Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

jadę na wyspę bananową :P:P a tak poważnie to moja nokia którą Madzia wrzuciła do wody nie działa miałam starszy model telefonu dostałam od szwagra i niestety nie chcę się ładować miałam jechać kupić nowy ale niestety Paweł w pracy ja sama z dziewczynkami i nie mam jak no chyba że mi Kruszyna jakiś przyślesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja nie testetuje... ja z tych co nie cierpi testowac.... czekam do 31-32dc i jak nie przyjdzie to wtedy sie odwaze. Ale mam przeczucie ze nic z tego :( Ale strasznie sie nie zalamuje bo za 18 dni wakacje! Magda ja czytalam o przygotowaniach do inseminacji - i w sumie to co teraz mialam czyli clo, zastrzyk, monitoring...itp to to samo... Wiec jezeli dojdzie u mnie ze musze miec zabieg to juz bede wiedziala co i jak :) Wyobrazam sobie jacy musicie byc podekscytowani i wierze ze wam sie uda! Ty jestes zdrowa, przy stymulacji bedziesz miala niesamowite pecherzyki i na pewno sie znajdzie kilka chetnych, silnych chlopakow!!! Kruszyna odpoczywaj ile sie da... Widac Hania potrzebuje mamusie caly czas :) szczegolnie w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka udało mi się przebić przez śnieg, ale dzisiaj jeszcze więcej nasypało, więc siedzimy w domku :P Ja byłam tylko w sklepie, bo moja babcia przyszła i chwilę została z małym. Tragedia po prostu na chodnikach... Kruszyna biedna jesteś z tymi nockami i Hania biedna bo też na pewno zmęczona :( Ale będzie dobrze - my przerabialiśmy to w dzień co prawda, ale też jak się maly rozpłakał to potrafił i 2 godziny bez przerwy i nic nie działało na niego :( Dorcia, Magda a ja trzymam cały czas kciuki za Was obie! Dorcia a kiedy będzie ten 31dc u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna duzo sił przy małej ,ale i tak jestes kobieta dzielna dasz rade, a mła jak widac ładnie przybywa wiec jest powod do radości :) Dorka i Magda ja myśle ze ten rok bedzie wasz i ze wam sie wkoncu uda i bedziecie nam przesyłac zdjęcia z wielkimi brzuchami :) A wiecie co sie dzieje u Tosi ? bo cos sie nie odzywa w tej ciąży? a co do mojego męża to on jest taka troche odwrotnością ,nigdy sie nie przyzna ze cos go boli czy mu źle,dlatego musze z niego wyciągać. W ciazy teraz jak jesterm to chociaz sie troche przyznaje ,bo sie boi ze sie zaraze i dlatego ja tak koło niego skacze jak jest chory bo ciezko wydusic z niego.Pamietam jak kiedys 2 dni chodził z gorączka i sie nie przyznawał ,na pogotowie nie chciał isc az zaczął wymiotowac i sie zorientowalismy ze cos sie dzieje ,taki uparciuch z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos polowa przyszlego tyg... nie wiem nawet dokladnie kiedy :) wiem tylko ze 25dc jest w pt bo wtedy mam odstawic duhpaston :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Jakoś ostatnio mało mam czasu na internet :) U nas wszystko ok, Igor ładnie bawi się już zabawkami a leżaczek bujaczek jest rewelacyjny :) mało już jest na rękach i mogę w spokoju zrobić obiad czy posprzątać :) od poniedziałku idę na aerobik :) zapisałam się dzisiaj i będę chodziła 2 razy w tygodniu :):) Sylwester spędziliśmy sami i nawet troszkę potańczyliśmy :) Kruszyna cieszę się, że Hania tak ładnie przybrała na wadze :) wierzę, że jest zdrowiuteńka i modlę się o to! Ucałuj moją synową 👄 Zmykam bo obiad mam na gazie i zaraz jemy :) pozdrawiam :) Dorka mam nadzieję, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja na chwilkę. Po pierwsze Dorka i magda trzymam kciuki za powodzenie. I dla wszystkich rabatka 🌼 🌼 🌼 A u nas sajgon straszny. Otworzyliśmy dziś sklep w nowym miejscu, ale działa tam narazie tylko Totolotek. Ale ważne, że coś się dzieje. A mnie dziś cholernie boli głowa cały dzień. Byliśmy z Wiktorem na szczepieniach. Nawet się nie kapnął, kiedy Pani go ukłuła. Poza tym mały prawie nic nie przytył i muszę go dokarmiać, ale nie mlekiem mod (bo swojego mam mnóstwo), a kalorycznymi kaszkami, zupkami itd. Dalej przyjmujemy żelazo, kwas foliowy i wit C. Mały jest mega marudny. Ząb już prawie na wierzchu, ale jeszcze nie wyszedł i daje się nam we znaki. A ja już padam po dniu dzisiejszym. Zaraz lecę się położyć, bo nie wiem jaka nocka nas czeka. Ostatnie były kiepskie niestety. