Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oh przepraszam , ta waga i dlugosc Tomasza byla jak mial 9 i pol tygodnia, nie ma 8 tygodniowego pomiaru, a wczesniej mam 6 i pol tygodnia to bylo 5.760kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka-dawidek wazyl tydzien temu 5300 a ze na tydzien przybiera 300g ostatnio to dzis pewnie ma 5600,tez myslalam czy to nie za duzo :) ale widze ze Tomaszek od asi wiekszy byl to raczej ok wszystko :) sylwinka - co u Ciebie??ok wszystko??JAK MOJA SYNOWA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz urodzil sie w 75 centylku a potem az do teraz jest w 91 caly czas... wiec sie ciesze ze rowno idzie :) Igorek tez jest prawie w 91 centylu, wlasciwie na granicy 75-91, czyli pieknie rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to super, że tak Ci śpi :) Mam nadzieję, że Igor też pójdzie w ślady kolegi i za miesiąc będzie przesypiał całą noc. Tomaszek super ważył :) kochana masz co dzwigać :) mi ręce odpadają jak go dłużej noszę :) dzięki bo przynajmniej mam porównanie. Sylwinka co się dzieje, że nie piszesz na kafe? brak czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - co za slodziak z Tomaszka:D ale sie usmialam z filmiku :D suuper :) nozki ma do zacalowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem :) dziewczyny przepraszam ale mam brak czasu Paweł od niedzieli jest w trasie i jestem sama z dziewczynkami i jak Dominika śpi to Madzia albo sie chce ze mną bawić albo gra na komputerze a ja w tym czasie sprzątam :) Dominika zaczęła mi kaszleć byliśmy u pediatry i oskrzela i płuca są czyste a kaszel może być od krztuszenia się bo moje dziecko jest łapczywe i się zakrztusi przy jedzeniu ale pani doktor kazała podawać syropek i witaminę C a jak jutro się kaszel będzie utrzymywać to mamy jej morfologię zrobić a jak by dłużej kaszel się utrzymywał to niestety by musiała zastrzyki dostać :(:( i uwaga waży już 7.360 normalnie kluska z niej :D:D:D:D:D:D:D acha Dominika co trzyma w rączkach to wszystko wkłada do buzi wczoraj wieczorem poszłam się kąpać a Dominika gadała sobie z siostrą bo Madzia ją pilnowała :D Grażka mała w 6 tyg ważyła 5.150 a jak miała 2miesiące i 3 tygodnie to ważyła 6.900 no i teraz waży 7.360 odezwę się przed świętami jeszcze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka ale Tamaszek jest słodziutki :) i ten smiech :) no rozwalił mnie ten filmik. od kiedy maluchy się tak chichrają? ;) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) przekaze Tomaszowi :) Grazka dzieciaczki mniej wiecej powinny zaczac sie smiac gdy skoncza 3 miesiace, ale zazwyczaj to indywidualna sprawa, Tomek po raz pierwszy chichrotal sie jak mial 10tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj dopiero teraz wpadłam i czytalam wszystko :) Byłam dzisiaj z moim tatą po łóżeczko dla Aleksa :) To już druga wyprawa do Ikei, bo w niedziele przez panią z obsługi wzięliśmy łóżko takie dla kilkulatka a nie niemowlęce :P Nazywało się tak samo więc nawet nie zwróciliśmy uwagi :P Ba nawet cena taka sama :p A pani nam podała taką lokalizację na półkach, więc oki :P W domu rozpakowujemy a tu niespodzianka i dzisiaj wymieniliśmy, więc mały nie śpi już w kołysce... Ale od razu mu się spodobało, bo tyle miejsca :) Kruszyna pierwsze dni są najtrudniejsze. Ja jak małemu się zaczęły kolki to miałam takie momenty, że płakałam razem z nim. Najgorszy był dzień jak płakał bez przerwy prawie 3 godziny i nic nie działało. Dobrze, że miałam moją siostrę przy sobie i nosiłyśmy go na zmianę. Dopiero Viburcol mu pomógł wtedy. Teraz już jest lepiej, ale miewa gorsze dni, np. wczoraj po szczepieniu mi całe popołudnie marudził. A szczepimy tą 5 w 1. Nie chcę, żeby go kłuli ciągle. Po poprzednich dawkach nic mu się nie działo. Grażka Aleks jak miał 2 miesiące to ważył 5200g i miał 58 cm. Teraz waży 6430. Także nie jest jakiś duży, ale przybywa na wadze :) Sylwinka, Suri, Asia, Anna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa