kieruj sie data porodu z usg mniej wiecej z 12tyg ciazy, jesli nie wiesz kiedy mials owulacje, by obilczyc sobie dokladna date. A poza tym dzieciaczki i tak czasami sie spiesza, a czasami sie troche lenia, wiec roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jeszcze trochę i będziemy sie rozpakowywać po kolei :D:D:D już się boje sierpnia bo się wtedy zacznie u mnie może :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi według kalkulatorów wychodzi że w ciążę zaszłam 26 grudnia akurat w Boże Narodzenie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×