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorcia trzymam kciuki żeby się udało Kruszyna ja taże wierze że Hania jest zdrową dziewczyną i wszystkich jeszcze zaskoczy ...tak jak to zrobiła ze swoją wagą super że przybiera tak ładnie Mój Maks jak na razie 1 kg na miesiąc pozdrawiam wszystkie mamusie i maleństwa żeby te nocki były spokojniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dorka jakieś doświadczenie już masz. Jedna z moich koleżanek miała inseminacje i wspomina dobrze i przy pierwszym razie zaszła wciąże:) Ja się bardzo znieczulenia przy punkcji boję , bo będą musieli mnie calkiem uśpić ,a mam złe przeczucie.... ale niestety do in vitro to konieczne. Sam tranfer jest już na "żywca" , ale lekarz mówil ,że nie boli -uczucie podobne do pobierania materialu do cytologii. Teraz czekamy na wyniki badań genetycznych, które będą w przyszły piątek. Dorka trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Magda nie bój się wszystko będzie dobrze :) Polusia wiem jak jest na chodnikach ja 30 grudnia i to jeszcze w swoją 5 rocznicę ślubu się przewróciłam na podwórku bo było ślisko i stłukłam sobie kolano dla mnie to mogłaby się skończyć zima :P ja tylko na chwilę Dominika skończyła dzisiaj 4 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwwczyny!!! Ale u nas zimnica! Cale chodniki pokryte sa sniegiem i lodem, ludzie co chwile fikaja koziolki... Magda, przeczucie masz miec ze wszystko sie super uda!!! Niech Ci nic innego glowy nie zaprzata!!!! Sylwinka daj buziaczka malutkiej za te 4 miesiace :) Kasia super ze juz jestescie w nowym lokalu, jak sie urzadzicie to wszystko bedzie latwiej, wyobrazam sobie jaka jestes zalatana! Grazka a to jak masz wiecej czasu to dlaczego mniej dla nas :( U mnie super, steskniona juz jestem za ukohanym a jeszcze mam ponad tydzien czekania na niego :(:(:( Oj jak ja nie lubie jak on wyjezdza na dlugo - beze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka buziak dla Dominisi na te 4 miesiące 👄 Dorka mój m chory, staram się posprzątać mieszkanie bo od świąt to u mnie wyglądało jak po wojnie ;) do tego spacerki, zakupy, obiad i tak w kółko. dzisiaj idziemy do lekarki bo kazała przyjsc do kontroli z tym ulewaniem Igorka. Jestem ciekawa ile waży. Dorka Ty też masz myśleć pozytywnie :) Magda super, że już trwają przygotowania do cudownej chwili zostania rodzicami :) wierze, że i dla Ciebie i dla Dorki ten rok będzie udany :) musi, innej opcji nie biorę pod uwagę! ja dokładnie rok temu rozpoczełam cykl w którym zmajstrowaliśmy Igorka :) teraz planujemy wakacje :) M chce gdzies za granicę ale ja wolę Polskie morze bo w sierpniu Igor będzie miał dopiero 10 miesięcy, boję się że mogą mu zęby wychodzić i będzie maruda . Kasia super, że już jesteście w nocym miejscu, najgorsze za Wami, co? niech szybko WIktorkowi te ząbki wychodzą :) podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka,magda -powodzenia,trzymam kciuki :) mnie dzis bardzo glowa boli bylismy na szczepieniu,maly narazie spi,wazy 6100 z bioderkami juz ok i dno oka tez w porzadku :) kruszyna - sliczna Hania jest,slodziak maly,urosla bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sprawdzcie poczte bo wysłałam Wam dwa emaile. napiszcie mi czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Grazka! no sliczny maluch! najelpsze zdjecia jak ziewa i te na brzuszku! Cudny jest, zacalawolabym za wszystkie czasy! Ma sliczne usteczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - ale przystojniak z Igorka i jak urosl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo sie zmienil :) tez wam na poczte wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Suri jaki słodziutki :) i ten uśmiech! no cudeńko :) Ja juz się zbieram bo musze dokonczyc obiad i do lekarza jedziemy. do jutra, papa :* Polusia podaj swój email bo Tobie nie wysłałam zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - dzięki za maila :) Synka masz prześlicznego :D:D:D:D:D:D U mnie od rana sajgon z Hanią, a to marudziła, a to płakała, tylko na rękach chciała być. Zasnęła dopiero o 13! Obudzi się pewnie za jakieś pół godzinki na mleko. No i zaraz przyjdzie ksiądz z kolędą, mam nadzieję że M dojedzie z pracy bo inaczej będę sama :P A wczoraj M przyniósł mi bukiet róż - bez okazji!!! Powiedział że docenia mój trud i podziwia że potrafię dom ogarnąć i zająć się Hanią :) Ehhhh potrafi czasem zaskoczyć :) Buziaki dla wszystkich przesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrr wredny laptop się zaktualizował i wcięło mi to co napisałm! Grażka - polusia86@buziaczek.pl :) Suri wyślij mi fotki Dawidka :) Kruszyna ja Ci mogę jeszcze polecić chustę do noszenia - ja często Aleksa noszę w niej, bo inaczej to ręce bym miala do ziemi :P A tak jest przytulony, uśnie sobie i w ogóle mu jest dobrze ;) Kurcze dziewczyny jak tak czytam ile wasze maluszki ważą to sobie myślę, że on mały jest - 15 grudnia ważył 6430g, a miał 4 miesiące i 11 dni :) Zobaczymy po niedzieli jak pójdziemy po wyniki morfologii jak przybrał :) Sylwinka to buziak dla Dominisi :) A powiem Ci, że moja siostra ostatnio do domu wracala wieczorem i wywinęła orła na środku rynku :P Tłum ludzi. I mówi, że się szybko zbierała żeby jej ktoś czasem nie poznał :P Magda będzie dobrze - musi się udać! Dorcia ja czekam na dobre wiadomości od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam padnięta. Dziękuję za zdjęcia Hani, Igorka i Dawidka. Cudne te Wasze dzieciaczki :) U nas bez zmian. Zaczęłam tuczyć małego, żeby cokolwiek waga drgnęła za 2 tyg na kontroli. Nadal jestem mega zmęczona i zaraz się kładę spać. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wczoraj byliśmy u lekarza z Igorem, wazy 6300. dostalismy skierowanie na usg jamy brzusznej przez to ulewanie i na morfologie bo Igor je co 4-5 godzin. mam nadzieję, ż wszystko bedzie dobrze. polusia wysle Ci zdjecia jak Igor zasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wczoraj nawet nie mialam czasu zajrzec mialam kupe roboty ,zupe , drugie zrobic ,zakupy , odkurzanie a potem padłam .Mała cały dzien dawała mamie do wiwatu :) jak przez pare dni byla spokojna az sie zaczełam nad tym zastanawiac to teraz daje czadu,no ale wole ją czuc :) potem wieczorem 2 razy cos mnie strzykneło w kregosłupie , boze jakby mi ktos kregi przestawiał, taki ból krotki ale przestraszylam sie. dzis mąż poszedł na zakupy :) a ja tylko szybki obiadzik zrobie ale potem :) a i czekam na kuriera bo karuzele mi przyniesie :) przyszło mi wczoraj łózeczko śliczne, mężowi tez sie barddzo podoba az chciał juz skrecac :) ale 2 mc wczesniej to przesada ,obiecałam ze 1 lutego moze skrecac .I oczywiscie ciągle mi powtarza ze on juz by chciał aby mała juz była w domu ,zeby ten czas szybciej płynął, bo on jest taki ciekawy :)ach ci faceci :) ide sie połozyc do poxniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - a to zle ze co 4-5 godz je???wage chyba tez ma dobra aska - Tomaszek cudenko :) i jaki elegancki w tym sweterku bez rekawkow :)bardzo sie zmienil jak te nasze wszystkei dzieciaczki zreszta,superslodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D później zajrzę i pooglądam dzieciaczki Wasze bo teraz nie mam czasu dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Jak piatek Wam mija? Ja juz nie moge sie doczekac konca pracy, zamierzam od razu kierowac sie do domku, przebrac w wygodne ciuszki i zrobie sobie sesje filmowa dzis :D:D A jutro przyjezdza do mnie brat z bratowa i Haneczka :) Juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) dzieki Suri :), Twoj Dawidek urosl niesamowicie, te nasze kafe dzieciaczki sa najpiekniejsze na swiecie :) :) :) Dorka wiec przygotuj sie ze Twoja dzidzia bedzie super sliczna :) A coz tam u kroliczka Dorka? Jak po swietach spedzonych w hotelu i jak zdrowko??? Grazka, moj Tomasz je wlasnie co 4-5 godzin w dzien,a w nocy ma przerwe 7-8 godzinna i wazy teraz 8.800 kg, dzieci im starsze powinny wydluzac przerwy miedzy posilkami, ale je troche zwiekszac (bo maja juz wiekszy zoladek i robia sobie zapasy :)), choc od 4 miesiaca juz jedza tyle samo, niw zwiekszaja ilosci mleka, a jedza mleko mniej wiecej 5 razy na dobe, najwazniesze zeby przybieral, bo jeli nie przybiera to czy je 5 razy na dobe czy 15scie to jest gdzies problem.... Tak mysle co tu na obiad wykombinowac dopoki Maly spi jeszcze po spacerku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mi tez lekarka powiedziała, że nie mam sie martwic tymi przerwami bo Igor ładnie przybiera na wadze, morfologie zrobimy bo jeszcze nie miał robionej a ja przez całą ciaze łykałam żelazo. mam nadzieje, że wyniki beda dobre. Asia ja dzisiaj mam rybe :) wlasnie ide robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×