jeszcze na Aleksa działał włączony depilator :P I lejąca się woda :) Woda zresztą do tej pory działa jak bardzo marudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia :) To miałyśmy pomysły, żeby uspokoić naszych ryczków :) Kruszyna jak dzisiejsza noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kruszynka po pierwsze duzo siły,napewno dasz rade tyle juz przeszłas silna dziewczyno :) moj maz tez nie bedzie mial dnia wolnego nawet po porodzie, a i w nocy musi sie wysypiac zeby jakiegos wypadku nie spowodowac,ale mam jeszce mame za scianą i tate i licze po cichu troche na nich my wczoraj kupilismy dla małej pare rzeczy no i bylismy u lekarza dał mi antybiotyk ale inny niz poprzednio cos osłonowo i cos na wzrost bakteri aby moj przewod pokarmowy tak nie reagował jak ostatnio,a bakterie trzeba wyleczyc i nie ma innej ipcji ale wyniki krwi mialam najlepsze w całej ciazy,z czego lekarz byl bardzo zadowolony, szyjka poprawiła swoja długosc z 3,53cm do 3,7cm takze lekarz powiedział ze na ten etap ciazy to jest bardzo dobrze. Jeszcze raz potwierdził ze malenstwo to dziewczynka :) i zrobił małej zblizenie cipuni :) i wydrukował mi aby pokazać mężowi ,ale sie ośmialiśmy :) a pozatym przy tym szybkim usg,powiedział ze dzidzia dobrze sie rozwija i nawet wg usg dzidzia ma parametry na 30 tyg dziecko takze bardzo zadowalajace ( a ja jestem w 29) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ anna999...........29.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................IGOR S.U.R.I..........22.10.2009................DAWID Kruszyna.......20.11.2009................HANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia - haha no trzeba sobie jakos radzic,fajny pomysl z depilatorem ;) anna - to ksiezniczka potwierdzona:) grazka - tez masz dalej taki brzuch jak w 6 m-cu??ja cwicze niby brzuszku ale poprawy nie widze i na plecach jakos jakbym wiecej skory miala,kiedy mi moja figura wroci :( spodnie mi z tylka spadaja ale bluzki obcislej nie zaloze bo brzuch... fajny snieg za oknem,idziesz na spacewrek dzis??ja chyba poweranduje dzis bo kolede mamy i musze troche ogarnac w domu kruszyna - jak noc?? dorka - jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna cieszę się że wszystko dobrze :) Sylwinka Ty jesteś mamuśka na 2 etaty normalnie :):):) Nie chcę chwalić jeszcze małej, ale tej nocy dała mi pospać. Miałam tylko komórkę ustawioną na karmienia żeby nie zaspać. Rano też jeszcze godzinkę spałyśmy, więc dziś od razu lepiej się czuję. Wczoraj wieczorem mała dała popis znowu, M ją wziął a ja poszłam się zdrzemnąć, potem okąpać. Potem czytał jej książkę historyczną hihi i mała zasnęła :) Koło 22 wzięło nas na przytulaki, ale zapał mojego męża skutecznie ostudził płacz naszego Haniutka :) Z godzinkę płakała a potem zasnęła jak aniołek i już do rana była spokojna. Oj żeby każda noc tak wyglądała to obie byłybyśmy wyspane i zadowolone. Może faktycznie potrzeba czasu żeby Hania przywykła do nowego mleczka i kropelek, wczoraj bardzo dużo purkała i może to pomogło na brzuszek. Poza tym widzę jak urosła, ogląda już obrazki powieszone nad łóżeczkiem, a jak położe ją na brzuszek to główkę ślicznie trzyma uniesioną :):):):):):) Silna moja dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w swietnym humorku! Zyje juz na calego swietami! Doslownie licze godziny ile mi zostalo w pracy! Potrzebuje odpoczac od tego miejsca, a domek z rodzinka to wymarzone miejsce! Zostasly mi jeszcze 3 prezenty do kupienia, w weekend zabieram sie za pakowanie! Podekscytowana jestem ja dziecko! Wczoraj chlopak zrobil mi nalesnikiz jablkami i smietana :) czulam sie jakbym byla u dziadkow na obiedzie :D:D:D A z ciekawostek to u nas dzis zapowiadaja snieg! Wiem ze w pl to nic wyjatkowego ale tutaj wszyscy szaleja, wysylaja sobie zdjecia no i oczywiscie cale miasto jest sparalizowane! Wszystko pozamykane i do pracy sie nie idzie :) Mam cicha nadzieje ze dzis w