Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

wiem dziewczynki ze przesadzam :) ale taka ja juz jestem , nie uwierze poki nie zobacze hehe:) a pozatym chciałabym aby lekarz potwierdził na 100% bo chce tacie powiedziec jak juz bede wiedziec na bank :) bo juz nie moge tak udawac hehe ktos pytał o moja ostatnia : 21 maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bidulko idz do apteki słuchaj dziewczyn takie oparzenie moze byc potem strasznie uciazliwe .. dziewczyny trzymam kciuki za wasze rozpakowanie ;) potem bedziecie mi rady dawac macie racje ze musze czekac do jutra jeszcze wyniki musi odebrac moj maz i mi podyktowac :/ bo ja na rano do pracy , a nim to roznie bywa , kiedys jak mi odbierał wyniki to przeczytał wynik a ja pytam a jakie sa normy , nie napisali, oczywiscie było napisane ale faceci ślepi sa chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spadam kochane odezwe sie jutro wieczorem bo juz do pracy sie zbieram milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia -u mnie tez cisza przed burza,w calym kraju dzis maja byc burze a moja zyczliwa bratowa wczoraj nieomieszkala skomentowac mojej ciazy ze najlepsze dopiero przedemna,tzn tycie,puchniecie i meczenie sie i dodala ze ona za cala ciaze przytyla 10kg, z czego najwiecej w 8/9 m-cu . powiedzialam jej na to ze byle dzidzia zdrowa i nigdy nie mialam wiekszej tendencji do tycia to zrzuce to , ona zaczynala z wiekszej wagi niz ja i do najszczuplejszych kurde tez nie nalezala nigdy za to umie glupio cos dogadac zawsze dorka - wszystko przez moja kawe :( ,huhu -podmuchalam zeby babli nie bylo :) sylwinka - ja sobie natrzepalam tego mleka duzo ale recznie ale musze sie odwazyc i wlaczyc te trzepanie w tej maszynie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to Ty tak samo masz jak ja :D:D:D ja też zawsze mówię póki nie zobaczę to nie uwierzę no ale 4 testy pokazały ciążę więc lekarz też to potwierdzi :D:D Suri poleciała trzepać pianę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kasia za to po porodzie będą grzeczne nasze wiercipięty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - to wg ostatniej @ dzidzia ma 6 tyg i 5 dni :) zaniedlugo juz serduszko na usg bedzie widac :) tak wynika liczac 28 dniowe cykle 24.02 termin porodu :) http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html tu jest fajny kalendarz ciazy,dzien po dniu opisuja co sie dzieje,tzreba tylko wpisac kiedy ostatnia @ byla,mi sie to zgadza w 95 % ,wszystkie objawy i dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ten link chyba nie dziala ale wystarczy wejsc na edziecko.pl tam wszystko pisze sylwinka - to ja bede miala tylko jedna reke w miesniach a druga o polowe chudsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna lekkiej pracy życzę i nic się nie denerwuj :) Suri też mam taką bratową. Nie ma co się przejmować takim gadaniem. Jedna kobieta przechodzi ciążę tak, a druga inaczej. Widzisz, mnie dolegliwości ciążowe złapały w 9 miesiącu, a tak to czułam się wyśmienicie. Moja bratowa przytyła w pierwszej ciąży też mniej niż ja teraz i co? I skóra jej wisi bo zero ćwiczeń, rozstępy ma strasznie i w kostiumie kąpielowym to ona nie wystąpi. A niejedna kobieta przytyje sporo więcej, ale migiem wraca do swojej wagi sprzed ciąży a po ciele nie widać, że w ciąży była. Ja mam na + 13kg i mam to gdzieś. Dbam o ciało teraz i nie skończę z dniem narodzin małego i myślę, że w miarę szybko wrócę do kondycji sprzed ciąży. Suri masz niezłą wprawę w ręcznym trzepaniu piany :D Sylwinka mam nadzieję, że będą spokojniejsze. Mój wiercipięta właśnie wypycha mi rozporek w spodniach, co powoduje kłucie w pochwie. Cudne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka fajnie by było, żeby po porodzie to były małe aniołki :p Dorcia koniecznie musisz jakąś maść na to oparzenie, bo z wrzątkiem nie ma żartów. Miałam kiedyś koleżankę , która jako dziecko wylała na siebie wrzątek i pół twarzy to była blizna :( Kasia ja też dzisiaj planuję zakupy, ale po południu. Kupię te podkłady, majtki jednorazowe, jeszcze biustonosz chcę i tak myślę nad tymi kapturkami do karmienia. I jutro się spakować chcę, na wszelki wypadek lepiej mieć gotową torbę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri fajny termin wyliczyłaś Ani bo akurat 24 lutego urodziła się Madzia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dawaj ten sok i duuuużo lodu :) Polusia jakie kapturki do karmienia?? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie silikonowe na brodawki. Są dobre podobno na pierwsze dni po urodzeniu maluszka, jak jeszcze dobrze nie chwyta brodawki i mogą się pojawić jakieś ranki. I one chronią przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia juz sobie Ciebie wyobrazilam :) kapturki, jakie kapturki, ja nie mam i zaraz na int poczytac :D:D:D no cudna jestes! Sylwinka mi tego lodu podrzuc prosze! Bylam w aptece, dali mi jakis spray, i facecik sie mnie zapytal kto mnie tak urzadzil, powiedzial ze jak bedzie bardzo bolec, to powinnam pojechac do szpitala :( ale ja z tych ze oparzeniem nie bede im zawracala glowy, dam sobie rade :) Dziewczyny nie przejmujcie sie co wam bratowe, szwagierki mowia! Niech sobie gadaja, najwazniejsze abyscie wy byly szczesliwe! Ja naszczescie mam przecudna bratowa i kocham ja jak siostre :) bo nie mam siostry a zawsze chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa sprawa, muszę spojrzeć w sklepie czy aptece. Właśnie mi siostra tłumaczyła wczoraj, że warto wziąć ze sobą maść na popękane brodawki. Może taki kapturek by zabezpieczył przed tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka znów się ze mnie nabijasz, niedobra kobieto Ty :P :D :D :D Hasło - kapturki, Kasia w szoku, rozgląda się na boki, wstaje z krzesła, łapie się za głowę. Kapturki, nie mam kapturków!! aaaaaaa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłanie!! Biegam jak oszalała, w amoku jakimś, obijam się o melbe, xero i krzesła, z krzykiem na ustach wybiegam przed sklep "aaaaaa... nie mam kapturków" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Kasia dokladnie tak :D:D:D:D Ja oczywiscie sobie zartuje :D:D:D Ja jestem identyczna, zawsze wszystko musze wiedziec i sprawdzic :D:D:D Kasia zobaczysz jak ja bede kiedys panikowac przed porodem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj panikowałam, że jeszcze mi nie przysłali moich koszul nocnych :P A mnie tu skurcze łapią i nawet nie mam nic przygotowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to pewnie bede miala torbe juz w przejsciu od 7 miesiaca :D:D:D Ja zawsze musze byc super na wszystko przygotowana, wiec wcale sie wam nie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym być taka uporządkowana :) Ja to zawsze wszystko na ostatnią chwilę robię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Polusia i Kaska, wedlug medycznej wiedzy czop zaczyna odchodzic 6 do 2 tygodni przed porodem. Takie podbarwiony krwia zdarza sie juz blizej porodu. Kochane wyobrazam sobie jak sie juz denerwujecie i ekscytujecie w jednym... jescze troche i bedziecie rozpakowane :) Dorcia, coz za niezdaraz krzywde Tobie zrobila, mam nadzieje ze lek pomaga. Ann, to naturalne ze sie denerwujesz, masz do tego prawo, po tak dlugich strankach ciezko uwierzyc w ten cud, ale jutro juz zobaczysz na wlasne oczeta :) Neti super ze do nas zajrzalas, pisz czesciej coz tam u Ciebie, caly czas trzymam za Ciebie kciuki, no i najlepszego dla siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska czyli z tym śluzem to może tak być, że już nam odchodzi ten czop. Ja to mam tak dziwnie, bo już z tydzień temu miałam właśnie śluz taki galaretkowaty przez 3 dni, teraz wręcz mleczna woda ze mnie leci. Krwi nie ma narazie. Sama nie wiem co to, czekam na skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to, ze juz Tobie odchodzi wolnymi kroczkami... ale jak juz kiedys pisalam odchodzenie czopa nie jest wyznacznikiem kiedy porud bedzie, bo moze sobie wolno odchodzic przez 6 tyg, a moze zaczac gwaltownie odchodzic kilka dni przed porodem.... Regularne skurcze sa najwazniejsze, i jak sie pojawia to beda towarzyszyc te 12godz, za nim sie rozkreca i bedzie blizej ujrzenia maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti wlasnie z tego wszystkiego zapomnialam napisac ze super ze sie odezwalas!!! Powodzenia dla siostry, dawaj znac jak juz urodzi! Moja bratowa ma jeszcze 4 tyg, ale tez juz odliczam i jestem niesamowicie podekscytowana na sama mysl! Ja zaraz mam przerwe i bede wcinac arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×