nocy posypie i jutro bede miala wolne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to dobrze, że udało Ci się trochę wyspać :) A w ciągu dnia jak Hania śpi to ty też idź, ja pierwsze dni nie mogłam jakoś zasnąć w ciągu dnia, ale potem po takich drzemkach czułam się o niebo lepiej :) A oglądałam wczoraj zdjęcia na poczcie - cudna Hanusia jest :) Fajniutko wygląda taka zawinięta ;) Dorcia to ja Ci życzę, żeby posypało w nocy ;) Jeden dzień na pakowanie więcej ;) Grażka z depilatorem pomysł to dzięki mojej siostrze :P Tzn. jechała na weekend do chłopaka i nie chciała z nogami futrzanymi chodzić :P Jak tylko włączyła depiltor to Aleksik ucichł jak aniołek :D A ja dzisiaj zadowolona jestem, bo wracając od dentysty kupiłam sobie kozaki :) Takie na codzień, na niskim, szerokim obcasie :) Także ten śnieg za oknem mi już nie straszny :P Malutki śpi sobie teraz, a ja myślę nad prezentem dla mojego R. i dla dziadka :P Od poniedziałku biorę się za porządki, bo R. będzie w domku to zajmie się Aleksikiem :) A jeśli chodzi o jedzonko to ciast nie robię, bo dostaniemy od rodziców, wędlinka zamówiona. Jeszcze tylko w środę sałatkę jarzynową kroję i koniec :P Nie mam siły i cierpliwości coś więcej robić :P A jak tam u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi posta i coś się kafe mi zacina :( Dorcia cieszę się że humorek dopisuje :):):):) Polusia no postaram się choć raz w ciągu dnia zdrzemnąć, bo nigdy nie wiadomo jaka będzie noc :P Ja świąt jeszcze nie czuję, dopiero w przyszłym tyg jedziemy z M po choinkę :P Bombki kupiłam same czerwone i złoty łańcuch - tak mi się coś uwidziało w tym roku :P No i to będzie nasza pierwsza wspólna choinka :) Na wigilię idziemy do teściów, także teściowa zajmie się jedzonkiem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nawet nie wiesz jak się ucieszyłam, że miałaś lepszą noc :)wczoraj M powiedziałam jak się męczycie i powiedział, że obowiązkowo musimy zesfatać nasze dzieciaki :) naszemu już przeszło ale też to przechodziliśmy tyle, że w ciągu dnia. Dziękuję za zdjęcia, Hania jest prześliczna i chyba podobna do Ciebie :) Dziś Igor kończy 2 miesiące :) wlaśnie usiłuje sam zasnąć ale nie wiem czy mu się uda bo u mamy najlepiej :) Suri ja dzisiaj wyszłam z małym :) Fajnie na dworze, lubię jak jest śnieg i lekki mrozik :) święta by mogły być białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna super że nocka przespana :D:D:D:D oglądałam zdjęcia śliczne dwie dziewczynki 👄 Grażka byłaś już u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mi też troszkę brzuch odstaje. Tez mi spodnie z pupy lecą i to te przed ciążą co nosiłam ale brzuchol to taka śląska kluska z dziurką :) Kasia kiedyś pisała o jakiś ćwiczeniach ale nie pamiętam jakich, więc Kaśka wzywam Cię i pisz nam jak się szybko pozbyć brzuszka :) Sylwinka nie byłam jeszcze u gina ;) planowałam wybrać się zaraz po połogu i jakoś nie wyszło :O teraz planuje po pierwszej @ i już myślałam, że dostałam w niedzielę ale to tylko jakieś małe plamienia byly 2 dni i cisza więc to @ raczej nie była no i czekam czekam :) A Ty już byłaś? palujecie jednak tego syna? jak tak to na kiedy? może razem się będziemy starać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moze wtedy znow mi sie uda z wami :D:D:D I bedziemy razem ciaze przechodzic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dzisiaj zmykam :) Jutro mnie chyba też nie będzie więc miłego weekendu laseczki :) niech dzieciaczki będą grzeczne, mamusie wypoczęte :) Dorka szalej z ukochanym i ciesz się zbliżającym się wyjazdem do PL, a Ty Aniu szybko wracaj nam do zdrowia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka raczej nie :O Ja na przyszły rok nie planuję a Ty musisz być w ciąży w 2010 roku! to rozkaz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest szefowa! Bede sie jeszcze bardziej starac!!! Nie wiem czy to mozliwe, ale sie postaram :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×